Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BisikletForum üyelerimize ayrıcalık, destek :)

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Eagle tarafından paylaşıldı.

1. Eagle

Eagle ...flew up into the sky

Adı:
    Savaş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sevgili üyelerimiz hepinize merhabalar...

Her ne kadar geç kalınmış bir düzenleme olsa da, yine de sizlere duyurmak istedik. Aslında bunu daha önceden yapmayı çok istedik ama bir türlü fırsat olmuyordu. Son zamanlarda sitemiz epey oturdu ve ortamımız iyice güzelleşmeye başladı. Aramıza katılan yeni insanların sayısı da artmaya başladı. Dikkat ettim, foruma çok hoş bir ilgi var ve üyelerimizin çoğunluğu da memnun görünüyor ve bu da bizi mutlu edip işimize dört elle sarılmamızı sağlıyor. Herkese desteğinden ötürü şu açtığım konuda teşekkür mesajımı iletmiştim. Şimdi bir jest yapmak gerekiyor karşılık olarak evet konuya gelelim.

Şunu hiçbir zaman unutmayınız ki, severek pedalladığınız bu yollarda asla yalnız değilsiniz. BisikletForum, burası dışında da yanınızda artık. Yeni bisiklet alacak olanlar, teknik servis ihtiyacı olanlar, parça değiştirmek isteyenler, kask, fren, sele vb. ürünlere ihtiyacı olan ama birçok yerde fiyatlardan dolayı zorluk çeken üyelerimizin imdadına Delta Bisiklet yetişecek bundan sonra. Uzun süren konuşmalar ve görüşmeler sonunda böyle bir karar alındı. Evet artık moralinizi bozmaya gerek. Bisiklet konusunda mutlu bir şekilde pedallamanıza devam edeceksiniz. Zaten soğuk olan ve günden güne de iyice soğuyan bu havalarda, Delta Bisiklet'in nezih ortamında sıcak bir çay veya bir kahve eşliğinde mağazayı gezin, görün ve Delta Bisiklet bu bağlamda yanınızda olacaktır...

Tek yapmanız gereken, Delta Bisiklet mağazasına gittiğinizde BisikletForum'dan geldiğinizi, üyeliğinizi söylemeniz yeterli. Geri kalanını Delta Bisiklet halledecektir ve fiyat konusunda sizlere özel indirimler sağlayıp destek olacaktır. Ayrıca, sorun yaşarsanız bu konu altında şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Biz de sponsorumuza ileteceğiz ki, zaten kendileri forumdalar hemen dönüş yapacaklardır. Unutmadan, şu soruları yöneltebilirsiniz; "İnternet sitesinden de mümkün mü?", "İyi ama benim yaşadığım yerde Delta Bisiklet mağazası yok?" şeklinde. Bu iki sorun için bir şeyler düşüneceğiz elbette. BisikletForum, öncelikli olarak üye memnuniyetini ana ilkeleri arasında yer alacak şekilde benimsemiştir.

Size sesleniyoruz; Yalnız değilsiniz...

Herkese iyi pedallamalar,

2. Sarper Tuncer

Sarper Tuncer Forum Demirbaşı

Adı:
    Sarper
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    hemen siteye girip bişeyler beğeneyim bari :) İzmir şubesini de görmüş oluruz...

Eagle bunu beğendi.
  3. andjustice4all

andjustice4all science rocks

Adı:
    Doğu Mert A.
    Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Ben de direkt internet sitelerine girip İzmir şubesinin yerini öğrendim :rolleyes:

Eagle bunu beğendi.
  4. lealtad

lealtad Onursal Üye

Adı:
    Hüseyin
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Başarılı bir uygulama, emeğinize sağlık:)

Eagle bunu beğendi.
  5. Onur YCL

Onur YCL “A bicycle ride is a flight from sadness.”

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Sayın eagle :) forumumuzun reklamını anadoluda da yapabilmek için "foruma özel" bir fiyat karşılığında :) forma istiyoruz.

Eagle bunu beğendi.
  6. Eagle

Adı:
    Savaş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Herkese desteğinden ötürü tekrar teşekkürler.

Not: Gittiği mağazada sorun yaşayan arkadaşlar şikayetlerini bu konuda yazabilirler bizzat takipçisi olacağız.

@Onur YCL şu havalar biraz daha ısınsın bakalım forma konusu da çok önemli ve hep aklımızda olan bir konu. Zaman rica ediyoruz şimdilik :)

Onur YCL ve Sarper Tuncer bunu beğendi.
  7. MertAG

MertAG TamBirTroll

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Harbiden şu sitenin bir formasını tasarlayın uygun bir fiyata delta bisiklette yazsın bir tarafında bomba olur ben alırım şahsen..

8. sevban tarım

sevban tarım Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    wawwww adamlar kral ya yaptılar yine kıyaklarını

9. lealtad

lealtad Onursal Üye

Adı:
    Hüseyin
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Aynen. Faiş bir fiyat olmadıkça bende alırım hem forum hem delta logolu falan.)

10. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Çok güzel bir gelişme olmuş, fakat benim için pek bir önemi yok.
    Delta bisiklet UPS kargo ile çalıştığı sürece oradan alışveriş yapmam. Türkiye içine 3 günde gelen kargoyu ben kabul etmem.
    Başka firmalardan ürün alıyorum, bugün aldığım bir ürün yarın öğlen elim oluyor. Böyle hızlı firmalar varken neden delta bisiklet'ten alışveriş yapayım ki.
    Benim zamanım değerli, sizlerinde öyledir mutlaka.

Not: Amacım karalamak veya kötülemek değil, sadece yaşadığım memnuniyetsizliği belirttim.

Mustafae bunu beğendi.
  11. Batuhan Köksal

Batuhan Köksal Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Çok teşekkürler daha bir hafta önce bisikleti elden geçirdim keşke bir hafta daha bekleseymişim :)

Eagle bunu beğendi.
  12. Eagle

Adı:
    Savaş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ziyanı yok yani yine ihtiyacınız olan konular elbet, o zaman rahat edersiniz artık :)

13. Batuhan Köksal

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Tabi ki öyle "işte bu tamamdır bisiklet böyle olur" diyene kadar değişecek çok parça alınacak bir ton malzeme var :) fiyatlardan dolayı (özellikle kiralama konusunda :D ) Delta'ya pek yanaşmazdım ama işler değişti artık sanırım :)

Eagle bunu beğendi.
  14. Eagle

Adı:
    Savaş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Tamam artık yanaşırsınız herhalde :D

Sorun yaşarsanız yani bir sıkıntı olursa hemen bu konu altında yazın yeterli :)

İyi pedallamalar dilerim şimdiden :)

Batuhan Köksal bunu beğendi.
  15. Batuhan Köksal

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Teşekkürler, iyi akşamlar :)

Eagle bunu beğendi.
  16. Ahmet.Çetinkaya

Ahmet.Çetinkaya Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Antalya' da delta bisiklet var da o bisikleti yapacak usta yok o mağazada ne yazık ki! Bakıma verdiğim bisikletim 4 gün bekledi ki ben ulaşımımı da bisikletimle sağlayan biriyim. 2 gün diye söz verilen süre, 2 gün de ben gidemedim işim dolaysıyla . 5. gün almaya gittiğimde bisikleti "bisikletin nesi vardı abi" diye bir soruyla karşılaşınca kayış attı tabi. Tövbe bir daha uğrarsam. Habire el değiştiriyor zaten

ekren gökhan bunu beğendi.
  17. Erdal YILMAZ

Erdal YILMAZ Onursal Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Merhaba, öncelikle bu yaklaşımınız için sizlere ve çalışanlarınıza teşekkür etmek istiyorum. Daha önce forma satışı nedeniyle Kadıköy mağazanıza uğramış, Ulaş Bey ile tanışmıştım. Sizinle de ufak bir konuşmamız oldu diye hatırlıyorum, yanlış hatırlıyor olabilirim.

Mağazanızda bazı ürünler gerçekten uygun fiyatlara satılmaya başladı. Hatta yurt dışı fiyatıyla aynı olan ürünleriniz bile var diyebilirim. Ancak giyim konusuna gelince rakamlar cidden yüksek diye düşünüyorum. Sektörde insanların en çok sıkıntı yaşadıkları konu, bence bisiklet giyimi. Bu işi layıkıyla destekleyen firmalar ise yok denecek kadar az, varsa bile fiyatları uçuk. Bu nedenle insanlar yurt dışı sitelere yönelmek zorunda kalıyorlar. Giyim konusunda hem çeşit hem de fiyat anlamında bir şeyler yapmanız, herkesin faydasını olacaktır diye düşünüyorum.

Saygılar

18. 9magiko

9magiko Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat Ali Güneş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    @Eagle

Öncelikle böyle bir destek çok güzel olmuş, teşekkürler. Bence bu desteğin tek eksiği yapılacak indirimler, vb. avantajların somut olarak belirtilmemiş olması. Yani şöyle bir durum olduğunu varsayalım:

Ben Delta Emek şubesine gidiyorum ve fiyatı 260 TL olan bir parçayı 200'e alıyorum bisikletforum üyesiyim diyerek. Başka bir arkadaş da yine aynı ya da farklı bir şubeden alıyor ama 220 TL ödüyor. Ben şimdi Delta sağolsun şu ürünü çok ucuza 200 TL'ye aldım desem 220 veren arkadaş ne düşünecek. Yani eğer yapılabiliyorsa mesela bisikletforum üyelerine şu ürünlerde %20 indirim gibi somut bir kampanya belirtilirse çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

Ben uzun zamandır iyi bir Delta müşterisi olarak düşüncelerimi dile getirdim, gerisi sizde. Ayrıca Emek şubesinde "ikamet eden" Levent arkadaşımızdan şikayetçiyim, hep ucuza kaçıp çay ısmarlıyor biraz da kahve, portakal suyu isteriz :) Şaka bir yana Emek'te çalışan arkadaşlara buradan selamlar.

Son bir rica: Sele borusu, gidon, gidon boğazı, elcik, lastik gibi ürünlerde çeşitliliği arttırmanız, daha güncel ve bilindik ürünler getirmeniz. Bazı yeni ürünler mevcut ama ben şahsen bu tip ürünleri mecburen yurtdışından alıyorum istediğim parçaları bulamadığım için. Mesela sele borusu olan fi'zik için gidon ve boyun seçenekleri yok şu an. Ayrıca ürün bilgileri de eksik (mesela Cyrano sele borusu yazılmış, R1, R3, 00, karbon hangisi?) Yine MTB ve yol lastiği seçenekleri hem güncel değil, hem de yetersiz biraz. Hepsine tek tek sıra geliyordur muhtemelen ama bu konuda da beklentimi belirtmiş olayım.

emrah9700 bunu beğendi.
  19. Ardaa

Ardaa Kıdemli Üye

Adı:
    Arda
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    oo iyimiş... Mağaza yerine online alışveriş de de destek olsa tadından yenmezmiş

20. aziz otkur

aziz otkur Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    istanbula gidip gelicek kadar maddi durumum yok ögrenciyim :D sınava hazırlanıyorum malesef yararlanamıcam