Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

'bisikletforum'hayatınızda neler değiştirdi

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında İdris ACA tarafından paylaşıldı.

1. İdris ACA

İdris ACA Onursal Üye

Seviye:
    Meraba arkadaşlar.Bu konuyu açmamın nedeni ben ''bisikletforum'la tanıştıktan sonra resmen bağımlısı olduğumdandır.Yani daha önceleri (bisikletforumu keşfetmeden önce)bisiklet ile ilgili konularda ne yeterince bilgi edinebiliyordum,nede böyle uzun vadeli takılacağım bir bisiklet sitesi bulamıyordum .Bisikletforum sayesinde çok güzel ortamlar buldum (geniş bir çevrem oldu)ve internet artık sıkıcı gelmiyor bana.Daha önceleri en çok bir saat kalırdım internette. Ama şimdi sabahlasam bile yetmiyor gibi geliyor :)
    merak ettiğim şey. Bisikletforum sizin hayatınızda ne kadar yer kaplıyor?
    mesela günde kaç saat gibi de olabilir
    teşekkürler şimdiden

felis911 ve Murat EVGİN bunu beğendi.
  2. Onur Kula

Onur Kula Bisikletkolik

Adı:
    Onur Kula
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Hiç sorma sorma, benzer bir durumda bende var, ne kadar oldu tam bilemiyorum ama tahmini bi 7-8 ay oldu üye olalı ve bağımılık yapıyor gerçekten acayip bi çekiciliği var.Kurucularına tekrardan teşekkürlerimi sunayım bahaneyle.Türkiyede bisiklet kültürünün gelişmesinde büyük bir rol oyadığını da ifade etmek gerekiyor.

3. t-genc

t-genc Forum Bağımlısı

Seviye:
    aynen.resmen dostu oldum:Do kadar bağımlı oldum ki sırf 5 dakika girmek için tenefüslerde kütüphaneye gidiyorum.ortam çok güzel gerçekten,eğlenceli.insan hiç sıkılmıyor.internete ne zaman girsem hep forumu açıyorum.bisikletforum hayatımı 2ye ayırdı:BÖ ve BS

4. Özgür!

Özgür! Bisikletkolik

Seviye:
    üye olalı sanırım 1 ay falan oldu
    siteye her girdigimde yeni bişeyler ögreniyorum ve dışarı cıkıp bisiklete binmek istiyorm :)

5. semihcelikoglu

semihcelikoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    bende size katılıyorum bisikletimi almadan önce foruma üye oldum arkadaşların tavsiyeleri ile tercihimi yaptım internete her girdiğimde mutlaka açıyorum forumu bisiklet hakkında kültürüm artıyor ve aynen çıkıp bisiklet kullanmaktan başka birşey düşünmüyorum

6. seko123

seko123 Kıdemli Üye

Seviye:
    bisikletler hakkında daha cok bilgi kazandırdı nasıl ne sekılde surelecegını bır nevı oğrettı aktıvasyonlara katılmamızı sagladı daha neler neler....

7. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Konuyu uygun yere taşıdım.
    BF benim hayatımı özellikle yönetici sıfatını kazandıktan sonra resmen kökten değiştirdi... :)

8. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    evet bende bağımlısı oldum üye olalıepey bir süre oldu ama ilk başlarda benim bisikletle olan bilğisizliğim internete fazla giremem ve forumun bir açılıp bir kapansı ilk baslarda bagımlılık yapmamıştı ama son zmaanlar nette kaldıgım tüm süre içerisinde bisiklet forumdayım sabah kalkıyorum direk foruma gece yatmadan önce son bir kez bakayım öyle yatyım diyorum bir seyler paylaşdıkca ve paylaşılanlara bakdıkca bagımlısı olduk bisiklet forumun.

9. candede

candede Bisikletkolik

Seviye:
    Bisiklet forum inanıyorum ki hepimizde öyle ya da böyle bir çok güzellikler yarattı.Herşeyden önce içimizdeki güzelliklerimizi keşfetmemizi sagladığını sanıyorum.Yanı sıra sıkılaşan ve çıkardan uzak olan büyülü dostlulkarın gerçekleşmesine vesile oldu.Verimli paylaşımların yaşandığı sıcak bir yuva oldu.Sayı olarak parmakla sayacağımız bisiklet forumlarından daha demokratik bir ortamda olduğumuzu bize hep hissettirdi.

Ve sen...Bisiklet ve Bisiklet forum iyiki hayatımızdasın.Ne mutlu ki bu ailenin büyümesinde hepimiz birer tuğla koyma şansını yakaladık.

Bu güzel ailenin daha da büyüyüp gelişmesi için elimizden ne geliyorsa bunu yapmanın telaşını hissetmeliyiz diye düşünüyorum.Bu vesile ile Bu forumun oluşumunda yer alan tüm değerli arkadaşlarıma emeklerinden ötürü kutluyor,hayata her daim bun güzellikte gülümsemelerini diliyorum.

'''Biz hayatı seviyoruz çünkü düşlerimiz var.'''

10. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    BisikletForum adı geçince bi duracaksınız. :):)
    Gerçekten benim hayatımda da birçok değişikliklere imza atmıştır. Bisikletimi değiştirmem de, seçim aşamasın da, hatta alışverişimde bile birçok etkisi oldu. Bunun yanında en önemlisi birçok Bisiklet Dostu ile tanışma fırsatı verdi ve verecek.
    Bunun için Bisiklet Forumun Üyelerine ve Kurucularına çok teşekkür ediyorum.

Sevgiler...

11. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    bisikletforum deyince benim için artık akan sular duruyor ailemden biri gibi oldu her an forumdayım hiç ayrılmak istemiyorum çok güzel bir ortam var paylaşım en üst düzeyde emeği gecen herkeze teşekkür ediyorum :)

12. dawson_46

dawson_46 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çok fazla birşey değişmedi hayatımda :p Hayallerim gerçek oldu.

1. Bu kadar çok bisiklet sever dostum yokru.
    2. Yaptığım şeylerin gerçekten önemli olduğunu ögrendim.(Bisiklet konusunda)
    3. Dünyada tüm dostlarım bana deli derdi tek deli ben değilmişim.:D

13. İdris ACA

İdris ACA Onursal Üye

Seviye:
    Sonuçlar tam düşündüğüm gibi.Çok sevindirici gerçekten bu sitenin kurulumnundan, bu yerlere gelmesine kadar emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler

14. Bulunmaz

Bulunmaz Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    BİSİKLETFORUM MÜKEMMEL BİR forum.. eğitici ve öğretici bir forum..bu foruma girdikten sonra bisikleti ne kadar bilinçsiz sürdüğümü, yaptığım hataları anladım..artık daa bilinçli bir sürücüyüm..bi kere herkez birbirine saygılı..ve seviyor birbirini herkes..kimse kimseyi tanımıyor, kırmıyor, seviyor ve sayıyor..başka hangi forumda var bu:D :D .. bu MÜKEMMEL forumu YARATANLARA ve YÖNETENLERE binlerce teşekkür......:in: :eek:

15. msconfig

msconfig Bisikletkolik

Seviye:
    tanimam gereken kisileri tanidim, guzel arkadaslarim oldu :)

16. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Bisiklet severlerle bir arada olmak keyif verici .. hayatımı pek degistirdigini söyleyemem ama gereksiz sitelerde zaman kaybı yasıycagıma burda bazı sorularıma hem cevap bulabiliorum hemde bilgilerimi paylasabiliorum ..

17. cazz

cazz Kıdemli Üye

Seviye:
    saygıdeğer arkadaşlarla tanışmaktan nasıl mutlu olduğumu bilemezsiniz

18. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    yalnızlık sorununa birebir.okuyup bişiler yazdıkca rahatlıyorum.hayatımda boş geçen vakitleri doldurdu.gündemden,dünyadan kopuk deilim artık:D .kuranlara sonsuz teşekkürler...

19. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    siteye ilk geldiğim zamanları hatırlıyordum da adminler ve modlar benim salakca sorularımı silmekten sıkılmıştı ama ben bu soruları yazmaktan sıkılmamıştım sonunda bisiklet hakkında epey bi bilgi ve çevrem oldu.. çok tşkler bisikletforum..