Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisikletforum üyeleri ve bisiklet kullanıcıları hakkında

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında nevzatsercanoktay tarafından paylaşıldı.

 1. nevzatsercanoktay

  nevzatsercanoktay Kıdemli Üye

  Yaş:
  24
  Kayıt:
  24 Temmuz 2016
  Mesajlar:
  223
  Beğeniler:
  226
  Şehir:
  Kocaeli
  Adı:
  Nevzat Sercan OKTAY
  Bisiklet:
  Carraro
  Seviye:
  Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bisiklete çocukluğumdan beri düşkündüm fakat sağ olsun eniştem beni bu işi bir spor olarak düşünmeye bisiklet konusuna ciddiyetle yaklaşmaya itti. Yine onun sayesinde Bisikletforum'a bir ay önce üye oldum. Henüz yeni bisikletimi almamıştım. Sizlerden, bilenlerden, büyüklerden destek almak için üye olmuştum.

  Bisikletimi aldım ve sizlerle paylaştım, sorularımı yönelttim ve gördüm ki buradaki insanlar gerçekten nezih, duyarlı ve anlayışlı kişilerden oluşuyor. Aynı şekilde bisikletime binip dışarı çıktığım zaman yine bisikletine binmiş, bu işe gönül vermiş ve bunu spor olarak gören kişilerden şehrimde hiç duymadığım şekilde "günaydın" , "İyi günler" gibi sözcükler duydum. Selam vermek için korna çalan insanları, el kaldıran insanları gördükçe bu işi daha da çok sevdim ve karşıdan biri gelse de ben de selam versem diye içimden geçirdim.

  Yani ben artık bisikletlerin sadece A. noktasından B. noktasına götüren bir araç olduğunu değil. Çoğu güzel insanların yaşamlarını güzelleştiren bir amaç olduğunu düşünüyorum... :)

  Ayrıca benim gibi düşünen ve hisseden birçok kişi olduğuna da eminim :)
   
  Ahmet Ayaz, reed ve S. Uzun bunu beğendi.