Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisikleti alamadım

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında ns06 tarafından paylaşıldı.

1. ns06

ns06 Üye

Seviye:
    Ankara'da bir arkadaşla anlaşmıştık bana Amoeba Hussar'ını satacaktı. 450 liraya elden 5 taksit yapacaktı. Babası izin vermemiş. Öğrenciliğin gözü kör olsun diyorum. Başka da bir şey demiyorum.

Geçen sene bir iş buldum çalışayım, para kazanayım dedim. Bir kafede garsonluk yaptım. Öğlen 1'den gece 1' e kadar çalışıyordum. Oturmak bile yasaktı. Günde bahşişlerle beraber ortalama 20 lira kazanıyordum o da yaz dönemi burslar kesildiğinden kira, faturalar, yeme- içme vs. harcamalara gidiyordu. Yani ordan da cebime bir şey kalmıyordu.

Ankara'da part-time iş verebilecek birilerini tanıyanlar varsa mesaj atsın lütfen. Teşekkür ediyorum.

Saygılar...

2. Mehmet Keten

Mehmet Keten Forum Bağımlısı

Seviye:
    inşanllah kısa zamanda istediğin bisiklete kavuşursun bisiklet sporu diğer sporlara göre pahalı bir spor günde 5 tl bir köşeye biriktirip makul bir bisiklet toplayabilirsin bence. ben öyle yaptım yaklaşık 3 ay boyunca günde 5 tl harçlıklarımı biriktirip bisiklet topladım bu tür durumlarda en mantıklısı bu bence

ns06 bunu beğendi.
  3. ns06

ns06 Üye

Seviye:
    Halamın oğlunda bir Bianchi vardı. Aklıma o geldi birden. Arka vitesi parçalamıştı heralde. Tam hatırlamıyorum. Hemen hemen 10 senedir de bodrumda yatıyordu. Memlekete gidince onu bi kontrol edecem bakalım hayata döndürülebilir mi. Eğer umut ışığı varsa onun üzerinde çalışacam.

4. Güvenç Terzierol

Güvenç Terzierol Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    içinde bulunduğunuz ruh halini tahmin edebiliryorum...
    bende çok bekledim bazı şeyler için ama eğer istiyorsanız belki istediğinizi tam 12 den tutturamıyorsunuz ama ona en yakın olanı bile olsa elinize geçiyor...

bisiklet için çook bekledim para biriktirdim sonra durum kötüledi biriktirdiğimi kullanmak zorunda kaldım harçlık olarak...
    ama sonunda alabildim
    brass 2 istiyordum salcano 303SRD oldu ama olsun.:in:
    bende öğrenciyim zaten belli yani yaşımdan para biriktirmek gerçekten çok ama çok zahmetli bir şey özellikle beklemek...
    zaten günlük aldığınız harçlık size tam yeterken bide onu biriktirmek çok zahmetli...
    ama bence hiç moralinizi bozmayın...