Bisikletim calindi

yusufgs3625

Daimi Üye
Tepki
299
İsim
isa
Bisiklet
KTM
Arkadaslar az once ankara balgat 1411 sokak girisinde carraro sportive 225 model bisikletim goz acip kapayana kadar calindi. Markete bir sey almak icin girdim 2 dk icinde caldilar. Bisikletim koyu mavi buyuk beden duz gidon ve duz gidon bogazi ve alvio arka aktaricilidir. usyunde bitwin in gidin cantasi ve sele altinda cakari sigma bisiklet saati vardir. Goren duyan olursa mudahale edip haber verirse sevinirim.

Scudo

7haiku

Daimi Üye
Tepki
379
İsim
Ömür
Bisiklet
Diğer
Geçmiş olsun. Olan hep o 2 dakikada oluyor maalesef.

• Beğen
Tepkiler: yusufgs3625

Tuzlu_Fıstık

Kendin ol Sonradan Görme olma
Tepki
1.287
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçmiş olsun keşke kilitleseydiniz umarım bulunur

• Beğen

aydın tuzersoy

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
aydın
Bisiklet
Ümit
gecmiş olsun markete girince kesinlikle kilitliyorum 5 dakikada olsa, keşke sizde kilitleseydınız

• Beğen

Hasan Ç.

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Hasan
Bisiklet
Merida
Geçmiş olsun. Anlık zaafiyetler kötü sonuçlar doğurabiliyor. Umarım bulunur.

• Beğen

Hazar Cengiz

Daimi Üye
Tepki
169
İsim
Hazar Cengiz
Bisiklet
Kron
Geçmiş olsun. Geçen ben de markete girdim, görevli bisikletle giremezsin dedi. Ben de 1 dk bırakmaya gelmez dedim, çalınırsa 4 bin tl verecekmisin dedim. Sanki market içinde bisikletkle gezeceğim, mantığa bak. Matket sepeti kocaman halbuki... neyse geçmiş olsun

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
geçmiş olsun..

migros marketlerin içine bisiklet elimde giriyorum.. kimse de giremezsin demiyor..
bana göre bisikletin kapladığı alanın, market arabasından farkı yok..

• Beğen

yusufgs3625

Daimi Üye
Tepki
299
İsim
isa
Bisiklet
KTM
Ya marketin icinde 2 dk anca durdum. Hangi ara bisikletimi farkedip caldi anlamadim. Simdi karakolda ifade verdim. Pek umit vermediler bulunacagina dair memur beyler.

Taner James

Forum Bağımlısı
Tepki
1.180
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
geçmiş olsun, güvenlik kamerası yok mu çevrede?

market vs. 2dk bile olsa bir yere kilitlemek en iyisi.

• Beğen

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.634
İsim
Ahmet
Çok geçmiş olsun, çok üzüldüm. Ben de çok bırakıyorum bisikleti dışarıda.
Ders almak lazım oysa ki. Umarım bulunur.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@yusufgs3625 Forumu takip eden kullanıcıların bisikletlerini çaldırmalarına ben biraz da şaşırıyorum artık. Çünkü burada o kadar çok örnek görüyoruz ki neredeyse koynumuzdan çalmadıkları kaldı. Yani demem o ki bir anlık zafiyet/ihmalkarlık adı her neyse böyle üzücü sonuçlar doğurabiliyor ve forumda bunun onlarca örneği var. Burada deneyimleri ders alalım diye paylaşıyoruz hep ama kendi payımıza düşeni de çoğunlukla yapmıyoruz. Biraz sizin özelinizde sitem gibi oldu ama kendimi de katarak bu sitemi dile getiriyorum. Kişisel bir şey değil yani, yanlış anlamayın lütfen, çünkü gerçekten çok üzülüyorum böyle bisiklet çalınma haberlerini okuyunca. Umarım bir mucize gerçekleşir ve bulunur bisikletiniz, çok geçmiş olsun.

Gurkan S.

Bayağı Üye
Tepki
319
İsim
Gürkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Zor da olsa umarım bisikletiniz en kısa zamanda bulunur.
Mahalle arası marketlere de, büyük marketlere de bisikletle giriyorum sorun olmuyor. Kilit yoksa başı boş bırakmak çok büyük risk. (Hoş kilit olsa da çalıyorlar ya neyse.)

yusufgs3625

Daimi Üye
Tepki
299
İsim
isa
Bisiklet
KTM
@BF Okuru yok hocam estağfurullah ben de forumda hep okuyordum çalınan bisiklet vakalarını ama başıma gelme ihtimalini hiç düşünmüyordum. gerçekten insanın boş anını yakalamayı çok iyi biliyorlar. dediğiniz gibi ben çalıntı vakalarından ders almadım ama umarım benim durumum forumdaki diğer arkadaşlara ders olur ve hiç bir şekilde bir şey olmaz deyip bisikletlerini boş bırakmasınlar.

pYRoSpeC

Üye
Tepki
79
İsim
Erkut
Bisiklet
Diğer
Dostum geçmiş olsun. İnşallah bulunur. Üzücü bir olay

• Beğen

yusufgs3625

Daimi Üye
Tepki
299
İsim
isa
Bisiklet
KTM
@pYRoSpeC teşekkürler hocam. inş. bulunur

@yusufgs3625 arkadaşlar merhaba, bugün öğleden sonra bisikletimi buldum Allah'a şükür. kamera kayıtlarını kovalamayla bisikletimi alan kişiyi buldum ve bisikletimi geri aldım. uğraşmalarım sırasında kişinin adını ve ikametini bulmama rağmen polisleri bir türlü olaya müdahale ettiremedim en son git kendin al dediler. çok şükür kazasız belasız aldım. iyi temennileriniz için hepinize teşekkür ederim. sanırım dualarınız kabul oldu.

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.313
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gözün aydın kardeşim.Nasrettin hoca hikayelerini aratmayan bu durumun ayrıntılarını paylaşırsan seviniriz...

• Beğen

darkdream

Daimi Üye
Tepki
322
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Böyle saçma şey mi olur yav. Adamın arabası çalınsa, gidip arabanı al, bizi karıştırma mı diyecekler?

• Beğen

yusufgs3625

Daimi Üye
Tepki
299
İsim
isa
Bisiklet
KTM
@cazci hocam elimden geldiği kadar kamera kayıtlarını kovaladım. bir yerde çok net bir şekilde şahsın görüntüsü vardı. dükkandakiler de hemen tanıdı zaten. o an hemen karakola gittim. ekiple beraber bisikletimi alırım diye düşünüyordum ancak oralı olmadılar. sürekli geçiştirdiler. ısrar etmeme rağmen hiç oralı olmadılar en son git kendin al dediler. ben de kapsını çaldım annesi çıktı oğluna da söylettirdi yerini. gittik aldık. çocuk zaten daha önceden benzer vukuatlardan sabıkalıymış. çok şükür aldım yani nihayetinde.

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.313
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tereyağından kıl çeker gibi olması büyük şans...Hırsız, potansiyel tüm riskleri de taşıdığı için emniyetteki zevatların bu yönlendirmeyi nasıl yapabildiğine anlam veremedim.Sanki komşudan bir kaç yumurta al gel demek gibi...
Bir tartışma,kavga,arbede falan çıkabilirdi...