Forumda ilginç çalışmalar

Scudo

ayla abdan

Aktif Üye
Tepki
416
bu bisiklet umarım, TÜRKİYE nin umudu olur.
umarım bunlardan binlerce yapıp,devlet ve spor bakanlığının. sivil toplum kuruluşlarınında gayretleriyle, GÜNEYDOĞUYA gönderilir, hepimizin üzüntüyle izlediği o çocuklarımızın kurtuluşu olur.
devlet bunlardan on binlerce alıp, bu gençlere verip, aralarında takımlar kurup, yurt içinden veya yurt dışından çalıştırıcılar getirtip. yarıştırsın. bunlara bisiklet sevgisini aşılasın. varsın ilk seferinde saatte 10 km hız yapsınlar.onlara kamplar kurup bakımınıda üstlensinler, bakın bakalım o çocuklar sokaklarda taş atıcaklarmı? belkide içlerinde ne cevherler çıkabilir.
İNANIN SPOR TERÖRDEN KURTULUŞUMUZUN, BİNLERCE CANIN KAYBEDİLİŞİNİN ÖNÜNE GEÇEBİLEN BİR FÜGÜR OLABİLİR.

Ayla abdan

kolbe

Daimi Üye
Tepki
122
çok güzel bi çalışma ya Türk malı damgalı harika olur böyle bişey

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
Süper olmuş :D xtr maşadan sonra otosan kadro :D hiç şaşırmadım :D:D:D:D merakla devamını bekliyorum :D sırada marguruz aynakol ve ruble olabilirmi?:D:D:D:D

• Beğen
Tepkiler: cedrick41

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
@uğur yılmaz

Alt tarafa mor lamba(neon değil mor lamba:D) unutmuşsunuz. Ekleyeyim dedim:D:D:D:D:D Bende benim kadronun mosso yazan yerinden yazıyı söküp 'Allahım neden ben' yazdıracağım:D:D:D

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.201
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
@necosoft

İlginç, dalga geçtiğiniz Otosan'ın sadece Ürün geliştirme bölümünde 550-600 mühendisin çalıştığı (imalat ve prosesleri saymıyorum dahi), Transit, Connect ve Cargo ların üretim merkezi olduğu, Connect'in çoğunluğu Türk mühendislerce geliştirildiği ve Amerika da dahil tüm dünyaya ihraç ettiği, jaguar, land rover ve aklınıza gelebilecek birçok lüks sınıf aracın gövde parçalarının kalıplarını ürettiği düşünülürse dalga geçtiğinizi düşündüğünüz Otosan'ın ne denli büyük ve imalatı oraya koyduğunuz fotoğraftakinden çok daha zorlu ürünlere imza attığını görürsünüz.

Açıkçası "teşekkürü" zerre kadar hakedecek bir konu göremiyorum.

Saygılarımla.

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.201
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
@necosoft

Özelden mesaj atacak bir durum yok, gerek de yok.Ben gereken uyarıyı yaptım, gereksizliği icra eden adres apaçık ortada duruyor zaten.

Demek ki herşey neşe katmıyormuş, yazdığınızı okursanız bu ülkenin en değerli kurumlarından birini belki farkında bile olmadan küçümsemeye çalıştığınızı görürsünüz.

Kamyondan sonra bisiklet üretimine başlayan "otosan" , "canısı" modelli yol bisikleti ile piyasalara bomba gibi girecek

İyi geceler.