bisiklete ufak bi ses sistemi çokmu kro vari olur???

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
bisiklete sessistemi tabi gzel görünecek şekilde çok u kro vari olur??

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Boşuna ağırlık olur. Mp3 playerler , cep telefonları bu işi rahatlıkla görür.Bisiklete ses sistemi yerleştirdikten sonra birde besleme sorunumuz var :D
Dinamo işini görmez,akü takıp sürekli aynı voltajı verip aküyüde dinoma ile şarş etmek gerekir. En az 5 kg + Sub. koyarsan +ağrlık25 kg a kadar çıkabilir :)

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Gereksiz zaten trafik veya rüzgar gürültüsünden duyulmaz, ayrıca bu yüzden dış ortam sesi ve hıza göre sesini otomatik arttırıp azaltan sisteme sahip olmalı...

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
Herşeyin bir yeri ve özelliği var. Bisiklete bin, gel evine istediğini dinle...

Çok çok meraklıysan, kaliteli bir MP3 player al.

Ancak trafik açıksından her ikisi de tehlikeli. Çünkü kişinin tehlikelere tepki vermesinde en önemli 2 unsur Ses ve Görme'dir ki ses ilk sırayı alır. Eğer ki sen ses alıcılarını meşgul edersen kendini çok büyük bir risk altına almış olursun...

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar bu konu daha öncede açılmıştı. Ne kadar çok bisiklete ses sistemi koymak isteyenler var, en azından içinden geçirenler. Bu bahsettikleriniz eskiden tek vitesli ayaklığı motorsiklet ayaklığı gibi çift taraflı açılıp arka tekerin altına giren, çamurluklu, bagajlı, frenlerinde tel olmayan (uzun kollar vardı), tahmini 40 kg bisikletlere o zaman büyüklerimiz yapardı. Yani bisiklete ses sistemine neden ihtiyaç duyuluyor anlamıyorum. Bence çok abes olur ve ayrıca trafikte ve etrafta herkes komik bakacağı gibi arkadan küfür eden bile olur. İllaki ben trafikte dikkatim dağılsa bile, tehlikeli olacaksa bile olsun diyorsanız. ipod tarzı ürünler var, cep telefonları var. Onlarla müzik işi gayet kolay çözülüyor diye düşünüyorum. Bu işin sonu yakında bisiklete diz üstü bağlanır mı, hatta lcd televizyona kadar gidecek. :)

Bisikletin keyfi sadece bisiklet amaçlı kullanılırsa keyifli olur.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@soneryen

ben bi ara gidona takılan harita sehapasına laptop koymayı planlıyordum ama bilgisayara kıyamdığım için yapmadın :D

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@gurkankas

Laptopa yazık düşer müşer neme lazım. O kadar istiyorsan pocket pc koy. :D

• Beğen
Tepkiler: S. Burak Cebeci

TimitY

Üye
Tepki
1
dikkat çekici ve farklı olmayı seviyorsanız siz bilirsiniz.bisikletler içi küçük fermuarlı çantalardan olıp içine mp3 çalar vb koyup kulaklıkla dinleye bilirsiniz.ama isterseniz tabi -insanlara ben geliyorum der gibi-bi sessistemi taktırabilirsiniz.farklı,, deişik olr yani...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hehehe Abi sakın taktırma geçenlerde 500 kağıtlık paynır teyibimi çaldılar :D:D

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
cvplarınız için hepinize teşekkürler sadece içimden geçiriodum saolun telefonumu denedim 5300 music express bana yetti ben duyuyorum=)

sbs

Üye
Tepki
123
Cep telefonunuz Sony-Ericsson ise (sony-- icin uyarli bir alet) kullanisli bir sistem buldum. Agirligi 125 gr. box ebatlari 55x42x32 mm. Gidona bile tutturulabilir. MPS-60 diye bir arastirma yaparsaniz resmini görebilirsiniz. Ölcülerine bakinca oyuncakmis gibi görünsede kullananlar iyi notlar vermisler. Cep telefonunun aküsünden besleniyormus. Özellikle uzun turlar icin düsünülebilir.

• Beğen
Tepkiler: S. Burak Cebeci

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
"Kıro" Kürtçe'de kardeş demektir. Bu anlamda Kırovari yani kardeşvari olur ya da olmaz demek biraz anlamsız kaçar :)
Görgüsüzlük olur. Çevrenizdekilere isteği dışında bir şey dinletmek hoş bir şey değil. Bu sözümün aynısı otomobilini Cadde'ye çekip son ses açıp piyasa yapıyoruz diyen tabir eden insanlar içinde geçerli. Artık sizi öyle görürsem ne derim bilmiyorum ama sizi görenler sonradan görme ya da görmemiş derler.
En güzeli kol bandı olan bir mp3 player almanız. Bir de sennheiser'ın kulaklığı ile kombine ederseniz tadından yenmez. :)

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
@tnt

siyah, cizgili pantalon yalnız:D

zevklere saygım sonsuzdur

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
@Selim Çam

kasyım sadece kendim güzel bi şekilde müzik dinlemekti bozuk türkçem için özürdilerim=(

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
Ses Sİstemİ Koyduk Barİ Dvd Player Da Koyalim Lcd Ekranli Vİdeo Klİp İzlerİz Gİderken