Bisiklete ses sistemi

Tepki
2
arkadaşlar ben bisikletime ses sistemi yapmak istiyorum yani müzik çalmak istiyorum ama nasıl yapıcamı bilmiyorum heryerde de araştırıyorum ama bir türlü bilgi alamadım bilen warsa lütfen yardım edebilirmi bisikletime müzik çalmak süper olur

• Beğen
Tepkiler: cedrick41
Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bisiklette müzik çalacak bir sistem;
1. Uydurma bir montaj olacağından sürüş güvenliğini tehtid eder
2. Bisiklet tamamiyle açık bir araç olduğu için gürültü kirliliğine yol açar
3. Ağılık yapacağından sürüş zevkini yok eder

Benim aklıma ilk bunlar geldiği için başka bir şey söylemeyeceğim.

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Oldukce gereksiz...
Etrafimiza zarar verecegimize;
Trafik tarafinin tersi tarafa takacaginiz tek bir kulakla kontrolunuzu fazla bozmadan muzik dinleyebilirsiniz...
(mp3 calar, yada kisisel cd calardan)

Iyi gunler:)

selcuktnt

Forum Bağımlısı
Tepki
302
@tekrakibimTHY

aslında arkadaşlarlar haklı ama şimdi ne yaparsak yapalım "deneme yanılma yöntemi" vazgeçmede ideal olandır öncelikle sana tavsiyem son dönemlerde bilgisayarcılarda satılan pilli küçük speakerlar çıktı onlar senin için ideal olabilir küçük bir çanta içine iki adet aa pil takarak mp3 player ile küçük çaplı bir ses alman mümkün ama sen diyorsanki bangır bangır bir müzik bu hem çok amatör olur hemde insanların sana bakışı pek iç açıcı olmaz dostum kararını sen ver ;) iyi şanslar

• Beğen
Tepkiler: Sercan Sözer

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Ben 20 YTL'ye kamp hoparlor sistemi aldim...
Karakoy Altgecitten...
Inanilmaz ses veriyor...4 AAA pille calisiyor...
(Bu arada yanlis anlasilmasin kampta kullanmak icin:p)

Ama bunu al cik sokaga, bangir bangir bisiklete bin demiyorum...
Gercekten insanlar garip bakar:D:D:D

• Beğen
Tepkiler: Sercan Sözer

CROSSCU31

Daimi Üye
Tepki
31
şaşırdım ya ilk gördüğüm zaman uçak gibi birsürü düğme var

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
zevk değilmi kimeye zararı olmadıktan sonra keyif abimin zaman abibimin eline sağlık derim. Benim zevkim değil o ayrı ama kimini görede garip olan biziz.Zevk zevktir.

tekteker

Forum Demirbaşı
Tepki
125
İsim
Volkan
abi buna harcayacağı enerjiyi zekayı başka şeylere harcamazlarki :D
bisiklette gereksiz ya yapacak tabi :D

selcuktnt

Forum Bağımlısı
Tepki
302
abi yuh ya ben birşey demiyorum çok zekice :D:D:D:D:D yurdum insanı sıcaktan kafayı tırlattı :)

Spec

Forum Demirbaşı
Tepki
659
Adam uzaktan kumandalı korna yapmış , ne işine yarayacaksa :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Abi ben adamın yaptığına acayip saygı duyuyorum en azından farklı bişey denemiş diğer türk gençleri gibi boş zaman öldürceğine gidip bişeyler ortaya çıkarmş üstelik adamın kendi zevki

ayrıca bu türk insanındaki zekayı gösterir böle bişey ortaya koymak için büyük hayal gücü ve zeka ister yani adamı destekleyen birileri olsa daha neler neler yapar bence ...

Tabii bide Türkiyedeki eğitim sisteminin hayal gücünü yediğini gereksiz gördüğünüde gösterir

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
O adamın kendi zevki, seçim otobüsleri gibi çevrede gürültü kirliliğine yol açacaksa
O adamın kendi zevki, fazladan gereksiz elektrik harcayıp toplam sarfiyatımızı artıracaksa
O adamın kendi zevki, trafiğe çıktığında tehlike oluşturacaksa
O adamın kendi zevki, insanların zihnindeki "bisikletçi" imajını kötü yönde etkileyecekse
Ben o adamın zevkine karşı çıkarım :).

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@HaliliOzturk

Abi çok dramatize etin bence o kadar de değil hadi tamam ses kirliliği yaratabilir ama aklı olan adam o bisikletle trafiğe çıkmaz kendi çapında eğlenmiş işte

basar

Daimi Üye
Tepki
189
@Ontario

Adamın yaptığı hiç zekice değil. Tabii ki yapabilir. Birşeyler yapmak istemesi, çabalaması güzel. Ama türk inanının zekasını ispatlamıyor.

Biraz düşünse yaptığının ne kadar saçma olduğunu farkedecek. Düşünmese de biraz araştırıp öğrense, o zaman da aynı sonuca ulaşacak.

Ama düşünmeden ve öğrenmeden birşeyler yapmaya çalışıyor. Ortadoğu insanında malesef sıkça gördüğüm bir davranış türü.

Tabi kendi keyfi, zevki... Saygı duyarım o bakımdan!