Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisikleti özlemek!

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında cinosantancero tarafından paylaşıldı.

1. cinosantancero

cinosantancero Üye

Seviye:
    2 yıldır marmaristeydim.sık sık bisiklet turlarına çıktım.bazen yalnız bazen tek başıma.ne kadar güzel vakit geçirdiğimi,eğlendiğimi anlatamam.anlatamayacağım bir şey daha varki o da bisiklete binmeyi özlemek! şu an asker- öğretmen olarak Erzurumun bir köyündeyim.bisiklet kullanmak mümkün değil tabi.yaklaşık 5 aydır binemiyorum..benim gibi özleyenler varsa,kelimelerde yeterli gelirse buyursunlar tarif etsinler..uzun zamandır forumada girememiştim.şimdi giripde hatırlayınca duygularım depreşti...

2. cinosantancero

cinosantancero Üye

Seviye:
    demekki herkes bisiklet üstünden inmiyor.kimse özlememiş, yada ayrı kalmamış :)

3. aytacaksoy

aytacaksoy Forum Demirbaşı

Seviye:
    dostum tebrik ederim çok iyi bir konuya değinmişsin.hiç özlemez olurmuyuz bisiklete binmeyi.işlerin yoğun olmadığı ve havalarında orta şekerli olduğu zamanlarda hep binmeye çalışıyorum.ancak binemediğim zamanlar çok bu aralar...bisiklet orda odamın bir köşesinde duruyoken benim içim kan ağlıyor binip gezememekten.bi yere giderken ya da bi arkadaşımla buluşmaya giderken bisikletimle gitmeye çalışıyorum ancak ne fayda.yapılan kısa mesafeler asla yetmiyor ve dönüş yolu hep bir ızdırap oluyor.gidecek başka yol,basacak daha çok pedal arıyor bu gözler...

Şerif Şentürk bunu beğendi.
  4. TarıK F.

TarıK F. Forum Demirbaşı

Seviye:
    oyle cok ozledimki yaa her eve grisimde kapıyı acıp ayakkabılarımı cıkardıktan sora ustune cıkıorm hemen kapının yanında sanki evrenin en estetik canlısı gbi bi sure bakıorm ..uzerine cıkıorm ,leri geri 1 m lik hareket kabiliyetimle hidrolik frenlerin randmanını kontrol ediorm sora umarm kar erir diorm....ne kuvvetli bi tutkuymus...

aytacaksoy bunu beğendi.
  5. gravesbf

gravesbf Yeni Üye

Seviye:
    Bende havaların bozması nedeniyle yaklaşık 2 aydır binemiyorum bisiklete.Ne spor salonundaki koşu bandı nede kondüsyon bisikleti söndüremedi içimdeki ateşi. En sonunda aldım bir rüzgarlık ve su geçirmez pantolon, ayakkabı kılıfı olmamasına aldırış etmeden geçirip ayakkabılara Tansaş meyve poşetlerini vurdum kendimi Bornovadan Mavişehire haftasonu İzmir sağnağında. Poşetler yolun yarısında parçalansada, ayakları eve döndüğünde hissetmiyor olsamda değdi valla. Accayip özlemişim. Kılıflarımda yarın geliyor artık tekrar başlıyorum işede bisikletimle gitmeye:)

aykutozalan ve aytacaksoy bunu beğendi.
  6. cinosantancero

cinosantancero Üye

Seviye:
    siz gene yakınsınız bisiklete.benim bisikletin biri marmaris biri izmirde kaldı..selenin popomu ağrıtmasını,kaskın kafamı terletmesini,sağım solun ağaçken bakınarak pedal basmayı,rüzgarın yüzüme vurmasını,uzun süre bindikten sonra inipde yürümeye çalışınca şaşalayan baldır kaslarımın yürüme acemliği çekmesini özledim...5 ay yahu,çok süre!

7. Serdar Emre ACAR

Serdar Emre ACAR Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ya bende çok özledim bisiklete binmeyi.

8. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    5 haftadır haftasonları yağmurlu geçiyor.Yağması çok güzel de birazda haftaiçi yağsa. :( Haftaiçleri hep güzel geçiyor ,okul var binemiyorum.Haftasonu hep yağmur hep yağmur. :(

Nail USANMAZ bunu beğendi.
  9. Nail USANMAZ

Nail USANMAZ Bisikletkolik

Seviye:
    Meteoroloji hafta sonunun güneşli fakat soğuk olacağını tahmin ediyor. Yani güzel hava.:D
    Umarım doğrudur.

10. cinosantancero

cinosantancero Üye

Seviye:
    :)yağmur olsa keşke.bizde habira kar.merak ettim acaba bisiklet için kar lastiği yada zincir varmıdır:D

11. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Dünyanın en iyi kar ve buz lastiklerini Nokian yapar.

12. bryant

bryant Kıdemli Üye

Seviye:
    ben bisikletimi çaldırdım askere gittim 2 senedir uzun yollara gezilere hiç gitmedim o güzelim izmirin cennet gibi gezilecek görülecek okadar güzel yerleri var ki o yollar gözümde tütüyor özelliklede urla radar kara göl offff çekiyorum offff bu iki senenin hamlığı ilede o yokuşları nasıl çıkacağım uzun bir antreman dönemi beni bekliyor:D

13. cinosantancero

cinosantancero Üye

Seviye:
    15 tatilde inşallah çıkacam tura.mordoğana giderim heralde.6 ay oldu bende binemiyorum

14. bikeandbike

bikeandbike Misafir

malum kış mevsimi hepimize bisikleti özletti,güneşli yaz günlerini iple çekiyorum