Bisikletim çalındı Trek 3700 Siyah..

houduni

Üye
Tepki
2
Slm arkadaşlar. ben istanbulda öğrenciyim. çapada diş hekimliği okuyorum. kocamustafapaşada oturuyorum silivrikapı civarında. bugün okuldan eve geldiğimde bisikletimin çalındığını faerkettim.:( Trek 3700 marka Full siyah kadro bir bisiklet. üstünde hiç aksesuar yoktu. sadece arkada küçük bir çantası vardı o kadar... çalan hırsız büyük ihtimalle bu bisikleti satıcak. eğer böyle bir bisikleti görürseniz yada size satmaya kalkışılırsa benimle irtibata geçerseniz çok sevinirim....

tel no: 05324602796

ayrıca bisikletlerinize çok dikkat edin benimki apartmanda kilitli olmasına rağmen çalındı. sizinde başınıza gelmesin arkadaşlar. 1 ay olmuştu aldığım. binemeden gitti . çok üzücü birşey gerçekten umarım kimsenin başına gelmez.

Scudo

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
çok geçmiş olsun. benimde meridam vardı full 2008 xt döşeliydi. benimkide alalı bir ay olmadan çalındı. benimkini bulamadık inşallah seninki bulunur.

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
geçmiş olsun çok zor olmalı daha 1 ay bile kullanamadan çalınması..

Ali AKTAŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
993
dostum seri numarasını biliyorsan, yaz herkesin bilgisi olsun ! ona göre alıcılar dikkat etsin ;) muhtmelen kelepir bi fiyata satılacaktır....

livestong

Forum Demirbaşı
Tepki
180
geçmiş olsun ama kapı önünde kilitli çok arkadaşımın bisikleti çalındı önüne geçmek zor en iyisi evde tutmak diye düşünüyorum yoksa harcanan emeğe yazık oluyor hele benim gibi parça parça toplayanlar için daha da üzücüdür

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Apartmana koyduğunuz bisikletlerinizin bir gün mutlaka çalınacağına emin olabilirsiniz.
Maalesef bu bir koruma yöntemi değil.Zincir ve kilit sayınız da sadece hırsızın işini uzatacaktır, çalınmayı engellemeyecektir.
Zamanında benim de bisikletim çalınmıştı, üzüntünüzü biliyorum.
Dilerim çalınan bisikletleriniz bulunur.

hakano

Daimi Üye
Tepki
318
Oncelikle gecmis olsun. Belki birseyler yapilabilir. Artik bircok magaza ve dukkanda kamera var. Evinizin en yakinindaki magazanin kamera kayitlarini kontrol etmek ise yarayabilir. Calanin sabika kaydi varsa, bulmak mumkun olabilir. Ankara CEPA'da parka biraktigimiz aracin camurluguna hafifce surten araci kamera kayitlarindan tespit ettirmistim. Ustune dusulebilecek bir konu.

yunus koç

Daimi Üye
Tepki
88
eğer bisikletin fotoğrafı varsa polise başvurabilirsin.ayrıca forumada koyarsan belki işin daha kolaylaşır.ayrıca polise başvurursan seri numarasıda gerekli.geçmiş olsun.

Nuri O.

Forum Demirbaşı
Tepki
81
Bisiklet
Trek
Geçmiş olsun kardeşim :( çok kötü bir duygu bu ...

2 sene önce kapı önündeki bisikletim zincirliyken çalınmıştı . Şaka gibiydi ; karşı komşu birşeyler yapıyor sandım , tıkırtılara hiç bakmadım . ilerleyen saatlerde kapı dışında koltuğumuz var , altından birşey almak için dışarı çıktığımda , o tıkırtıların hırsızlar bisikletin zincirini kırarken çıkardığı sesler olduğunu ve bisikletimin olmadığını gördüm :(

inşallah bisikletini bulursun ...

ben şu an sahip olduğum bisikletimi büromda tutuyorum , sigorta poliçesine de not olarak ekledim , allah korusun çalınmasın ama çalınırsada bu sefer güvence altına almış oldum .