Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisikletimi aldım touring 727

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında sinan_zorlu tarafından paylaşıldı.

1. sinan_zorlu

sinan_zorlu Üye

Seviye:
    Evet arkadaşlar uzun süreli bir araştırma, forumda bir kaç konu başlığı ve sonunda bisikleti bugün aldık. 51 kadro Bianchi Touring 727. Aslında buna carraro sportive 226 demek daha doğru olur. en nihayetinde 225 ile aynı donanımlara sahip sadece 27 vites. Alırken carraro 224-225-227 ve bu bisiklet arasında kaldım. Bayide 227 51 boy yoktu o nedenle onu eledim. 224-225 ise gerçekten güzel bisikletler ancak tercihimi 727'den yana kullandım. 5 Taksitle 1030 liraya geldi. Donanımları daha sonra tamamlayacağım.

Aldık bisikleti tabii denemezsek olmaz. Kızın bisikletini de aldık Bursa Hürriyet'te ki parka gittik. Bizim kızın denge tekelerini çıkardığımız için tam hakim değil bisiklete tabii, o önce ben arkada antreman yaptırdım bir kaç tur. O yorulunca da ben bindim bisiklete bir kaç tur. Bisiklet oldukça rahat, vitesler rahat geçiyor. Kullandığım yol düz olduğundan ön maşa kilitli ve açık pek fark hissetmedi. ancak frenler hidrolik ve çok iyi çalışıyorlar. Bisiklete binmeyeli yaklaşık 15 sene olmuş tabii bizim popo da rahata alışmış. Bir kaç tur sonra sele batmaya başladı ancak çok ta dert edilecek bir durum yok. bir kaç güne geçer. Elcikler benim hoşuma gitti. Çıplak elle kullanmama rağmen rahat. Bisiklet düz yolda çok sür'atli, ve pedala yüklendiğimde aniden hızlanıyor adeta akıyor, tepkileri gayet güzel. Tabii benim en son bisiklet deneyimim bisan dağ bisikleti olduğundan bu bisiklet bana çok iyi geldi.

Bu forumda açtığım konulara cevap yazan ve ilk günden itibaren benimle bilgilerini paylaşarak destekleyen tüm forumdaşlara teşekkür ederim.

Derseniz ki alınır mı? Bana sorarsanız 225 almak yerine üzerine bir 100TL fazla verilip bu bisiklet tercih edilir. Herkese bol bisikletli güzel günler.

edit: acaba carraro kullanıcılar kulübüne kayıt olsam kabul ederler mi beni?

2. Gökhan Semiz

Gökhan Semiz Doğa, Kamp, Yaban

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bisikletiniz hayırlı olsun. Allah kazasız, belasız kullanmanızı nasip etsin.

3. UğurCini

UğurCini Yeni Üye

Adı:
    Uğur ÇİNİ
    Bisiklet:
    Bianchi
    Merhaba, aranıza yeni katıldım. Kısmetse ben de bu ay Touring 727 alıyorum.

4. bisikletle gidelim bence

bisikletle gidelim bence Üye

Adı:
    mehmet
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    güle güle kullanın ben de kullanıcısıyım

5. BlackJack#

BlackJack# Üye

Adı:
    Berat