bisikletim çalındı

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
kütahyada kron xaos small siyah deore setli borla gidon seti xcm maşalı bisikletim çalındı gören duyan olursa lütfen haberim olsun

• Beğen
Tepkiler: gizer
Scudo

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
çok büyük geçmiş olsun umarım en yakın zamanda bulunur...

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
çok geçmiiş olsun ben bu bisiklet hırsızlarını veya genel olarak hırsızları anlamıyorum ya insanlar çalışıyor kazanıyor alının hakkı ile bi şeyler yapıyor sonra belirsiz bir kişi onu zorla sizin elinizden alıyor :( umarm bulunur

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
ne üzücü bi durum.keşke çalma alışkanlıklarından kurtulsa hırsızlar.geçmiş olsun.inşallah bulunur...

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
gerçekten çok geçmiş olsun kütahyada nerde çalındı bisiklet

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
Geçmiş olsun. Kütahya'da bulunma olasılığı yüksek diye düşünüyorum. Elinizde şase nosu varsa polise başvurun. Biryerde bulduğunuz taktirde geri almanız daha kolay olur. Kütahya'da fazla Kron Xaos yoktur sanırım.

Pelin

Forum Demirbaşı
Tepki
461
Bisiklet
Felt
Geçmiş olsun :( inş bulunur

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@alperen_69

beli kırılanarkadaşımı ziyarete gitmiştim orada çalındı sanayinin yanında karapınar mahalleliler(çingeneler) çaldı ama araması ve bulması zor kütahyada zaten sadece bir tane kron var bisiklet dışarı çıksa kesin alıcaz ama bakalım artık hayırlısıyla gelse

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
çok üzücü.... geçmiş olsun.
ancak nacizane bir geçmişimi paylaşmak isterim. 2. el olarak aldığımız bir parça, aradan 2-3 gün geçtikten sonra asıl sahibinde mesaj almamız ile,çalıntı olarak karşımıza çıkmıştı.olay dallandı budaklandı tabi. :(
2. ellerden parça parça da olsa takip etmenizi öneririm. belki çalanları yakalayabilirsiniz. çünkü çalan binmeyecekse paraya çevirecek eninde sonunda. bisiklet anlamında da sayısız mecra olmadığı için , en azından bu ve benzer yerlerden satarsa parçaları tanırsınız.

tekrar geçmiş olsun...

• Beğen
Tepkiler: ahmet ozgen

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
dün yarış bisikletimle malum bölgeye(karapınar-çingene mahallesi)gezmeye çıktım 1 saat kadar gezdikten sonra baktım KRONUM çocuğun altında çocuk geziyor sakin oldum polisi aradım çağırdım.çocuğu yanıma çağırıp adres sordum tarif etti ama salak ayağı yaptım çocuğa beni götürüver nasıl olssa bisikletin var dedim sorduğum yer kuytu olan galericiler sitesi idi çocukla muhabbet ederek çıktık yola yarış bisikleti çocuğun dikkatini çekti tabi haliyle bana bu bisiklet çalınsa sen ararmısın falan dedi benim deil arkadaşın dedim adres soruyo bana vermedim tabi geleceğimiz yere geldik gel çay içelim dedim polisleri görünce korktu kaçmaya çalıştı bırakırmıyım polis bisikleti tut dedi tuttum polis biraz sopaladı çocuğu bana dedi sende vur yok abi Allah'ından bulsun dedim ama dayanamadım tabi beni 1 gün yürümek zorunda bıraktı ağlattı v.s bende işi görüp çocuğu arabaya bindirdik kronu ve yarış bisikletini galeriye koyup evine gittik babası hapiste imiş annesi çok ağladı şikayetçi olucaktım vazgeçtim.bisiklette çizikler var arka kulak yamulmuş cantları söküp başka bisiklete falan denemişler takamayıp tekrar krona takmışlar km saatinin mıknatısını almış bide matarayı almış :)
ne dielim bunla gelsin geçsin göreceğimiz varmış gördük
HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER BİDE BENDEN TAVSİYE EŞEĞİNİZİ SAĞLAM KAZIĞA BAĞLAYIN :)

• Beğen
Tepkiler: Ozge Deniz

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
cyclist_43 hadi gözün aydın. Şu vicdanen şikayetçi olmama konusu benim hep aklıma takılır, öylelerini gördüm ki, artık herhalde yalvarsa bile ben yine şikayetçi olurum. Çünkü huylu huyundan vazgeçmiyor, yarın öbür gün yine bir başkasının canını yakacak veya yine senin canını yakacak...
Neyse, tekrar gözün aydın. Bundan böyle daha dikkatli ol ;)

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şikayetçi olalım ama ben, okulda görev yapan koruma polislerle konuşuyorum, aktardığı ifade şu: "Abi, ben hırsızı savcıya veriyorum, bir bakıyorum ki benden evvel dışarı çıkmış, bana küfrediyor ve de tehdit ediyor. Niye uğraşıyım ki, benim de ailem var." diyor ve bizlerin eşyaları hep çalınıyor.

Cezalar caydırıcı olmalı, 1kilo kıyma çalanın cezası, tüfekle adam yaralayanınkinden fazlaysa tekrar düşünmek lazım. Ceza hukukuna bir güncelleme yapmak lazım. Şunu gördüm ki hukuk, zenginden yana, güçlüden yana, dert çeksin bizim gariban Osman Aga.

Bisiklet için sevindim yine de senin adına. İş yerine bisikletle gelmeyi düşünüyorum devamlı, Fatih_Bahçelievler arası ve bu yaşananlar tedirgin ediyor beni. İstanbul'da insanın kıymeti nedir ki Kron'a kıymet biçilsin.

Yine de şikayetçi olmak lazım, ses getirtmek lazım yoksa anarşi böyle başlar. Herkes kendi adaletini kendi kafasınca vermeye kalkar.

• Beğen

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@HaliliOzturk

teşekkürler çok saol abicim bende öyle düşünüyorum aslında ama yaşım henüz tam 18 deil bide evdekilerin haberi yoktu şikayetçi olamıodum ama polis memurunu antrenörüm şik. olması için ikna ettim ama bisikleti görünce içim eridi çalanın babasıda zaten hapisteymiş v.s gibi şeyler aman geldiye biricik KRONUM geisi yalan bana bundan sonra daha dikkatli olucam inşalah

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@cyclist_43

abi helal paraymış kendi bisikletim çalınmış bulunmuş gibi sevindim soğuk kanlılınıza bayıldım iyi pedallamalar :)

• Beğen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Gözün Aydın kardeşim. Bulunmasına sevinidim. Akıllıca davranıp çocuğu çekmişsin. Helal olsun.
Bundan sonra sanırım çok dikkat edersin..

Sevgiler...

• Beğen

sarda

Üye
Tepki
37
Gözünaydın kardeş ... Gerçekten çok üzücü bir durum yaşamışsın ama bulmana gerçekten sevindim. Bundan sonra eskisinden çok daha dikkatli olacağına eminim

• Beğen