Bisiklet forum forması 2015

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlar aklında soru işareti olan arkadaşlar için L ve XL ölçülerinde gürünüm.

L Beden benim ölçülerim

Göğüs : 102
Bel : 89
Basen : 95
1,78 boy, 68 kilo

Resimlerden anlaşılıyorsa bana tam oldu.

25317 dosyayı görüntüle 25318 dosyayı görüntüle 25319 dosyayı görüntüle

XL Beden ile görünüm.

Eğer biraz bol seviyorsanız XL tam size göre olabilir.

25320 dosyayı görüntüle 25321 dosyayı görüntüle 25322 dosyayı görüntüle

25323 dosyayı görüntüle 25324 dosyayı görüntüle

Scudo

mşehirli

Üye
Tepki
38
İsim
Murat Şehirli
Bisiklet
Merida
@(link) Güzel olmuş, yakışmış hani. Ama şu ayva göbek ya sende yok veya da giysi iyi saklamış. Bu formayı hafif bol mu yoksa tam uygun mu almak gerek standart olarak. Ya da zevk meselesi deyip geçelim mi? XL bence büyük gelmiş gözüküyor. Güle güle kullan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mşehirli

Teşekkürler Murat abi, bende göbek filan yok. Olsa saklamazdım :D Mesela ilk resimdeki L benden için söylemek gerekirse bana tam az daha sıkı olan M beden rahatsız ederdi.
XL beden de oldu ama tam üstüme göre olan iyidir. Açıkçası zevke kalmış diyebilirim.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Azıcık var olanla yetinmeyi öğrenelim.Ben formayı çok beğendim bence gayet güzel olmuş.Üstünde duran sponsorlar da güzel duruyor bence, daha şık bir görüntüsü var.Geçen seneyi bilmiyorum ama 50 TL'ye forma bulunmuş hala 25, 25 diyen var.Azıcık araştırın marka formalar ne kadar.Kimse kişisel algılamasın ama, şu 5 sayfada söylendiği kadar kötü bir forma değil bana göre.O kadar da gömmeye gerek yok yani.Şahsi görüşüm.

• Beğen
Tepkiler: V.K.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Forma artık eskisi gibi olmayacak yani demek istediğim artık sürekli çıkacak, isteyen dilediği gibi formasını alabilecek. Bu zaman zarfında elbette değişimler olacaktır. Çok yoğun talep oluyordu. Sosyal paylaşım sitelerinden olsun, iletişim bölümüden olsun, forumdaki konulardan olsun, özel mesajdan olsun sürekli forma isteği oluyordu. Bu yüzden aceleye geldi biraz. Ama bu, hep böyle olacak böyle çıkacak demek değil. Sonuç olarak hepimiz forumun bireyleriyiz arada bir de olsa farklı tasarımlar deneyebiliriz. Ben formayı biraz küçük almışım sanırım az bir şey göbek çıktı piyasaya ama olsun göbeği eritirsek sorun kalmaz :D

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
298
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
ben formayı aldım elime ulaştı 1 gün içinde delta bisiklet saolsun..Fakat facebook üzerinden beden ölcülerimi verip sordum L olur dediler,ama forma cok dar geldi göbekli olmam benim kusurum ama öne eğilip bisiklet sürerken rahatsız edicek biliyorum.Uzunluk olrakta bana kısa geldi sanki.pantolonun kemer hizasına geliyor.Bisiklet üzerinde bununla gidona eğilince toto meydana cıkar...Hayatımda ilk defa heves edip bisiklet forması aldım,malzeme bana göre kaliteli göründü,üzerinde ipler var evet temizlenmemiş,gerci o sorun değil ben hallederim.Neyse genel olarak beğendim.Ama bana dar oldu :(

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@devilmycarlos

Bak ben burada beden ölçüsünü ve görüntüsünü ekledim. (link) XL alırsan belide kemer hizasından aşağı olacaktır.

Burda da beden tablosu var.
(link)

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
298
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
@BF Okuru

hocam sizin için demedim.Siz daha önce koymustunuz evet.ben delta bisikletle iletişime gecmiştim facebook üzerinden.Nyse olan oldu boyle kullanmaya calısacağım artık.

Tepki
15
Bisiklet
Merida
Merhaba ankara emek subesinden deneyerek alabilir miyiz birde ad soyad ve kan grubu yazilsaydi cok daha iyi olurdu.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@devilmycarlos, formada sıkıntı olduysa geri gönderip tekrar yenisini alabilirsiniz bu konuda size destek olabilirim... :)

@Mustafa Kıral şu an internet sitesi üzerinden siparişle alabilirsiniz. Deneme konusunda sıkıntıya gerek yok. Yani sıkıntı yaşarsanız iade edip yenisini alabilirsiniz...

Tama

Üye
Tepki
2
İsim
Turhan BÖLER
Bisiklet
Drag
Forma çok güzel arkadaşlar, tek eksiği arkasında lastik olmayışı. Tasarım, renkler, baskı çok hoşumuza gitti :) emeği geçenlerin eline sağlık!

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Forma üstündeki reklamların geliri nereye/kime gidiyor? Buna göre satın alacağım ya da almayacağım.

Tepki
49
Bisiklet
Sedona
tasarımı biraz daha guzel yapılabilirdi..

Tepki
49
Bisiklet
Sedona
ama almak istiyorum yinede....
:)

hitty

Üye
Tepki
0
İsim
hakan
Bisiklet
Salcano
Hayırlı olsun.Yeni bisiklet sürücüsü olarak almayı düşünüyorum :).

DOKTORBEY

Forum Demirbaşı
Tepki
267
İsim
Samet
Bisiklet
Bianchi
arka cebi varmı peki

edit : varmış :D

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.