Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklete tekrar dönüş

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında SibanMisak tarafından paylaşıldı.

1. SibanMisak

SibanMisak Yeni Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Merhaba değerli üyeler.
    15 yıl öncesine kadar faal bir bisiklet kullanıcısıydım. Bir amelyat sonucu bir süre kullanamaz olunca alışkanlığımı yitirdim. Ve bu 15 yıl boyunca hiç kullanmadım. Bisikleti biraktığımda 182 cm ve 73-75 kg idim. Şu an 47 yaşında ve 115 kiloyum. Sigarayı da bıraktım. Tekrar bisiklete başlamak istiyorum. Ama bu 15 yıl içinde bisiklet sektörü inanılmaz bir atılım gerçekleştirmiş. Hangi marka, model, tip bisiklet almam gerektiğne bir türlü karar veremedim. Mayıs başında başlamak istiyorum. Birkaç aydır bisikletçi bisikletçi dolaşıyorum. Hepsi de kendi markalarını öneriyorlar. Bu görüşmeler sonucunda, Sedona, Kron, Trek, Scott ve Mosso markalarından birinin başlangıç modellerinden birini almaya karar verdim. Ama daha fazlasına karar veremiyorum. Hangisini almalıyım? Ayrıca bir arkadaşıma Amerikadan gelen State diye bir markayı denemek için kullandım. Şimdiye kadar kullandığım en rahat bisikletti diyebilirim. Sanırım Türkiye'de bilinmiyor. Fikirlerinizle yardımcı olursanız sevinirim.
    Saygılar.

2. Kadir Altuntaş

Kadir Altuntaş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    :) Aramıza Hoş geldiniz.Geçmiş olsun.Tekrar iyi bir başlangıç yapmışsınız.Genelde Şehirde kullanacaksınız galiba.Kesin nerede kullanacağınıza karar verin.Dağ Bisikletleri yani MTB Şehirde gereksiz performans harcamanıza neden olur.Gerçi bazı arkadaşlar MTB'ye Slick Lastik takıp biniyorlar.

Size önereceğim Bisikletler:
    Sedona:331-Full donanımlı 301-311http://www.sedonabisiklet.com/#!ehir-bisikleti/cczm
    Salcano:http://www.salcano.com/Urunler.aspx?idurun=994

Amörtisörlü Maşalar tercih ettiğinizde,kilitleme sistemi olmasına dikkat edin.Örneğin Salcano'da var.

Alacağınız Bisiklet şimdiden Hayırlı olsun.Hoşça Kalın...

bkagan bunu beğendi.
  3. cenktamay

cenktamay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    State i nerede denediniz acaba? Ciddi olarak almak istiyorum da. Pardon eksik okumusum. Arkadasiniza gelmis. Bende istiyorum da

4. bkagan

bkagan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kadir beyin dediği gibi sedona veya salcano düşüne bilirsiniz sizi memnun edeceğinizden şüpheniz olmasın... zaten denersiniz alırken.. şimdiden hayırlı olsun..

Kadir Altuntaş bunu beğendi.
  5. Lütfü Ekşioğlu

Lütfü Ekşioğlu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  6. Oğuz22

Oğuz22 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Sedona yı tavsiye edebilirim bende.