Bisiklete Ses sistemi kurdum

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
(link)

nasıl olmuş gençler :D az önce monte ettim. üzerinde düzeltmeler yapmayı düşünüyorum. güç kablosunu sabit yapıp uçlarına fiş takacağım böylece hoparlörleri söküp çantama atabilirim. gerçi bu şekildede komple sökülüp takılması kolay ama fiş falan ayarlarsam kablo uçlarına daha kullanışlı olur sanırsam. 4 xAAA pil ile çalışıyor şarzlı pil kullandım 1000mah şuan için kullanım süresini test edemedim. sesi sona getirince oldukça fazla ses çıkıyor videoda az çıkmış olabilir. normalde pil taktıgım bölme hoparlörlerin ortasına bağlıydı yani mp3 playerın oldugu yere denk geliyordu o yüzden söktüm sele altına uzattım. kabloyuda vites tellerinin geçtiği kanallara sıkıştırdım( tellere değmiyecek şekilde). yağmurlu havada bisiklet kullanmadığım için yağmurun bir etkisi olmıyacaktır. yolda yağmura yakanırsamda söküp çantaya atarım. güzel bişey oldu gibi :D

Scudo

Bariskkk

Forum Bağımlısı
Tepki
326
İsim
Barış KKK
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Güzel çalışma olmuş tebrikler.

Tepki
23
Benim aklımda şöyle bişey var :D mp3 tripodunu+mp3 birbirine bağlayıp(takıp)o tripodu suluğa koymak :Dnasl olur acaba?

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.588
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
güzelde niye?

Tepki
23
yada eskiden suluklar vardı.şimdide japon pazarlarında var her tarafı çevrili onlardanda alına bilir(1.5TL)İgmanın tekerlek çapını bilen varmı bulamadım gitti.

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
@Goflet

niye? güzel soru :D öncelikle pikniktir kamptır bu tür aktivitelerde çok işe yarayacağı kesin. ayrıca trafikte kulaklıkla dinlemek sıkıntılı oluyor arkadan gelen aracı duymak zorlaşıyor. buna alternatif olarak üretilmiş bir çözüm olarak düşünülebilinir.

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.588
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
insanlar rahatsız olabilir çevredeki..herkez aynı tür müzik sevmiyor normal olarak

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
yolda ilerlerken 3 saniye müzik sesi duyacaklar en fazla :D şahin görünümlü doğanı full subwoofer ile donatıp son ses caddede gezenlerle karıstırdın sen sanırım :D