bisiklete yapıştırmak için marka çıkartmaları-yapıştırmaları nerden buluruz

tarık akman

Daimi Üye
Tepki
54
kadroya, sele borusuna, gidona yapıştırabileceğim yapışkanlardan arıyorum. birçok kişi kullanıyor fakat nerden buluyorlar bilmiyorum. civardaki bisikletçilere bakıyorum kuru kafa resimleri falan var. yazı olarak pek yok. nerden bulabiliriz acaba yazılı olanları.

Scudo

AyberkZeybek

Aktif Üye
Tepki
40
Tabela Reklam işleri yapanlar yapıyor ben yaptırmıstım gayette orjinal şeyler çıkıyor :D

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Evet reklamcıya veya dijital baskı yapan büyük kırtasiyeler oluyo onlara istediğiniz resmi flash belleğinize falan atıp götürebilirsiniz anında çıkarıyolar. Ama resminizin çözünürlüğünün yüksek olmasına dikkat edin. Bir de şeffaf kağıda bastırın aksi takdirde harfleri tek tek kesmek zorunda kalırsınız :) Ben de gitarıma desenler çıkartmıştım ama şeffat kağıda olduğunu söylemediğim için beyaz kağıda çıkarmışlar ve çok uğraştım kesmek için :)

Maliyeti de 3 liraydı

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
@emin tak

Oto aksesuarcılarda reflektif bantlar var, işine yarıyacak genişlikte alıp kaskını süsleyebilirsin.

(link)

Aynı şekilde ön panjurdada mevcut, gece sürüşleri için ideal. Bu bantlar sadece kaskta değil bisiklettede kullanılabilir. Jantımda uzun süredir kullanıyorum sudan etkilenmedi.

tarık akman

Daimi Üye
Tepki
54
hala aramaktayım. hazır satan yok mudur? ayrıca diyelim baskıcıda halledicem. nerden bulcam resim ? nette baktım bulamadım.

i.akbay

Daimi Üye
Tepki
106
@tarık akman

aranıyor bölümüne ilan aç bulmam daha kolay olur

tarık akman

Daimi Üye
Tepki
54
oraya konu açıyorum. fakat hiç aranıyor bölümünde o konyu göremiyorum bir daha.

HakanAydın55

Forum Demirbaşı
Tepki
381
Bisiklet
Mosso
ebay da ben bişeyler gördüm.

bike sticer diye aratırsan bişeyler çıkıyo

HakanAydın55

Forum Demirbaşı
Tepki
381
Bisiklet
Mosso
http://i.ebayimg.com/t/Cannondale-Iroman-Stickers-Decal-Orange-Black-Silver-/00/$(KGrHqEOKiUE3)LqZjkeBOIbuMESB!~~_3.JPG

(link)

tarık akman

Daimi Üye
Tepki
54
güzelmiş o fakat ebay'dan alamam. dealextreme'e baktım. orda da bulamadım. türk sitelerde falan yok mu hiç ya

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Raster2Vector programları var.. eğer vektörel programlar kullanıyorsan (ör. autocad) herhangi bir raster'ı, çizgisel formata çevirip (R2V programı ile) dilediğin boyuta büyütebilirsin..

Hatta ör. az önce cannondale diye aratınca çıkan ilk logoyu alıp dediğim gibi yaptım

(link)

bunu istediğin boyutta alabilirsin ve bir çıktıcıya götürüp bastırman en fazla 10 dakika alır (sıra falan varsa o da=)) çok da ucuza gelir..