bisikletebin.com yarışları

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@zorbeyonur

Yok be adamım bilmem mi sizlerin de nasıl çalıştığınızı ;)
Temsili olarak Zafer abi dedim ben yoksa daha kimler kimler var :)
Hepinizin ellerine kollarına yüreklerine sağlık..

• Beğen
Tepkiler: zorbeyonur
Scudo

adm coach

Daimi Üye
Tepki
537
15 Haziran yarışında verilecek olan sürpriz hediyeler neler acaba??soruyorlarda!!
Zafer kardeşim hediyeleri belirleyipte klasmana göre ne dağıtılacağını belirtirse katılımında heyecanında farklı olacağını belirtmek isterim buradan...sizlerde taktir edersinizki hediye dendiği zaman,ödül dendiği zaman sporcunun psikolojik olarak daha ayrı bir frekansla olaya yaklaştığı malumdur...
Sn temsilcimizin elinden geleni yaptığına inanıyoruz..Ona göre Ankarada şu takım bu takım yok..o ayırım bizlere mahsustur..tabii müsabaka esnasında.onun dışında yine hepsi bizim çocuklarımız bizim sporcularımızdır..
Ankara ilinde güzel faaliyetlere imza atmaktadır ve atmaya devam etmektedir..Biz antrenörlerde elimizden geldiğince faaliyetlere katılmaya özen göstermekteyiz..ama federasyon müsabakaları ile çakışan yarışmalarda kulübümüz sporcuları Genel müsabakaya katılmaktadır..Başkentimizi İller ve kulüplerarası yarışta temsil eden,tüm sporcularımıza sahip çıkarak gereken ilgi ve alakayı göstermesi dileği ile Zafer ALTINYAY ve ekibine çalışmalarında başarılar dilerimm..Bu arada bilmiyorum söyledilermi ama Eryamanda ilk turda gurup büyük bir kaza atlattı,Aracın birisi ters yöne girmiş, gurubun arasına daldı..kör bir viraj noktasına gelidği için kafa kafaya girdik dedik ama allahtan viraj olduğu için frenlere asılıyorduk o esnada aracın sağından ve solundan kaçışabildik..sürcüde hem suçlu hem güçlü misali sporculara bağıırıyordu..buraya yazıyorumki unutmayayımda,bir dahaki yarışlarda görevli emniyet mensublarının daha dikkatli olması için bir hatırlatma yapalım dedik....Ahmet AKYÜREK'i ve dereceye giren tüm sporcuları tebrik ediyorum...zamanım olsada biraz antrenman yapabilsem,ama malum iş güç o kadar gidebiliyoruz işte..sağlık olsun centilmenlik kazansın..BRAWOO Akyürek bileğinin hakkı ile aldın yarışı,,Not:Siz klasman hediyelerini belirleyin, ondan sonra bakın tempoya...Ankaralı tüm sporculara başarılar..http://i246.photobucket.com/albums/gg113/adm43/ademk.jpg

• Beğen
Tepkiler: mustea7

zorbeyonur

Forum Demirbaşı
Tepki
642
sevgili adem hocam yarışta evet parkura araba gırmesı buyuk bır tehlıke malesef eryamandakı polıs arkadaşlarımız tam yapamadılar gorevlerını bırde bılırsınız vatandasın kafasında bısıklet kulturu denılen o saygıyı bılmıyorlar tespıtınız ıcın tesekkurler bıdahakı yarıslarda bu konuyla daha yakından ılgılenıcez....