Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisikleti saklama

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında carizmatikugur tarafından paylaşıldı.

1. carizmatikugur

carizmatikugur Misafir

arkadaşlar ilde bisikleti nerede saklıyorsunuz
    yani evemi koyuyorsunuz
    otoparktamı bağlıyorsunuz

lütfen öneride bulunun

2. herolasting

herolasting Üye

Seviye:
    ben apartmanın girişine çift zincirle bağlayıp bırakıyorum. gerçi başka koyacak yer bulamadığım için böyle yapıyorum.6. kata kadar hergün çıkarmak kolay olmuyor :)

3. ufuk_

ufuk_ Kıdemli Üye

Seviye:
    ben odamda saklıyorum :Dyatağımın tam karşısında camın dibinde:D bir merdiven çıktığım için fazla zorlamıyor eve indirip çıkarması:)

4. Ceyhun Oğuz

Ceyhun Oğuz Forum Bağımlısı

Seviye:
    5.katta oturuyorum ve hergun bısıkletımı cıkarıp odama koyuyorum onu cıkarırken hıc zorlanmıyorum !
    Çünkü onu çok seviyorum :)
    İnsan dostunu yanından eksik eder mi ?
    Yatmadan iyi geceler diyorum bazende konuşuyorum onunla :)

Onur Kahraman bunu beğendi.
  5. fecredall

fecredall Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bende 4. katta oturuyorum ve herzaman odama koyuyorum. Pekte zorlanmıyorum çıkartırken. :)

6. qatrio

qatrio Aktif Üye

Seviye:
    bende odada saklıyanlardan taki taşınana kadar annem yeter atıcam camdan diye bagrınca artık evin altında bir sürü boş odalarvardı gittim çelik kapıı olanın anahtarını aldım herşeyim orda şimdi tavsiye derim bina altında boş yer ve kapısı varsa bir anahatarı alın ve ( yönetimden izinli) güven içinde bisikletiniz kala bilir

7. carizmatikugur

carizmatikugur Misafir

ben galiba herolasting arkadaş gibi yapacam
    çünkü annem bisikleti eve koymama izin vermez
    yada gatrio arkadaş gibi yaparım

8. timurdigital

timurdigital Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    bisikletimi dışarıya kilitleyemem benim bir parçam,balkona koyamam üşümesini istemem,bodruma kömürlüğe koyamam içim kararır,çatıya koyamam güneş ışınları yakabilir.
    ben kendi odamda yatağımın tam yanına bırakıyorum.ona saygım var,benden önce evden çıkıyor,benden önce eve giriyor.

9. Adil Arlı

Adil Arlı Üye

Seviye:
    Bende şimdilik 10ç. Kata cıkartıp salonun ortasına koyuyorum ama annem cıldırmak üzere :D

10. Anıl Kuşaksız

Anıl Kuşaksız Forum Bağımlısı

Seviye:
    eski bisikleti 3. kata çıkarıp kapı önündeki merdivene bağlıyodum, yeni bisikleti yatağın yanına koydum odamda :D

11. yusuf karaca

yusuf karaca Üye

Seviye:
    iki katlı bize bir evimiz var bizden başka giren çıkan olmuyo oyuzden girişe koyuyorum. Apartmanda oturuyosanız bisikletin hertarafını kapatacak buyuklükte bi naylon veya eski bir halı yolluktarzı birşey alın onun üstüne eski gazete tarzı şeyler kamufile edin bisikletiniz bodruma koyun üstünüde hazırladığınız ürünle kapatın artık orada hırsız için çalınacak bir şey yoktur:D test edildi onaylandı.

12. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    Odamda ...

13. ufuk_

ufuk_ Kıdemli Üye

Seviye:
    Bayağı odasında saklayan varmış bisikletini.Millet bana laf söylemeye başlamıştı artık bisikletinin evde ne işi var falan diye:D Şener Şen di sanırım eve uçakla giren:D(vecihi) :D:D Banada aynı muameleyi yapacaklar az kaldı:D

14. ateze

ateze Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben markete gidince ıkı dakıkalık alısverıste dahı tedırgın oluyorum kıtlı de olsa, hemen ısımı halletmeye bakıyorum, degıl kı gecelerı oyle evden dısarıda bırakacağım, imkanı var mı, gözüme uyku girmez valla :D
    O'nun ozel bır yerı var, butun bısıklet aksesuarları, tamır bakım ...vs hepsı aynı yerde duruyor, öyle bır kose yaptım evımde :)

15. serhan erdoğrucular

serhan erdoğrucular Üye

Seviye:
    ben kayınvalideyi kandırdım evinin bir odasını bize tahsis etti eşimin ve benim bisikletim güvenle ve rahat rahat saklıyorum ve eski köşk sinemasının orada oturması bizim için avantaj hemen sahile çıkabiliyoruz yoksa hatay da oturduğum için çok zor olacaktı

16. ozyurterdem

ozyurterdem Üye

Seviye:
    ya arkadaşlar ben bu evde bisiklet saklama olayını bir türlü anlayamıyoum. eve her getirdiğinizde yıkıyormusunuz bisikletleri? :) ev kirlenmiyormu ? merdiven falan çıkarken bisiklet sağa sola çarpmıyormu? benim içim parçalanır şahsen eğer bi tarafa çarpar sürterse. yani benim koyacak yerim var sıkıntı yaşamıyorum o konuda. o yüzdenmi bana tuhaf geliyor anlamadım!!!

17. Ceyhun Oğuz

Ceyhun Oğuz Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ben en ust katta oturuyorum ama hıc carpmadım ! dıkkat edeceksın !

Eger cok kırlendıyse dırek elıme alıp balkona cıkartıyorum dostumu :) daha sonra orda bici-bici yaptırıp kurulayıp odamdaki yatagına yatırıyorum :)

18. Anıl Kuşaksız

Anıl Kuşaksız Forum Bağımlısı

Seviye:

bisikleti yağmurlu çamurlu havalarda kullanmayı zaten sevmiyorum o yüzden bisikletimin çamurlu olduğu çok nadir görülür :D
    ben eve şöyle sokuyorum, önce diklemesine asansöre sokup(burda lastiğin asansöre değen yerlerini elimle hemen silerim :D ) 3. kata çıkarıyorum, sonra ordan en üst kata merdivenle çıkarıyorum. ilk başta heryere dan dun çarpıyodum sonra alıştım her kıvrımı ezbere biliyorum değmeden geçebiliyorum :D
    bu arada ilk başta apartmanda kirlettiğim her yeri cifli bezle bi güzel temizledim cillop gibi oldu :D

19. Şahin Bulut

Şahin Bulut Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ben bisikleti sadece eve sokmakla kalmıyorum öğrenci olduğum için iki yıldır bisikletimide yanımda getirip götürüyorum.

Memlekette evin alt katı boş alt katta askısına asıyorum.Okul zamanın da ise girişte ayakkabılığın yanında duruyor.Sağa sola sürtersede temizliyorum hiç zor gelmiyor.

Apartman girişlerinde birakmayı da hiç mi hiç tavsiye etmem

20. Mert tatlı

Mert tatlı Yeni Üye

Seviye:
    ben bisikletimi yeni aldım evde bir oda da saklıyordum ama eşim istemiyor yer daraldığı için şimdi apt bodrumuna koyacam en azından güvenlik filan var içim rahat neyseki.