Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisikletim Çalındı Yardımınıza İhityacım var (Eskişehir)

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında Okan.Cirim tarafından paylaşıldı.

1. Okan.Cirim

Okan.Cirim Yeni Üye

Arkadaşlar dün gece apartmanın içinde demir korkuluklara sapasağlam kilitli durumda bulunan bisikletimi çaldılar.İhbar için polise gittim.Döndükten sonra internette araştırma yaparken bu siteyi gördüm ve burdaki arkadaşların gerçekten duyarlı davrandıklarını gördüğüm için de üye oldum. Umarım bana da yardımcı olabilirsiniz.

Uploaded with ImageShack.us

Bisikletimin;
    Markası: KRON
    Modeli: XC 250

En belirgin özellikleri; Elcikleri Siyah-Beyaz spiral şeklindedir. Gidonunda ve Sele demirinde Kronun kendi siyah-kırmızı kertenkele logoları vardır. Bisiklet olduğu gibi resimdeki bisikletin aynısıdır.Ve bir ufak ayrıntı daha bisiklet 2 gün önce yağmurlu havada sürüldüğü için üzerinde nokta nokta ufak çamur lekeleri vardır ve bu durum bulunma konusunda önemli bir ayrıntı teşkil edebilir diye düşünüyorum

Arkadaşlar bisikleti alalı daha 5 gün olmamıştı ki çalındı.. Hemde güvenlikli bi yerden.. Eskişehir'de bu bisikleti görürseniz duyarsanız bana bu iletişim bilgilerinden ulaşabilrseniz gerçekten çok mutlu olurum. bu bisiklet benim için çok önemli. Benim ve benim gibi bisikleti çalınmış bütün arkadaşlarımın bisikletlerinin bulunması dileğiyle yardımlarınızı bekliyorum..

Adım:Okan Çirim
    GSM:0554 962 15 84
    E-mail: okancirim@gmail.com

felis911 bunu beğendi.
  2. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Geçmiş olsun Arkadaşım,

Gerçekten üzücü bir durum. Senin adıan üzüldüm doğrusu. Umarım ki bir an önce bulunur sen de rahatlarsın.

3. serkan hilal

serkan hilal Forum Bağımlısı

Seviye:
    Geçmiş olsun kardeşim. İnş. en kısa zamanda bulunur.

4. Cahit Türk

Cahit Türk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    üzücü bir durum geçmiş olsun.
    2. el olarak satılabileceği yerleri ve internet siteleri kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

5. Ayhan Cihangir

Ayhan Cihangir Kıdemli Üye

Seviye:
    Kardeşim moralini bozmak gibi olmasın da, sen o bisikleti unut :( Tek parça gezdirmezler zaten. İnş birileri sana şaka yapmıştır, değilse de Allah sana daha iyilerini nasip etsin inş.

6. H.ibrahim Erdemir

H.ibrahim Erdemir Kıdemli Üye

Seviye:
    inşallah bir an önce bulunur, ne tür kilit kullanıyordun bisikletini kilitlerken ?

muratt35 bunu beğendi.
  7. serhat toy

serhat toy Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ben bisiklet alamıyorum ama senin durumun daha da kötü olmuş, Umarım bisiklet ortaya çıkar birileri görür...Lanet olsun bu pisliklere... Emek hırsızları,hayal hırsızları en kötü durumlara düşsün..!

8. SONER KAYA

SONER KAYA Üye

Seviye:
    çok sinir bozucu bir durum..bir adet otomobil ve bir adet de bisikleti çalınmış biri olarak çok iyi anlıyorum duygularınızı..kim yaptıysa Allahından bulur inşallah..geçmiş olsun..umarım bulursunuz..

Erhan Ertan bunu beğendi.
  9. Tolga Yücel

Tolga Yücel Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    En kısa zamanda bulunur inşallah,böyle karaktersiz namusuz insanlar yüzünden bisikletle dışarı çıkmak istemiyorum.. Eskişehirde hırsızlıklar çokmuş,geçmiş olsun..

10. oktay tiryakioğlu

oktay tiryakioğlu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Pazar günü Ulüonder mh. deki kapalı semt pazarına , hurda malzeme pazarı kuruluyor. Saat 1-2 gibide kapanıyor. Oraya bir bakın....

11. İbrahim İnci

İbrahim İnci Yeni Üye

Seviye:
    Mahallenizin durumunu bilmiyorum fakat çalan kişinin nereye doğru kaçırdığını tahmin edebiliyorsan eğer yakınlardaki işyerlerinin güvenlik kameralarını rica edip görüntülere göz gezdirirsen mutlaka bir şeyler bulabilirsin diye tahmin ediyorum.tekrar geçmiş olsun.

12. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Geçmiş olsun umarım bulabilirsin. Eskişehirde çok hırsız var malesef, hiçbir yerde kilitli bile bırakmıyorum, bisikleti de evin içine alıyorum.
    İş yerim çarşıda, denk gelirsem muhakkak ararım bisikletle denk gelirsem de takip ederim sonuna kadar ama bu bisikletten kaç tane var eskişehirde ? Aldığın yere bir sor bakalım kaç tane satılmış.

13. Engin Sarı

Engin Sarı Canyon Ultimate CF SL

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Geçmiş olsun.... Ne tür bir kilit kullanıyordunuz acaba? Bir de acaba bisikletlerde hırsızlık, hasar vb durumlar için sigorta var mı, bilen var mı?

14. Okan.Cirim

Okan.Cirim Yeni Üye

aynı bisikletin aynı renginden sadece 2 tane

15. ozicann26

ozicann26 Üye

Seviye:
    bisikleti gördüm ön tekerde sanırım disk vardı sizde varmıydı

16. deniz anıl küçükyılmazlar

deniz anıl küçükyılmazlar Aktif Üye

Seviye:
    nereden almıştınız bisikleti. ben bugun bir magazaya kron xc 250 sordum ve bana cok fazla sattıklarını sadece bu hafta 3 tane satıldıgını soyledi (tabi satış politikasıda olabilir acele et demek için). hatta sordugum magaza senin bisikletin fotoğrafını koyduğun mağaza. umarım bulursun ama çok zor. bahsettiğin ayırt edici özellikler zaten fabrika çıkışı olarak bisiklette olan şeyler. çalan kişi kendisi kullanmayacaksa ikinci el alan bisikletçilere satmaya çalışabilir. ikinci el bisiklet alan bisikletçi gördüğünde onlara bisikletin marka modelini ve numaranı bırak. belki ordan birşeyler çıkabilir.

17. Fatih Toraman

Fatih Toraman YalağuzSeyyah

Adı:
    Fatih
    Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    19 temmuz 2011 saat 11:45 12:00 arası bisikletimi elimden zorla almışlardı.ki bisikletimi çalınmasın diye hergün 5. kata çıkartıyordum gel görki elimden aldılar. Yeni bisikletim i kaptırmamak içinde birisiyle dövüşmek zorunda kaldım. Ne denebilirki? geçmiş olsun Allah'ından bulsun.inş kaza yaparda geberir:mad:

18. recep24ank

recep24ank Bisikletkolik

Adı:
    Recep Eşref ÇINAR
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    tek çözüm
    sanırım buu

19. Ferhat Öz

Ferhat Öz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Maelesef bisiklet sigortası yok.Keşke olsa da yaptırsak.Ama kar odaklı sigorta şirketlerinin işine gelmiyor.:(

20. Didem Üstünol

Didem Üstünol Aktif Üye

Seviye:
    Çok geçmiş olsun, çok yeniymiş daha. Umarım bulabilirsin bisikletini, ama bulsan da ispat edemezsin sana ait olduğunu. İşin zor görünüyor.. Kiminle konuşsam illaki bi kere çaldırmış oluyor bisikletini. Hırsızlar çalacak bir şey bulamamış insanların çocukluk hayallerine dikmiş gözünü :(