Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisikletimi değiştirmek konusunda önerilerinize ihtiyacım var.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mevlüt yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. mevlüt yılmaz

mevlüt yılmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım, amatör bisiklet kullanıcısıyım, bisikletimi değiştirem gerektiğini düşünmekteyim. Bu bir tavsiye talebidir, yardımlarınızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

11-12 ay önce Sirkeci Efor Bisiklet'ten 2012 model bir Kron Tourer 24 satın aldım. Bu yaza kadar çok vaktim olmadığı için binemedim ama sonra iş değişikliği nedeniyle eve yakın bir ofiste çalışmaya başlayınca binmeye fırsatım oldu. Yalnız sorunum şudur ki, bisiklet 20" ve benim boyum 1,70 (kilo 115). (Satıcı satış esnasında 1 boy büyük olduğu konusunda bana bilgi verdi, ben durumu kabul ettim.)Bisikleti almadan 2-3 hafta öncesine kadar bir dağ bisikleti alma düşüncesindeydim ama genelde asfaltta ve kısa mesafe kullanacağım için şehir bisikletinde karar kıldım. Bisikletimden memnunum fakat, bana artık ağır geldiğini düşünmeye başladım. Aynı zamanda trafikte 1-2 kez ani fren yapmak zorunda kaldım, kadro boyu bana göre büyük olduğundan bu tip durumların riskli hale gelmesinden endişe ediyorum.

Kısacası bisikletimi değiştirmeyi düşünüyorum. Daha küçük ve hafif, mümkünse benzer bütçe aralığında bir bisiklet tavsiyesine ihtiyacım var. Sizin tavsiyelerinize göre bisikleti satışa çıkaracağım.

Teşekkürler,

Mevlüt.