Bisiklet Forum kask stickerı

PeDaLLı-YoRuM

Forum Demirbaşı
Tepki
357
İsim
Tugi
Bisiklet
Sedona
Herkese selamlar,
Konu daha once bahsesildimi bilmiyorum ama ozellikle forum sahip ve yoneticilerinin desteğiyle birkac alternatif seçenekle belirlenecek şekillerde veya yazi karakteriyle "kasklara yapıştırmak üzere" reflektörlü sticker yaptirilması sizce nasıl bir fikir?

Şayet yapilirsa nasil temin edileceği yaptirilacağı gibi konularda forum uyeleri arasinda anket yoluyla tercihler dusunceler alınabilir diye dusunuyorum

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Birisi
( bisikletforumuna gönül vermiş )
çıkar bu olayı gerçekleştirir.
İl bazında bir adrese kargolanır.
O ildeki forum üyeleri ortak noktada buluşur ve stickerları paylaşırlar.
Burada kargo ücreti çok ucuza gelir ama önce bu stickerları basacak "pehlivan"
bulunmalı.

@PeDaLLı-YoRuM

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
Ben şayet kaskımda sırıtacak bir sticker istemem tasarım konusunda çok takıntılıyım. Gruplaşma için gerçekten güzel bir düşünce. Onun yerine zincir koruması yapılsa seve seve kullanırım. :)

Taxonera

Forum Bağımlısı
Tepki
823
İsim
Gökhan
Bisiklet
Mosso
Kaska yada bisiklete sticker iyi fikir bence şu açıdan birimizi gördüğümüz de baş ile selamlaşıyoruz ama stickerı görünce daha farklı olur. Bisiklet meraklısıdır ama bisiklet forumu bilmiyordur falan filan

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@Taxonera Bu düşünceyle top-tube için veya zincir için koruma yapılması daha mantıklı geliyor bana. Dediğim gibi ben tasarım takıntılıyım. Elbet benim gibi olan başkalarıda vardır. Herkes kullanmak istemeyebilir.

Taxonera

Forum Bağımlısı
Tepki
823
İsim
Gökhan
Bisiklet
Mosso
@enginHLC tasarım konusunda anket yapılır çoğunluğa uyulur sen onu beğenmedin o zaman almazsın ne diyim şimdi

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@Taxonera Ben zaten bana uyulsun demedim. Sizede bu yönde dayatma yapmadım. Sadece uygunluk açısından mantıklı bir yorumda bulundum. Lütfen alınmayınız. Hoşuma gitmediği sürece zaten bir ürünü kullanmam ve kimseyede bu yüzden herhangi bir konuda söz etmem. Kendi fikrimi sundum. Düşünülen sonuçta bisikletforum için reklam ve aramızdakileri dışarıda görünce forumdan tanımasakta bilmek. Bu bağlamda sorun sayılacak birşeyde söylemedim.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Taxonera

Forum Bağımlısı
Tepki
823
İsim
Gökhan
Bisiklet
Mosso
Yanlış anlaşılmışım kusura bakmayın. Siz tasarım takıntım var diyince bende öyle bir yorum yazdım. @enqinHLC

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@Taxonera Sizde yanlış anlaşılma için kusura bakmayın. İyi akşamlar dilerim.

Birkaç bisiklette siyah zincir koruma üzerinde beyaz bisikletforum.com yazısını gördüğümü hatırlıyorum. Daha öncede böyle bir proje yürütülmüş olabilir. Bu konunun üzerine gidelim. Bisikletforum ürünlerinden sahip olmak isteyenler varsa bir kalıba uydurulur.

Taxonera

Forum Bağımlısı
Tepki
823
İsim
Gökhan
Bisiklet
Mosso
Ayrıca bu sticker ne kadar ki arkadaşlar mesela 100 adeti.

Kargo ile göndermek biraz mantıksız. Posta bunun için daha uyun birşey. En ucuz kargo 7-8tl den aşağı değil.(izmit-istanbul arası)

Burak Boralılar

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
@Taxonera Ben bir kaç gün önce sormuştum baskı merkezine. A4 kağıt boyutunda basılacak sticker 10-15 TL gibi bir fiyat oluyormuş. Artık A4 kağıt boyutuna kaç tane sığar nasıl olur o kadarını bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: PeDaLLı-YoRuM

PeDaLLı-YoRuM

Forum Demirbaşı
Tepki
357
İsim
Tugi
Bisiklet
Sedona
Bence kabul edilebilir bir tasarim belirleyip uygun bir cözunurlukte forumda yayinlamali yaptirmak isteyen herkes kopyalayip herhangi bir basli atolyesinde bastirip kullanabilir forum yoneticilerinin bir maliyet üstlenip herkese kargoyla gondermesi sanirim olmayacaktir

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@PeDaLLı-YoRuM Şayet forumun gerçekten reklama ihtiyacı olsa bunu sadece sitede yayınlanan reklam gelirlerinden bile karşılaması zor olmayacaktır. Fakat forumun isim duyurmaya ihtiyacı yok. Bizim aramızda toplanıp böyle birşey yapmamız kendimizi tatmin etmemiz olacak ve iyide olacaktır. Ortak kararla sonuca ulaşabiliriz. Tabiki bir azınlık olması gerekli 3-5 kişi ile olması hem maliyetli hemde amaca çokta hizmet etmeyecektir.

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@Adı Bende Saklı Troll bir üyelik mi açıldı diye merak etmedim değil. Forumda bu aralar çok fazla şey oluyor. İlk mesaj tanışma yerine buraya atılmış. Birde nick çok dikkat çekici :harika:. Troll ise cidden az daha yaratıcı olması gerekmekte ;). Saygılarımla, iyi akşamlar.

Zincir koruması fikriniz içinde +1 diyorum.