Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisikletim çalındı!!!

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında kaan erkin tarafından paylaşıldı.

1. kaan erkin

kaan erkin Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    20.07.2010 tarihinde (yani dün) 2. bisiklet olarak kullandığım çelik kadrolu çift amörtisörlü bisikletim eskişehir doktorlar caddesinden çalındı. Bisiklet salcano baki, gri ve üzerinde mavi çizgiler var. Bildiğim kadarıyla eskişehirde başka salcano baki yok 6 senede hiç görmedim, yine de ayırt edici özelliklerini söyleyeyim; vites kolları revoshift ikisinin de üst kapağı kırık, lastikleri cst slick, lastikler tamamen aşınmış durumda hatta ön lastiğin içindeki ipli yapı görünüyor, sadece arkada plastik çamurluk var ön zoom 327 escape maşa... görenler beni ararsa çok sevinirim:( tel:05542222430 e-mail:streetsoldier_26@hotmail.com

Barış Karapınar bunu beğendi.
  2. özcan parlakoğlu

özcan parlakoğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    direğe falan bağlayıp bıraktıysan zabıtalarda götürmüş olabilir

3. Bora Akkulak

Bora Akkulak Yeni Üye

Seviye:
    Eğer böyle bişi olduysa inanılır gibi değil...

4. kaan erkin

kaan erkin Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    hergün bağladığım yer ve hergün önünden yüz defa zabıta yüz kere polis ve bin kere yunus polis geçiyor, bildiğin demir kilit kesilmiş zabıta değil...

5. Niyazi ALTUN

Niyazi ALTUN Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Geçmiş olsun kardeşim.Yine Eskişehirde bir bisiklet çalınma vakası daha.Arkadaşlar bu eskişehir Türkiye'de en fazla bisiklet hırsızlığının olduğu il mi acaba?
    Organize bir hırsızlık cetesi mi var Eskişehir'de bu olaya sivil polisler bi el atmalı bence.:in:

kaan erkin bunu beğendi.
  6. Erhan Vançin

Erhan Vançin Yeni Üye

Seviye:
    :( çok üzüldüm geçmiş olsun. Emniyete gittinmi? Eğer aktif bir bölge ise belki mobese kayıtları vardır.

kaan erkin bunu beğendi.
  7. recep24ank

recep24ank Bisikletkolik

Adı:
    Recep Eşref ÇINAR
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    geçmiş olsun inşallah kısa zamanda bulunur.

çözüm olarak çalınan yere not yaz bisikletimi çalan hırsızın mekanı cehennem olsun diye

tolga.aydogan ve kaan erkin bunu beğendi.
  8. önder Yönlü

önder Yönlü Yeni Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun, umarım kısa zamanda bulursun bisikletini. Doktorlar gibi işlek ve kalabalık bir caddeden nasıl oluyorda adamlar kilidi kırıp bisiklet çalıyorlar. Görenler enden ses çıkarmıyor anlamıyorum, bu nasıl duyarsızlıktır.
    Bencede mobese kayıtlarını incelemekte fayda var, bisiklet hırsızları hep aynı kişiler eğer kameraya gözüktülerse polis eliyle koymuş gibi bulur çünkü hepsi sabıkalı. Eğer caddede bıraktığın yere yakın bir iş yerinin kamerası varsa bunun kayıtlarınıda rica edebilirsin.

kaan erkin bunu beğendi.
  9. kaan erkin

kaan erkin Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    şöyle söyleyeyim eskişehirin en işlek yeri, polise gitmedim ama gidicem en yakın zamanda

10. özcan parlakoğlu

özcan parlakoğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    bazen zabıtalar topluyor bisikletleri, sen yinede bir zabıta müdürlüğüne git , yakın zamanda çarşıdan bisiklet toplatılmışmı bir öğren.

11. kaan erkin

kaan erkin Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    bisikletimi buldum arkadaşlar...

12. tolga.aydogan

tolga.aydogan Üye

Seviye:
    Çok güzel, gözünaydın. Nasıl buldun peki?
    Kazasız belasız sürüşler bundan sonra

kaan erkin bunu beğendi.
  13. kaan erkin

kaan erkin Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    teşekkür ederim, Bisikleti köfteci dükkanında buldum muttalıp caddesinde, dükkanın adını vermeyeyim, çünkü o da hurdacıdan aldığını iddia etti. Bisikleti şöyle aldım, normalde bisiklet çalındıktan sonra hemen karakola gidip başvuruda bulunmam gerkiyordu fakat bu benim ikinci bisiklet olarak kullandığım bisiklet olduğu için başvurmamıştım. Bisikleti görünce direk polisi aradım geldiler adamı beni ve bisikleti alıp karakola götürdüler :D orda adamla biraz tartıştık sonra polis adam bisikletten vazgeçerse sen de bisikleti alıp gitmeye razımısın dedi ben de evet dedim ve alıp gittim. Adamdan şikayetçi olamadım çünkü bisikletin benim olduğuna dair bir kanıtım yoktu ve başvuru da yapmamıştım ama sonuçta zar zor da olsa hallettim.

14. Adem Sönmez

Adem Sönmez Aktif Üye

Seviye:
    Oldukça şanslıymışsınız, çalınan bir bisikleti tekrar bulmak herkese nasip olmaz herhalde. Polis de hemen işin kolayına kaçıyor sanki;

15. Sabri Atalay

Sabri Atalay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba,

Arkadaşlar her zaman yanlış yapıyoruz Lütfen bisikletiniz veya başka kıymetli bir şeyiniz her ne olursa olsun çalınınca polise gidip tutanak tutturun. Türk Polisi kendisine iş çıkmasın diye türlü bahaneler uydurur. En başta da "bisikletin nerden çalındı?" "kilit altındamıydı?" "Zorlama olmuuşmu ?" "sen önlem almışmıydın?" falan filan.Türk polisinin tipik yapısı iş çıkmasın .
    Yani aklınca hırsızın suçu yok suçlu sensin.
    Ve bisiklet bulununca da olayın mahkemeye kadar gitmesinden çekinmeyin.Faturam yoktu falan ispat edemem çekinmeyin ispat edersiniz herhangi bir bisiklet için benim çalınan bisikletim demiyorsunuz sizin olan bir meta nın hakkını arıyorsunuz.Köfteci hurdacıdan ekmek arası köfteye almıştır. Bilmiyormu çalıntı olduğunu.O yüzden lütfen çekinmeyin.İşi polise bıraktığımız ölçüde kendilerini Polis savcı hakim olarak görüyorlar .Burda da herkes mutlu oldu düşüncesi. Çalınan bisiklet bulundu çalıntı mal alan köfteci dürüst esnaf pozisyonundan kaybetmedi polise de iş çıkmadı.
    Neyse geçmiş olsun.

sepultra77 ve kaan erkin bunu beğendi.
  16. Özcan ÇAKAR

Özcan ÇAKAR Aktif Üye

Seviye:
    dostum çok geçmiş olsun. arkadaşımın bisikleti çalınmıştı.çocuk kendisi bisiklet ile arkadaşımın çalıştığı dükkana gelip alış veriş yapmak istedi :)) hemen enseledik çocuğu ve bisikleti karakola götürdük. çocuk 9-10 yaşlarındaydı ve fevziçakmaktan çıkmaydı. polise sordum o çocuğa ne olacak diye? çocuk şubeye götürürler sonra serbest bırakırlar demişti. üzüldüm gerçekten.

17. bxo

bxo Yeni Üye

Adı:
    ömer
    Bisiklet:
    Cannondale
    Ankara bahçelievler mahallesinden evimin bodrum katinda cannondale trail 4 29 jant ve mongoose reform 29 jant marka bisikletlerim çalındı kamera kayit cihazida calindigi icin goruntuler yok. Yardimlarinizi bekliyorum

Ekli Dosyalar:

18. assad

assad Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bisiklet çalınmasın isityorsanız çarşılık işe gideyim 10dakika bağlarım diye düşünmemek ve eve çıkarmak lazım. Benim evim 4. katta her sefeirnde omuzlayıp çıkarıyorum kafam rahat, şerefsizler her türlü çalıyorlar çünkü. Yok bodrumdaymış, yok kilitliymiş, yok apartman içiymiş fark etmiyor.

bxo bunu beğendi.
  19. Ghost

Ghost Forum Bağımlısı

Adı:
    Ghost
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @bxo ne Zaman çalındı?

20. bxo

bxo Yeni Üye

Adı: