Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisikletforum'a Öneriler...

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında mr.hyde tarafından paylaşıldı.

1. mr.hyde

mr.hyde Yeni Üye

Seviye:
    dört aydır bisikletforum'a üye olmama rağmen son onbeş gündür aktif olarak formu takip etmekteyim...ilk üyeliğim sırasında da gözüme çarpan bir eksiklik bulmuştum...forumda bisiklet üzerine görüşlerin,düşüncelerin,fikirlerin belirtildiği bir makale bölümünün eksik olduğunu fark ettim...sözünü ettiğim şey,çıkış noktası bisiklet olan bir forumda, bisiklet ve insan üzerine yazılan, edebi nitelikli olabilir-bilimsel nitelikli olabilir, keyifle okunabilecek bir makale bölümünün eksikliğidir...mesela ben böyle bir maakale yazmak niyetinde olsam(ki öyle bir niyetim var),makalemi "forumcafe" dışında bir yere koyamam sanırım...atıyorum: "bisiklet üzerine" diye bir bölüm açılabilir ve burada bu türden makaleler yayınlanabilir...gerekli görüldüğü zamanlarda, başka sitelerde bu ve benzeri konularda güzel makaleler bulunuyor, kaynak gösterilerek o yazılar yayımlanabilir...hatta foruma üye olmayan ziyaretçilerin de bisiklet üzerine düşüncelerini yazabileceği bir günlük köşesi oluşturulabilir...bence gayet hoş ve güzel olur...

2. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Düşünceleriniz hak veriyorum.Makaleler ,Diğer Bisiklet Konuları ve Cafe bölümünde yer alablilir.Sizinde söylediğiniz gibi ayrı bir konu da açılabilir.
    Ama kaynak göstererek de alınsa ,bu tip yazılar ,kaynağın yayıncıları tarafından hoş karşılanmıyor(tecrübeyle sabittir)
    Ama eğer düşündüğünüz gibi , bir arkadaşımız,bir makale yazarsa ,bunu yayınlamaktan onur duyarız.
    Hatta makaleyi duyuru haline getirip,bütün konularda ,en üstte sabit olarak kalmasını sağlayabiliriz.
    Makaleyi yayınlayan arkadaşımızın istediği doğrultusunda çözümler de getirilebilir.

Selamlar & Saygılar

3. bikergrrl

bikergrrl Bisikletkolik

Seviye:
    bu guzel bir gelisme, ve enteresandir ben de bir suredir benzer birsey dusunuyordum.. mr.hyde, inanir misiniz, bir konu acsak ve bisiklet uzerine dusuncelerimizi yazacagimiz bir baslik olustursak cok hafif mi kalir diyordum kendi kendime..

ama sanirim herkesin yazacak, postalayacak seyleri olabilir.. benim var mesela :)

hatta sizin topic acmanizi bekleyemeyip gidip bisiklet yolu bisikletcilerindir altina yazacagim simdi onlari :D

4. mr.hyde

mr.hyde Yeni Üye

Seviye:
    haklısınız elbette..yayımcılar enteresan kişidirler...makale yazılır..dediğiniz gibi bir yerde de yayıma konur...ve sayıları artarsa yeni bir bölüm açılabilir belki..mantıklı...ilginiz için teşekkürler...

5. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Boyle bir bölüm açılırsa ben de teknik makaleler gönderebilirim. Bazı püf noktalar veya teknik servis niteliğinde yazılar. :)

Tuğrul bunu beğendi.
  6. okan_ergun

okan_ergun Kıdemli Üye

Seviye:
    foruma bı sohbet bolumu koyulsada uyeler arasındakı iletişim bıraz daha kolay olsa ve gerektığınde canlı canlı bılgı alışwerişi sağlansa ...
    çok bılmışlık gıbı olmasın sadece nacızane bı fikir...

7. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    kutluyorum okan güzel fikir

8. okan_ergun

okan_ergun Kıdemli Üye

Seviye:
    saol DOSTUM İSMAİL. kullanılar arsında samımıyet artar herkes bırbırını daha iyi tanır ve foruma yazarken ona göre yazar...

9. SerkanEriş

SerkanEriş Bisiklet Meraklısı :)

Seviye:
    forum cafe bölümü sohbet için yapılmış. :D

hcyoldas bunu beğendi.
  10. Akrep_Kral

Akrep_Kral Üye

Seviye:
    bana göre forumda bisikletten ayriyetten başka konulrı kasayacak bölömler olmalı mesela ATATÜRK bölümü ben ATATÜRK ile ilgili her türlü şeyi, burdan paylaşmak isterim bu sadce biri forum bisiklet üzerine kurulu olabilir ama başka konular hakkında da konuşulmalı bence

11. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    başka önerileri olan varsa bekliyoruz arkadaşlar.

12. burnout_54

burnout_54 Bisikletkolik

Seviye:
    Allah aşkına kendimize doğru düzgün bi logo hazırlayalım.

Erhan Can bunu beğendi.
  13. Erhan Can

Erhan Can Aktif Üye

Seviye:
    Katılıyorum, bir de forumda avatar resmimizi değiştirmek mümkün olsa daha güzel olur.:)

14. Ercan Bayram

Ercan Bayram Onursal Üye

Seviye:
    güzel bir logo olursa biz antalyada birkaç arkadaş t-shit baskı yaptıracağız sanırım araştırma içindeyiz

www.bisikletforum.com şeklinde yazmak biraz garip olacak güzel bir dizayn yapabilecek arkadaş var mı???

15. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Avatarınızı bana özel mesaj yoluyla gönderin.Ben değiştireyim :)

16. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    ayrıca Forum yönetimi dışında forum logosu ile felan t-shirt bastırılmamalı bence...böyle birşey yapılacaksa yönetim yapar ve üyelere sunulur diye düşünüyorum....Çünkü sen bastırırsın başkası başkası bastırır e böyle oluncada farklı farklı ama bisiklet forumu anlatan dağınık birşey olur ve bence hoşta olmaz...Öyle bir şey bastırılacaksa forumu anlatacak tek modelde (he 1-2 renk olabilir ama model aynı olmalı) yapılabilir...

skull_mrt ve HaliliOzturk bunu beğendi.
  17. skull_mrt

skull_mrt Kıdemli Üye

Seviye:
    cağrı abi belkide haklısın t-shirt bastırmak baya karmaşık
    ama en azından logomuz olsun. bide ben bisikletimde BF yazısını yada logosunu taşımak isterim birçok arkadaşımnda isteyeceğini düşünüyorum

Hasan Çağri bunu beğendi.
  18. Fethi Aktunç

Fethi Aktunç Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:

bu tarz bişi olabilirmi

Deniz Kılıç bunu beğendi.
  19. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Tüm Forum arkadaşlarıma merhaba

Benim de forum için şöyle bir önerim var. Hepimiz foruma , daha doğrusu çoğumuz , bende dahil , foruma kendi seçtiğimiz bir forum Nicki ( ismi) ile katılımışız.
    Ben Antalya da yaşıyorum aylardır beraber gezdiğim bir arkadaşımı , foruma üye olduğu halde tanıyamamışım.
    Geçen gün onuda bizim foruma niye üye olmuyorsun diye sıkıştırırken, onun benden çok önce, zaten forum üyesi olduğunu öğrendim. Tabi benim onu girdiği isimle tanımama imkan yok .

Ben diyorum ki. hepimiz imza kısmına ismimizi ve yaşadığımız yeri de yazsak , daha güzel olmaz mı acaba. Hem birbirimizi , daha çabuk tanırız, ve de aynı şehirden olduğumuzu öğrenince, hemen birbirimizi ararız diyorum. ben bu isim ve şehir yazmanın iyiliği dışında hiçbir kötü tarafının olacağını da sanmıyorum.

Ben çok uzun zaman önce imzamda, isim ve soyadım ile yaşadığım şehiri yazdım.

Hem birbirimize ismimizle hitap ederken, daha da güzel olur diye düşünüyorum.

Hepiniz neşeli, mutlu, bol pedallı günler dilerim.
    Hoşçakalın.

Admin, Fethi Aktunç ve Erhan Can bunu beğendi.
  20. OzgurIskin

OzgurIskin Kıdemli Üye

Seviye:
    -Ben de bisikletle ilgili nette buldugumuz video/foto/teknik sürüş anlatımları/pdf dosyalarının falan paylaşılabildigi özel bi bölüm olmasını isterim.
    -Ayrıca 'herhangi bir siteden link verilmesi yasaktır' uyarısının kaldırılmasını isterim. Herkes link veriyo.. Önemli olan link vermek degil verilen linkin içeriginin forum kurallarına uyup uymadıgı, bence.

Şimdilik bunlar teşekkürler :)