Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklete dair herşey...

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında enginayan tarafından paylaşıldı.

1. enginayan

enginayan Üye

Seviye:
    arkadaşlar geçenlerde dolaşırken bir siteye rastladım sizinle paylaşmak istiyorum bisiklete dair herşey var ve fiyatlarıda uygun fakat tek eksiği (fazlası) yaklaşık 60$ lık shipping ,59$ üzeri free diyor alayım birşeyler dedim bir ümit, fakat tahmin ettiğim gibi us içine ücretsizmiş. bakmak isteyenler şöyle buyursun... shipping'i çözen olursa bilgilendirirse sevinirim...(nasıl olacaksa!! :))
    free shipping siteler varsa bildirir misiniz? giro indicator kask almayı düşünüyorum.

http://greenfishsports.com/

2. Emrah TEZER

Emrah TEZER Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    engin bey
    ben her tür US alışverişlerim için http://www.myusabox.com/ kullanıyorum.
    + larını burada bahsetmek istemiyorum ama siteyi bir inceleyin derim size.

enginayan bunu beğendi.
  3. Muhammed PINAR

Muhammed PINAR Forum Bağımlısı

Seviye:
    konuyu içanadolu bölgesine açmanız yanlış değil mi :S ?

4. murty

murty Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Iki site hakkinda daha once ne kadar tecrubeniz var ? Yorum alsak bende Amerikadan bir kaz giyim malzemesi almak istiyorum ama mesela gunruk shipping ve kalite iligili tereddutlerim sozkonusu ve ayrica teslim tarihi ,tesekkurler...

5. murty

murty Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Tam olarak anlayamadigim nokta simdi bu adrestehttp://www.myusabox.com/Shopping.aspx ben urunu alip onlarin verdigi adrese yolluyolar,ondan sonra adamlar tekrar paketleyip benim adresime yolluyorlar :eek:

6. Emrah TEZER

Emrah TEZER Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    evet sizin amerikada sanal bir kimliğiniz, adresiniz oluyor :) ve alışveriş yaptığınız sitelere bu sanal kimliği, adresi veriyorsunuz.
    ürünlerin ödemesini direk alışveriş sitesine yapıyorsunuz. bu şekilde bir kaç firmadan alışveriş yapabiliyorsunuz. sonuçta hepsini bir şekidle MUSAB kendi depolarında sizin için muhafaza ediyor, depoluyor, görmeniz için resimliyor, kolileri sizin için en ufak hale getiriyor ve yine isterseniz içindeki faturaları imha ediyor ;) tüm bu işlemleri kontrol panelinizden yapıyor ve takip ediyorsunuz.
    siteyi incelerseniz yada TR call center ını ararsanız size daha fazla bilgi vereceklerdir.
    ben 2 senedir bu siteyi kullanıyorum. RC modellerim için çok fazla sayıda yedek parça vs aksamı kendi adıma yada fun kulübümüz adına bu yolla getiriyorum.
    bu sitenin tek espirisi fatura olayını sizin belirlenemeniz ve gümrükten min. yada hiç zararlı çıkmamak oluyor.

murty ve enginayan bunu beğendi.
  7. enginayan

enginayan Üye

Seviye:

konuyu diğer bisiklet konularına açmam daha uygun olacaktı ama o zamanda daha az kişinin ilgilenecegini düşündüm ankaralı oldugum içinde buraya açayım dedim...

8. enginayan

enginayan Üye

Seviye:
    uzun zamandır bu sorunu çözmek istiyordum doğrusu çok iyi oldu...

kısaca özetlemek gerekirse ör. amazondan bir alış veriş yaptıgım takdirde bu sitedeki sanal profilim ve adresim sayesinde ürün bana ulaşıyor peki sitenin bu işlemden kazancı nedir herhangibir % aliyormu? yada nette gördüğümüz 30$ lık bir ürün bize ulaşana kadar bir fiyat artışı oluyormu?
    daha önce honkong menşeli -http://gadget.brando.com.hk/prod_list.php?dept_id=001&cat_id=049- bu siteden alış veriş yaptım ve hiçbir gümrük, shipping ödemeden ürün elime ulaştı acaba belirli bir tutar üzerindemi gümrük v. var

ilginize teşekkürler.

9. Emrah TEZER

Emrah TEZER Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    fiyat politikalarını görmüşsünüzdür
    http://www.myusabox.com/About.aspx?file=Rates
    2 yönden kazançları var. prem. üyelikte aylık sabit ücret, std. üyelikte ise paket birleştirme ücreti.
    ama asıl karları kargo firmalarından aldıkları % ler :)
    kargo ücretleri ise bir kişinin TR ye yollayacağı bedelden %50 daha ucuz oluyor.

ben son 2 senedir 50 nin üzerinde paket getirmişimdir ve paketlere hatrı sayılır ücretler ödedim. hiç birinde fatura tutmadım. sadece $80 civarı sigorta gösterdim. hiç gümrük ödemedim.

10. leyla

leyla Yeni Üye

Merhaba, yurt dışında daha ucuz olduğunu düşündüğünüz ürünleri alıp türkiyeye ulaştırabileceğiniz alternatif bir site önermek isterim ben de. Ben Amerika’dan alışveriş yapmak için ücretsiz bir paket gönderme sitesi var, onu kullanıyorum. Sitenin adı Viaddress.com. Örneğin Amazon.com ve Ebay.com alışverişlerinde kullandım ve gayet güzel işliyor. Alışveriş yapmak için ücretsiz bir paket gönderme sitesi var www.viaddress.com . Örneğin Amazon.com ve Ebay.com alışverişlerinde gayet güzel işliyor. Bu siteye ücretsiz üye olabiliyorsun. Sana sanal bir Amerika adresi temin ediyorlar, böylece istediğin Amerikan mağazasından ya da eBay satıcısından alışveriş yapabiliyor ve paketini kolayca Türkiye'ye ulaştırabiliyorsun. Hatta eğer uluslararası kredi kartlarını kabul etmeyen Amerika mağazalarından alışveriş yapmak istersen Viaddress istediğin ürünleri hiçbir komisyon eklemeden satın alıp sadece taşıma ücretini ödemen karşılığında paketi sana ulaştırıyor. bir göz atın derim.