Bisikletim ve ben

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Yigitylmz1995 tarafından paylaşıldı.

1. Yigitylmz1995

Yigitylmz1995 Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba ben Yiğit 17 yaşındayım foruma yeni katıldım Bisikletim sizlerinki kadar iyi olmasada Bianchi replay aleminyum kasa bir bisikletim var Rengi fıstık yeşili ve tek süspansiyonlu vitesleri ve firenleri shimano burda araştırdığım kadarıyla orta bisiklet heralde orta olmasına rahmen bana iyi dayandı çünkü ben sert arazilerde ve engebeli yollarda kullanmayı daha çok severim benim ve bisikletimin fotoğrafları umarım forumda kalıcı olurum.

Bu bisikletim ve ben.

Sağdaki benim bisikletim diğeri arkadaşımın arkadaşım o bisikletle 1.5 metrelik yerden zıpladı bi kaç kere bir sorun olmadı iyi bir bisiklet heralde.

Merak edenler olur diye arkadaşımın atlama ağnı.

Ben onun kadar süremediğimden atlamadım birde bisikletim dayanırmı bilmemedim.

Bisikletli Gezgin ve akifberkant bunu beğendi.
  2. yusuf tunçer

yusuf tunçer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    zamanla hepsi olur adamım :D öğrendikçe daha iyilerini alırsın aramıza hoşgeldin

3. Cengiz Gökalp

Cengiz Gökalp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    hoşgeldin :)

4. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    bisikletler güzel hayırlı olsun, kazasız belasız bol pedallı günler :) Bence genede çok fazla yüksekten zıplamayın mazallah bişey olur.

5. Oguzhan.Pilgir

Oguzhan.Pilgir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Hoşgeldiniz..

6. Yigitylmz1995

Yigitylmz1995 Yeni Üye

Seviye:
    Hepinize teşekkürler ben bisikletime disk frenlerden taktırmak istiyorum sizce gereklimi bunlarda iyi tutuyor birde Engebeli arazi bilen var mı? botanik parka gidiyoruz bisikletlerle orası çok engebeli ne zaman girsek güvenlikçiler kovalıyor. :D birde sizce bisikletim iyimi. :)

7. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    bisikletiniz giriş seviyesi sayılır ama bence disk fren taktırmanıza gerek yok onun yerine baradine 3 renk pabuçlu v fren yeterli, tahminimce kadronuz ve jantlarınız disk frene uyumlu olmayabilir ama emin değilim.Bütçenize en uygun bisiklet sizin için en iyi bisiklettir :)

8. Yigitylmz1995

Yigitylmz1995 Yeni Üye

Seviye:
    Bütçe konusunda sıkıntım yok çok şükür 1500 tl lik bisiklette ala bilirim ama gerek olmadığını düşünüyorum.

9. tolga.sunali

tolga.sunali Üye

Seviye:
    şimdilik senin için iyi bi bisiklet.. yavaş yavaz zamanla herşey olur yeterki iste.. disk fren masrafına hiç girme şimdilik ... frenlerine guzel bi bakım yaptır yakışıklı pabuçlar al tamamdır ...

10. Yigitylmz1995

Yigitylmz1995 Yeni Üye

Seviye:
    Frenlerim çok iyi durumda zaten viteslerimdede bir sorun yok sadece dahamı iyi olur diye sordum eski bisikletimde firenler sık sık patlardı bundada olurmu diye bunun tek sorunu selesi çok acıtıyor 2 haftadır çok sürdüm bisiklet artık sert zemine zar zor oturucak şekle gelmek üzereyim. :(

11. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    sele konusunda en ucuz yöntem jelli sele kılıfı almak veya ağırlık takıntınız yoksa 90 küsür liraya selle royalin jelli seleleri çok rahatlık sağlıyor.

12. Yigitylmz1995

Yigitylmz1995 Yeni Üye

Seviye:
    Jelli sele kılıfı nerde bulurum?

13. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    herhangi bir bisikletçide rahatlıkla bulunur eğer stoklarında varsa

14. Yigitylmz1995

Yigitylmz1995 Yeni Üye

Seviye:
    Bizim burda araba showroomu gibi salcano bisiklet dükkanı var orda varmıdır o kadar büyük olduğuna göre yedek parça felanda satıyordur.

15. ÇağlarT

ÇağlarT Yeni Üye

Seviye:
    atlama ağnı değil atlama anı ( an kökünden gelir . ağn diye bir kök yoktur .)
    aleminyum değildir.Alüminyum (veya aluminyum, Simgesi Al). Gümüş renkte sünek bir metaldir. Atom numarası 13 tür. Doğada genellikle boksit cevheri halinde bulunur ve oksidasyona karşı üstün direnci ile tanınır.
    yanlış anlama bunu forumda yazarsan benim açımdan değişen birşey olmaz fakat insan içinde bu şekilde telaffuz edersen komik duruma düşebilirsin. demire damır yada domur demek gibi bişey :). Kazasız sürüşler dilerim.

M.Burak KARADAĞ bunu beğendi.
  16. Yigitylmz1995

Yigitylmz1995 Yeni Üye

Seviye:
    Bisikletin üzerinde Aleminyum care yazıyor ondan birde satın aldığımda adam demişti gövdesi tamamen aleminyum diye tabletten yazıncada yazım hatası oluyor dikatsizliğimden kusura bakma.

17. ÇağlarT

ÇağlarT Yeni Üye

Seviye:
    yok kardeşim yanlış anlama ben seni eleştirmek için yazmadım yada suçlamak için. sadece gözüme çarptı seni uyarmak için yazdım .

18. Yigitylmz1995

Yigitylmz1995 Yeni Üye

Seviye:
    Önemli değil arkadaşım genelde forumda dikkat edilen tek şey yazım şekli oluyor zaten doğal yani. :)

19. samet yoruk

samet yoruk Üye

Seviye:
    çook guzel hayırlı olsun ilerde sende daha iyi bi bisikelte geçiş yaparsın zamanla bu bisikelt yetmıycek çıuunku sana
    :)

20. tolga.sunali

tolga.sunali Üye

Seviye:
    :) jelli sele kılıfları var ben ondan kullanıyorum memnunumda dechatlonda 22lira'ya aldım