Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisikletforumda siyaset-din-ticaret üçgeni

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında thomisus lx tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    bisiklet tutkunlarıyız. bizi bir araya getiren ortak payda şu iki tekerli (genelde) mükemmel makine. her birimizin çeşitli inançları var yada yok; siyaseten birşeylere bağlıyız veya değiliz; bisikletten para kazananımız var, etek dolusu para dökenimiz var. bu detayların, birlikteliğimizde hiçbir önemi yok.

herhangi bir serzenişte bulunulduğunda, kişiselleştirmenin bir manası yok. burada, çok iyi bir bisiklet mağazasından gördüğü kötü bir hizmet sebebiyle, o firmanın ticari itibarıyla oynanmaya çalıştığını gözlemlediğimiz paylaşımlar oluyor. yaşananın paylaşılması ve yorumun ve tutumun paylaşılanı okuyanlara bırakılması olgunluğunun gösterildiği durumlarda var.

hristiyan dostlarımızın paskalyasını noelini kutlama inceliğini gösterenler olduğu gibi, kandiller, bayramlarımızı da kutluyoruz. burdaki hoşgörüye hayran olmamak elde değil.

siyaseten kendi adıma hiçbir şeye sempati duymuyorum. iyi yapılan herşeyi takdir etmek boynumun borcu. uzun yıllar izmir ankara arası otobüslerde sigara dumanı altında gitmenin çilesini ben çektim ve ne olduğunu çok iyi bilirim sigara içmeyen biri olarak. bu yasağı getiren Necmettin Erbakan ın da dahil olduğu koalisyon olduğunu unutmadım. bu Erbakanın sempatizanı olduğumdan değil doğru birşey olduğu için değindim.

doğruya doğru, güzele güzel, çirkine çirkin, yanlışa yanlış demek gerekiyor. neye göre kime göre demeden, ortak paydadaki herşey için.

sayılarımla, sevgilerimle.

BFOkuru, hakan64 ve atta bunu beğendi.
  2. Ali Ç.

Ali Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Sakız gibi uzatılacak bir konu olduğu için ve başlık itibariyle bisikletcorumunda olmamasını düşündüğüm bir konu olduğu için kapatılmasını rica ediyorum (arkadaş haksız değil tabi ki haklı ve görüşünü özgürce dile getirebilir benim için sorun yok fakat bazı (affınıza sığınarak) densiz ve saygısızlar (tekrar affınıza sığınarak)bi taraflarıyla anlayıp yine o taraflarıyla yazdıkları için arkadaşın
    Ve benim gibi bu konulara ayrı ilgi gösteren arkadaşları rahatsız ediceğini bildiğim ve tecrube ettiğim için yazıyorum

3. sedat_slave

sedat_slave Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    Onu kapat bunu kapat. Konuşamıyoruz hiçbir şeyi.
    Sıkıldım otokontrolden !!

Hamit E., Uğur S. ve Ozan Duran bunu beğendi.
  4. Furkan TK

Furkan TK Onurlu Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bisiklet forumuna yakışmayan bir konu.

Ali Ç. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.