Bisikletforum geleneksel topla gel kampanyası

Tepki
31
harika bi fikir hatta 1 tl olayında gerekli izinle alındıktan sonra müsait olan kişiler tarafından bir hesap açılır ve göndeririz. ben özellikle çocukların bu durumdan yararlanmasını isterim ülkemizde büyük bir eksiklik var zaten bu konuda; ilerde fransa turunda 1. olacak bir Türk sporcu belki bizim aldığımız bir bisikletle azimlenecek, savaşma isteği artacak ve çalışacak. ne güzel bir hayal oyy oyyy. sadece spor değil ulaşım ve sağlık gibi konularda da özendirmiş oluruz değil mi ?

• Beğen
Tepkiler: tolga1976
Scudo

Lütfü Ekşioğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
286
Bisiklet
Salcano
Ya şu forum kafeye girdikçe acayip oluyorum.Sanki biri park ediyor.Topla gel abi topla gel! :D

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Malzemelerin ne kadarı toplandı,eksikler neler bilebilirsek iyi olur.Elimde şu an malzeme yok ancak yeni alır yollarım.

• Beğen

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
Velo barendli elcik benden toplanacak bisiklet için hediye.Hayırlı olsun.

• Beğen

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Toplanan malzeme yok :) çünkü toplayacak gönüllü arkadaş yok. sanırım olay bana kalacak ama bende ufak malzemeler yerine kadro maşa teklifini bekliyorum onlar olmadan başlamak hata olur.En azından kadroyu bilirsek bisiklet için lazım malzeme listesini ona göre yayınlarız.Öbür türlü ufak malzemeleri toplarsak benim ev sele,gidon ve aktarıcıdan geçilmez hal alır ama tek bir bisiklet bile yapmayız :)

Kıssadan hisse elinde bu güzel olay için verilecek kadrosu olan arkadaşlar aranıyor........

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
Merhaba Ferhat,
kimse kadro vermiyorsa, (link) bu kadroyu alayım. malzemeler bende dursun senin evde kalabalık etmesin, en son toplanacak hale gelince sana kargo ile gönderirim.

• Beğen

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Mehmet Levent

İlgine teşekkürler Mehmet. o kadro 16 ınch bence ufak olur.Hemde amaç cepten minimum para harcamak eldekileri kullanmak diye düşünüyorum.Biraz bekleyelim çıkmaz ise bakarız duruma.Ayrıca malzemeler sende biriksin göndermene gerek yok malzemeleri göndereceğine ben hızlı tren ile gelir toplar dönerim daha hesaplı olur :)

• Beğen

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@ferhat köse

Selam Ferhat.. İnan benim bisiklet odamda adım atacak yer yok.. İş yerindeki bisikletleride eve getirdim onun için toplamak için alan kalmadı..

Alanım müsait olursa seve seve toplardım ben. Hem PTT de yakındı bana..

Bir de ben özellikle bisiklet toplanması konusunda bir arkadaşı önermek istiyorum.. Ama önce kendisinden ismini verebilmem için izin almam lazım.. Zira bu arkadaşımız forumda İstanbul turlara çıkan bir arkadaşımız ama bisikleti çok eski model..

Kabul mü?

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Tolga Ayla

Tolga benim için hiç fark etmez ben kimse ön ayak olmuyor diye el atayım dedim :) yoksa bisiklet toplamak malzeme olduktan sonra bir kaç sefer denedim birbuçuk saatlik bir olay :) nerde olsa toplarım hatta son topladığım yol bisikletini kaldırımda hallettim :) senin kefilliğin benim için yeterlidir.Üzerimden yükü de almış olursun ama söylediğim gibi önce kadro lazım ki jantı sele borusunu neye göre arıyacağız.Aktarıcının kelepçe çapı filan bir sürü detay başlıyor.Kadro belli olmadan yapacak birşey yok şimdilik.

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@ferhat köse

Güvenin için teşekürler.. Dur bakalım ne çıkacak..

VERİLİK İKİNCİ EL OVER SIZE 18 İNÇ KADRO ARANIYOR..

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Arkadaşlar..

Eğer bir bisiklet toplanılacaksa ve bu bisikleti uygun bir kişiye vermek gerekiyorsa bu kişi bulunmuştur..

Ben kendisiyle irtibata geçtim.. Çok memnun kaldı.. Ancak forumada üye olan bu arkadaşımız çok fazla rencide olmak istemiyor..

Dolayısıyla bir iyilik yapacaksanız bu iyiliğin kime yapıldığını benden başkası bilmeyecek maalesef..

Usulüne uygun olarak bahsetmek gerekirse turlara piyasa malı bisikletiyle çıkan ve grup ve solo turlarda yapan ama maddi olarak gücü olmayan bu arkadaşımız OVER SIZE bir kadro üzerinde iyi donanımlı bir bisikleti hak ettiğini düşünüyorum..

Bisikletin toplanmasını ben üstleniyorum..

Eğer kabul ederseniz bu işe gönüllüyüm yok eğer kabul etmezseniz sizin önerebileceğiniz başka bir kişi içinde parça gönderimi yapabilirim..

Sevgiler..

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
@Tolga Ayla

MErhaba,

adresinizi verebilirseniz, scott elcik, pro arka çakar lamba, iki adet ince sibop 26" iç lastik ve ufak tefek şeyler göndereceğim. kadro veren çıkmaz ise illa ki bir kadro alır gönderirim :)

• Beğen
Tepkiler: naz34

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@Mehmet Levent

Gönderilen parçaların kimden gönderildiğine dair üzerine etiket yapıştırıp kadro gelene kadar bir kolide biriktireceğim..

ADRES OLARAK:

TOLGA AYLA

İstanbul Ümraniye Atakent PTT şubesi

TEL:

0505 241 29 00

Şube bana çok yakın.. Gönderdiğiniz parçaların KP numarasını buradan ya da tolgaayla@gmail.com adresine atarsanız kargodan almam daha kolay olur..

Bu arada oluşturalacak kadro 18 inç olmalıdır.. İnşallah buluruz

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
konu günceldir arkadaşlar..

Üst model bisiklet parçası hediye etmek isteyenlerle buradan mesajlaşabiliriz..

Emre Alp Özkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
114
çok iyi bir uygulama gerçekten takdir ettim. bende bu işin içinde olmak istiyorum. bugünden itibaren bende fazlalık parça bulursam hemen göndereceğim. saygılar.

• Beğen

özençekçen

Daimi Üye
Tepki
248
arkadaşlar bu güzel harekete alivio arka aktarıcı ve ascent gidon gidon boğazıda benden tolga abi kargoyu bu gün en geç yarın yollar burdan paylaşırım kp numaralarını.

• Beğen

Enis AYKUŞ

Aktif Üye
Tepki
43
çok iyi fikir ya :) çok sevidim hem ihtiyacı olan birine faydalı olruz süper bir fikir bence

• Beğen