bisikletim çalındı:(

latif kavak

Daimi Üye
Tepki
102
arkadaslar bilmiyorum dogru yeremi konuyu actım.

weyless xp bisikletım bugun calındı. gorenlerın haber vermesını ıstıyorum.inşallah bulunur.

telefonum 0535 466 17 48
0506 253 67 37
0544 374 94 37
0322 352 38 57

(link)

Scudo

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
geçmiş olsun:( bende bugün bulmuştum inşallah sende bulursun:eek: :(

• Beğen
Tepkiler: latif kavak

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Latif abi gerçekten çok üzüldüm.Bu kadar emeğimizin böle hayin insanlar tarafından bir anda yok olması çok sinir bozucu bişey.İnşallah bulunur bisikletin en kısa zamanda.

• Beğen
Tepkiler: latif kavak

latif kavak

Daimi Üye
Tepki
102
eywallah saol.evet bu bısıklet adanada degıl tum turkıyede sadece 1 tane var bıldıgım kadarıyla.

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
geçmiş olsun...

Tepki
212
Öncelikle geçmiş olsun, elbette çok üzücü.. Umarım en kısa zamanda hasarsız olarak tekrar kavuşursun bisikletine..
Ama, inginç olan başka bir durum var, madem o derece nadide bir bisiklet sahibi idin, nasıl, neden, nereden çaldırdın onu ?
Yani olayın oluş şekli hakkında az biraz bilgi verseydin, hepimiz için faydası olacaktı..
Daha evvel bir kere foruma yazmıştım, isim, adres, telefon numarası içeren küçük bir not yazıp, sele borusu içine gizleseydiniz, bulunma anında faydası olurdu..

murat52

Daimi Üye
Tepki
107
:( kardeşim giden balık büyük olmuşya gerçekten güzelmiş inşallah bulursun adanalı arkadaşlar inşallah yardımcı olur:(

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
muhteşem bir all-mountain makinasıymış gerçekten de, böyle kansızlar yüzünden bakkala giderken bile kilidimi yanıma alıyorum ama insanın dalgınlığına gelebiliyor. :(

inşallah bulunur.

Tepki
4
valla benım de bısıkletım calısmıstı buldum, yakınımı kayıpetmıs gıbı oolmustum ,bu yuzden basın sağolsun dıyorum. umarım bulursun.eger bısıkletının resmı varsa , ben alanyadayım fotosunu sıteye koy görurusek çökerım ustune,

parliament

Üye
Tepki
23
Nasıl çalındığını merak ettim doğrusu.
Çok çok geçmiş olsun. Motor almayı düşünüyorum sırf çalınma korkusundan istemiyorum. Bisikleti en azından evimin içinde saklıyorum.

latif kavak

Daimi Üye
Tepki
102
allaha şükür bisikletimi bulabıldık.bilal akgül kardesımzın sayesınde oldu.kendısı buldu bana haber verdı bende gıdıp aldım cok mutlu oldum 2 ay sonra bısıkletıme hıc bır prblemı olmadan kavustum.allah dier calınan bısıkletlerın bulunmasında yardımcı olur ınsallah.darısı dıer arkadasların başına.

• Beğen
Tepkiler: BEfe

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Bizimle detayları paylaşır mısın? Nasıl çalındı ? Nasıl buldun? hepimiz merak ediyoruz...