bisikletim çalındı

Tepki
0
Merhaba; 2 haziran cumartesi günü ortaköyden apartmanın içinden giant marka sid team 95 lock out amortisorlu bisikletim çalındı. kadro rengi sarı gri ve beyaz çizgili idi
amortisor siyahtı. görenlerin duyanların lütfen 0532 452 49 42 nolu telefona haber vermelerini rica ederim

mümkünse çalan ile birlikte teslim edin. o zaman ödül wardir.

saygılarımla

Aykun Tascioglu

Scudo

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Malesef son zamanlarda cok duymaya basladik calinti haberlerini :mad: Kisa surede bulunur insallah bisiklet... Hafizam beni yaniltmiyorsa forumdan birinin bisikleti daha Ortakoy'de apartmanin icinden calinmisti... Sebeke olmuslar artik belli... :boese157:

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
geçmiş olsun.evet çok sık bu başlık açılıyo.ne kötü.inşallah kısa sürede bulunur...

semid

Üye
Tepki
6
Geçmiş olsun kardeşim. Bisikletine en kısa zamanda ve eksiksiz kavuşmanı dilerim. Tuğberk'in hatırlamaya çalıştığı kişi benim sanırım. Ben de Ortaköy'deyim ve benim bisikletim de (Trek 4500) 14 Nisan'da apartmanın 6. katından zinciri kırılmak/kesilmek suretiyle çalınmıştı. Ortaköy'de son dönemde bisiklet çalınma vakaları giderek artıyor. Ben son dönemde epey bir hırsızlık olayı duydum. Kuvvetli olasılık, bir organize suç şebekesi dolaşıyor ortalıkta. Öte yandan memlekette bu kadar bisiklet çalınıyorsa bunun bir pazarı da oluşmuştur diye düşünüyorum. Bunca bisiklet nereye gidecek? Ben işten güçten bir türlü gidemedim ama sana tavsiyem, geç kalmadan durumu polise bildir. Bunun için Arnavutköy'e gitmen gerekiyormuş çünkü Ortaköy buradaki amirliğe bağlıymış.

Semih Dindar

Serkan TELYAKAR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.492
Abi geçmiş olsun senin bisikletin içinde artık gözümüz açık! Millet artık ciddi olarak çok ama çok dikkatli olmamızın vakti gelmiş bulunuyor galiba 2 hafta içinde zannedersem 5nci bisiklet oldu bu! Gözünüzü seveyim dikkat edin dikkat edeyim ve dikkat edelim! Hem arkadaşlarımızın bisikletleri için hem kendi bisikletlerimiz için.Az paralar harcamıyoruz. Bu paraları da kolay kazanmıyoruz!

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
pazar sabahı topkapı bisiklet pazarına bakmanızı şiddetle öneriyorum, dürüst satıcılar olduğu gibi, bariz hırsızların da aynı pazarda bisiklet sattıklarını biliyorum, hatta adamın tipine bakıp elindeki trek'in nereden geldiğini düşünmeden edemezsiniz, ayrıca bunu bilen ve ucuza malzeme toplayan işbilir bisiklet sevenler!!! de aynı pazarda sabahın erken saatlerinde yerlerini almaktadırlar, yani burası bir yedek parça dükkanı olarak da kullanılmaktadır...

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
cok gecmis olsun, gercektende son zamanlarda cko duyuyoruz bu olaylari :(
nekadar sinir bozucu bir durum!
artik bisikletimi odanin icine koyuyorum, mumkunse kimse yanindan ayirmasin.
ne diyim alan kisiyi gorursem eger seleyle butunlugunu saglamak icin rizasini almiyacagimdan emin olsun...
tekrardan gecmisolsun
bir fotosunu eklersen aklimizda daha iyi kalir kardes. insallah bulunur

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
dostum geçmiş olsun . kadroda çıkartma varmı isim falan yazıyormuydu belirtirsen daha iyi olur. bence bu işi yapan bir şebeke var parça parçada satabilir bu ş........ler .bide herkes mümkünse evine koysun bisikleti ben öyle yapıyorum. Aykut tekrar geçmiş olsun inşallah bulunur

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
bisikleti çalınan tüm arkadaşlara geçmiş olsun,yaz aylarının yaklaşması ile bu bisiklet hırsızlığı yine gündeme gelmeye başladı.tüm arkadaşlar dikaktli olalım elimizden geleni bisikletimizi korumak adına yapalım.İnş.bisikletleriniz bulunur.

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
geçmiş olsun aykun,
üzücü bir durum, umarım en kısa zamanda bulabilirsin.

Tepki
19
geçmiş olsun, umarım bulunur bisikletin. polise başvururken, eğer biliyorsan kadrodaki seri numarasını da ver, topkapı bisiklet pazarına gidersen de kadro numaranı yanına al. eğer organize bir çeteyse başka şehirlere de satmaya götürebilirler.

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
ilk önce geçmiş olsun arkadasım bısıkletının eksıksız bulunması dileğiyle..birde ben bısey duydum bu bazı bısıkletlerın alt tarafında bısıkelte aıt serı numara yazıyomuş belkı senın makınada vardı böle bı numara bısıkletı bulman acısından iyi olur

chnvat

Üye
Tepki
2
gecmiş olsun kardeş ewt bu aralar bu olaylar cok fazla olmaya basladı umarım bisikletine kavusabilirsin

jimi1984

Daimi Üye
Tepki
99
Tek çare polis..Üzgünüm geçmiş olsun..
Bende eve almak istiyorum ama evde yer yok koyabileceğim.Bu yüzden çok tırsıyorum..
Allahtan site ama insan yinede korkuyor.
Ne kadar arttı ya bu olaylar..Tabi sezonu açıldı....heriflerin..Yaz vakti geldi bisiklet çalınma sezonu başladı..Gözleri dört açalım ama okadar çok bisiklet çalındıki artık hangisi akılda tutacağımı şaşırıyorum :(

murex4951

Üye
Tepki
25
Arkadaşlar son zamanlarda forumda çokça bisiklet çalındığını okuyorum.Zincir takmak görüldüğü üzere hırsız için çok komik bir koruma yöntemi.evde yeri olmayan arkadaşlar hep tedirgin yatmak zorunda kalacaklar,evde yer yok diyenlerin tekrar düşünmesinde fayda var.Birde forumda kendimize ait hertürlü bilgiyi yazıyoruz düşünmeden.oldu olacak tc kimlik numaralarınız başlıklı bir konu açalım.

kıvanç kaynak

Forum Demirbaşı
Tepki
98
geçmiş olsun ayun abi artık bisikletleri kitlemek değil ewlere çıkarmak gerek aşağıda hırsızlarda görüyor güzel bisikleti çalıyorlar ben bodruma kitliyorum
umarım en yakın zaman da bulunur iyi günler

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
geçmiş olsun...inşallah bulunur veya bi şekilde telafi edersin...