Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklete dair bir yazı.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında enginayan tarafından paylaşıldı.

1. enginayan

enginayan Üye

Seviye:
    Veli Bahtiyar bunu beğendi.
  2. Onur Berberci

Onur Berberci Bisikletkolik

Seviye:
    Ne gerek var bu tür icatlara bisiklete binmenin ne anlamı kalır? Pedal çevirmekten acizse insanlar motosiklet alsınlar. (Yanlış anlama arkadaşım yorumum sana değil. Zaten bir bisikletsever olarak senin de tasviple bakmadığını tahmin edebiliyorum. Paylaşman iyi olmuş.)

3. ahmet ozgen

ahmet ozgen Onursal Üye

Seviye:
    bisikklet değil bi-select ten bahsediomuş haber,o gıcık alete verilecek parayla mükemmel bisikletlerin alınabileceği konusunda halk ikna edilmeli bence.çocukları bisikletten uzaklaştıracaklar pedal çevirmek dahi zor gelecek bunlar alındıktan sonra ben almak isteyen çevremdeki herkesi vazgeçiriyorum şahsen.

4. Veli Bahtiyar

Veli Bahtiyar Kıdemli Üye

Seviye:
    Hangi aile çocuğuna karne hediyesi olarak 1300 tl lik elektrikli bisiklet alır ?

Parası olanın aklı olmuyor gerçi olur mu, olur.

Dedem hala pedal çevirerek günde en az 15-20 km yol katediyor. Geçenlerde -dede sana bir elektrikli bisiklet alalım dedim. 74 yaşında bir insan. Yavrum ben bisikleti spor için kullanıyorum dedi. 10 yaşında çocuğa elektrikli bisiklet alan ailenin aklına osururum. Bir çocuğa yapılabilecek en büyük kötülüklerden biri olur. Kas gelişimi lazım, Spor yapmak lazım.

Bu yazıyı Hürriyete yazan insan gereksiz bir insan bence. Hoş hürriyette gerekli olan yazar var mı oda tartışılır.