Bisikleti çalamayınca jant setini götürmüş

ElcaSeJawS

Forum Bağımlısı
Tepki
575
İsim
fatih
Bisiklet
Cannondale
Jantlarının degısme zamanı gelmıstı demek gecmıs olsun :D Daha ıyısını alıp kullanırsınız bosverın. Ben hep birsey oldugunda belkıde daha kotusunden korunduk bunada sukur dıyorum.

Scudo

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
567
Cok gecmiş olsun . İhtiyacı var yada yok sonuc olarak hırsızlık acınacak bi durumu yok bunun diger ülkelerde insanlar güvenlik önlemi olmaksızın bisiklet yada herseyse kullanabilirken biz önlem almamıza ragmen bunları yasıyoruz. HErkes bi tez atmıs ortaya bence adamın jantları baskası caldı oda geldi seninkileri caldı .

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
Geçmiş olsun siz yine jantla kurtarmışsınız paçayı burada her gün çalıntı haberleri okumaya başladık.O yüzden mümkün olduğunca güvenli yere bırakın bisikletinizi.

chizer.adam

SOSYAL ŞEBEKE
Tepki
1.496
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok geçmiş olsun. Bisikleti sırtlayıp hergün ta odama kadar çıkartıyorum. Zor mor demiyorum..

UPCycling

Aktif Üye
Tepki
57
İsim
Nusret
Bisiklet
b'Twin
@atanamayanpolis Büyük geçmiş olsun. Sevinmek için hepsinin çalınmaması gibi bir sebebimiz var hala. Sevinme sebebimize bakın Allahaşkına:confused::(
@Theronin
Fransa da aynı şekilde

@kuşlar gibi özgür
Benim cazır cuzur ediyor. Ciğerlerim, midem kebap... Hasret-i sûz ile buryan...

WhatsApp Image 2018-01-12 at 20.43.39 (6).jpeg
Kamera görüntüleri:

Desert Fox

CARRARO Sportive 321 Deore
Tepki
1.426
İsim
TAHA
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
ben ailemle kalıyorum biz zemin katta oturuyoruz bisiklet ise bir alt katta merdivenin en altına olacak şekilde merdiven korkuluklarına bağlamıştım.hep orada duruyordu.bisikleti taksitle almışım üstüne titriyorum tabi ara sıra aşağıya inip kontrol ediyorum tabi.üniversiteden dersten çıktım eve geldim apartmanın dış kapısını açtım içimden bir ses bir bisiklete bakalım dedi iyi ki demiş.İndim bisikletin tekerlek mandalları sökülmüş tekerler çıkartılıp çalınmaya haldeydi hırsızlıgın bitmesine 30 sn max kalmış tabi öyle görünce şok oldum.şimdi bizim alt katta depolar var bazı depoların kapıları açık ve boş.deponun birinde 2 tane tanımadığım yabancı velet çıktı.7 senedir aynı apartmandayım ilk defa gördüm enteresan değil mi? konuştuk ondan önce başkaları felan gelmiş vs vs bir şey diyemedik.çocukların birisi üst kattaki komşumuzun torunu imiş kendisi söyledi.çocukları saldım elimde bir kanıt yok polis çağırsam ne diyeceğim.Sonra komşumuza çıktık durumu anlattık yakaladıgımızı söyledik meğer (yaşlı bir kadın kendisi) torunu zili çalmış dış kapıyı açmış teyzem ancak torunu aşağı inmiş (bisikletini koyuyormuş aşağı torunu da bizim apartmanda oturmuyor).Tabi teyzem cocugun annesine durumu anlatınca cocuk geldi özür diledi bizden.ben tekerleklerime kurtardıgıma şükrettim.

aydın tuzersoy

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
aydın
Bisiklet
Ümit
hirsizlar bu ara cozuttular. benimde 12 ocakta calındı araştırdim oturdugum bolgede 2 tane daha calinmiş, seri şekilde....

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.712
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
öncelikle geçmiş olsun 2 adet bisikletim var yol yattığım oda da mtb ise misafir odasında duruyor nasıl kıyabiliyorsunuz arkadaş dışarı bisiklet bırakmaya az buz para da değil kullandıklarımız yapmayın gözünüzü seveyim

• Beğen
Tepkiler: UPCycling