Bisikletforum üyeleri ve bisiklet kullanıcıları hakkında

nevzatsercanoktay

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Nevzat Sercan OKTAY
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bisiklete çocukluğumdan beri düşkündüm fakat sağ olsun eniştem beni bu işi bir spor olarak düşünmeye bisiklet konusuna ciddiyetle yaklaşmaya itti. Yine onun sayesinde Bisikletforum'a bir ay önce üye oldum. Henüz yeni bisikletimi almamıştım. Sizlerden, bilenlerden, büyüklerden destek almak için üye olmuştum.

Bisikletimi aldım ve sizlerle paylaştım, sorularımı yönelttim ve gördüm ki buradaki insanlar gerçekten nezih, duyarlı ve anlayışlı kişilerden oluşuyor. Aynı şekilde bisikletime binip dışarı çıktığım zaman yine bisikletine binmiş, bu işe gönül vermiş ve bunu spor olarak gören kişilerden şehrimde hiç duymadığım şekilde "günaydın" , "İyi günler" gibi sözcükler duydum. Selam vermek için korna çalan insanları, el kaldıran insanları gördükçe bu işi daha da çok sevdim ve karşıdan biri gelse de ben de selam versem diye içimden geçirdim.

Yani ben artık bisikletlerin sadece A. noktasından B. noktasına götüren bir araç olduğunu değil. Çoğu güzel insanların yaşamlarını güzelleştiren bir amaç olduğunu düşünüyorum... :)

Ayrıca benim gibi düşünen ve hisseden birçok kişi olduğuna da eminim :)

Scudo