Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisikletim çalındı yardım

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında sedat dogan tarafından paylaşıldı.

1. sedat dogan

sedat dogan Yeni Üye

Arkadaşlar ve abilerim henüz 6 aylık olan ve tastiklerini halen ödediğim bisikletim dün itibariyle apartmanın merdiven dairesinden kadroya kilitli olduğu halde şerefsizler tarafından çalındı polise felan başvurduk çevredeki esnafların güvenlik kameralarına baktığımız halde bir şey çıkmadı çıkacağınıda zannetmiyorum.Lise 3 sınıf öğrencisiyim evin ordan okula otobüs hattı olmadığı için her gün okula gidip geliyordum elim ayağım gibiydi şimdi ne yapacam bilmiyorum.sizlerden isteğimElinizde kullanmadığınız bisikletiniz varsa uygun fiyata almak isterim yada Hayrına vermek isteyen olursa çok sevinirim bir ömür dua ederim.şimdiden teşşekürler.

2. Alperen ERTEN

Alperen ERTEN Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Bu şekilde size yardımcı olan çıkmaz. Bisiklet camiasına dolandiricilar da dadanıyor. Nasıl bir bisiklet nereden çalındı nerede yaşıyorsunuz? Yaşadığınız yeri belirtip gelip sizi görmek görüşmek isteyenleri kabul ederseniz gönüllüler çıkacaktır. Geçmiş olsun.

3. onur özlem

onur özlem Kıdemli Üye

Seviye:
    aynı şekilde düşünüyorum

4. sedat dogan

sedat dogan Yeni Üye

Adanada yaşıyorum Çukurova elektirik lisesinde okuyorum görüşmek ve yardı etmek isteyenlerle seve seve görüşürüm kimseyi dolandırmak değil amacım.asıl mağdur olan ben oldum şerefsizler yüzünden.hatta bizim bu çevrede ne kadar hurdacı ikinci elçi varsa dolaştım ama bir şey çıkmadı bir pazarı tabir edilen ismi kocevezir ikinci elçileride dolaştım ama yoktu.inşallah rast gelir bir gün yolda sokakta sürern şerefsize çok kötü planlarım var.Allah yedirmesin sürdürmesin ne diyeyim.

5. onur özlem

onur özlem Kıdemli Üye

Seviye:
    Belki gerçekten mağdursunuz yardıma ihtiyacınız var ama bu şekilde kimse size güvenemezki.
    Heleki bu aralar sahte bisiklet ilanları açıp dolandıranlar var mesela üstelik üyelik tarihinizde birkaç gün önce
    anlatabildimmi kimse sizi tanımadan etmeden bisikleti yollamaz.

6. sedat dogan

sedat dogan Yeni Üye

Evet bir nevi haklısın üyelik tarihim yeni ve zaten üye olmak amacım ilerde taksiti bitince burdan satıp yada takaslayıp profesyonel bir modele geçmekti.ama ueyiğimden 3,4 gün sonra çalındı bu benim elimde olan bir şey değil illa mesaj sayım 1000 yada 2000 oluncamı çalındı deseydim yada üyelik tarihim 2,3 yıllık olunca çalınsaydı inanıp inanmamak serbestdri isteyen istediği gibi düşüne bilir sonuçta Allah biliyor durumumu.Bu da fotoğrafı gönül ister bulunsun tekrar kavuşayım.

7. Furkan Çınar

Furkan Çınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    Gecmis olsun, umarim bisikletin bulunur. Tavsiyem etraftaki cocuklara falan sor bisikleti bulana 10 lira gibi bir ödül koy belki cocuklar görmüstür bir yerlerde. Bundan sonra da bisikletini eve almani tavsiye ederim cok daha guvenli

8. ybayrak

ybayrak Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Part time bir iş bul.Mesela burger kıng gibi yerlerde işe gir.2 ay çalışsan iyi bir bisiklet alırsın.Ellerine,ayaklarına kuvvet hadi...zaten okula bisiklette gisiyormuşsun antremanlı sayılırsın

9. sedat dogan

sedat dogan Yeni Üye

Okulum tüm gün olduğu için öyle bir şansım yok keşke vaktim zamanım olsada çalışsam.

10. onur özlem

onur özlem Kıdemli Üye

Seviye:
    cumartesi-pazar çalış

11. sedat dogan

sedat dogan Yeni Üye

çumartesi ve pazarda doluyum

12. ybayrak

ybayrak Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

kardeş sen hep doluymuşsun bisikleti ne ara kullanacaksın be mübarek.

13. sedat dogan

sedat dogan Yeni Üye

ben zaten bisikleti okula gitmek için kullanıyordum bazen de boş zaman larımda kullanıyorum