bisiklete 2 kişi binmek

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
ya biz iki sene kadar önce ssadece şekil yapmak için benim bisiklete şöle biniyorduk direksiyona arkadaş 80 kilo arkada arkalıga ben o zamanlar 85 kilo ön tarafa 60 kiloluk arkadaş arkalıgın üzerine basıp direksiyondakinin omuzlarından tutunan 40 kilo yani 265 kilo sonra arka akortlar ölüyo hadi samet bisikleti servise al iki gün boyunca adan z ye herşeyine bak benim huyumda bisiklete bi gireersem herşeyine bakarım

Scudo

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
2 kişi bindigimizde dengeyi kaybedip düştügümüzü hatırlıom:D .oda son 2 kişi binişimdi...

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
benim bisikletimin arkasında yer olmadığı için önüme alıyom ii oluyo ama tek kişi binmek gibi olmuyo tabi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
aspidin üstüne tanımam uzun milde peg takığ kaynatmıştım pegin birine biri tek ayağını koyuyo biri diğerine tek ayağını arkada seleden tutunuyolar biri ayakta sürüyo biri seleye oturuyo diğeri gidona diğer ikiside öndeki kaynattırılmış peglere oturuyodu 7 kişi biniyoduk :D:D:D

ozgurdeniz

Aktif Üye
Tepki
20
walla biz bisiklete 2 kişi bindiğimizde yokuş yukarıbiraz zorlanıyoruz ama en fazla 3 kişi bindin o da iyi olmadı:D

işte arka yolcunun seyahat ettiği yer..

(link)

Sahinoz

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Ahmet Sahinoz
Ben kuzenimle şöyle binerdim: o selede oturur pedal çevirir ben de önde oturup gidonu tutarım, onun gidona dokunması yasak sadece beni tutabilir. Bi deneyin aşırı zevkli oluyor gülmekten ölüyorsunuz düşücez diye :D

• Beğen
Tepkiler: furkann

SerKaN2081

Aktif Üye
Tepki
34
deve qüreşi yaparmış qibi benden bi yaş kücük bi cocuda almıştım..omuzuma

direksiyon1-sele2-arka3-(yan demirler)-omuz(4)(direksiyon oturarak(5)

5 kişi :) 250 m lik bisiklette :)

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
:D sanırım çocukken herkes bisikletiyle münübüsçülük yapmış bizde yapıyoduk o günlere geri dönsem keşke

Serhatb55

Aktif Üye
Tepki
54
@isparta32

Onu bizde yapmıştık :D

Ben koltukta, bisan selesinde 2 kişi, önüme kadroya 2 kişi, güdona 1 kişi, sele için takılan ayağı koymak için küçük ayaklığada 1 kişi (ayakta kalıyor). Yokuş aşağı çok hızlanmıştık fren yapmaya başladığımızdada sadece ön freni kullandım normalde aynı hızda 2 saniyede duran bisiklet 9 saniyede zor durdu. Sonra cantı ellediğimizde elim yandı ama.

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
@Serhatb55

Sana teşekkür edip başarılarının devamını dilememi beklemiyon heralde:( . Kendi ve arkadaşlarının hayatını böyle riske atmamalısın.:eek: Benim oğlum olsaydın bir hafta bisiklete binmeme cezası almıştın. Cıss.:mad:

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Walla kendi bisikletimde böyle birşeye asla izin vermem bu biiir.
2. o dakar adamla (sanırım kepsi de kasksız!) 50km/h yapmak da cesaretten öte delilik....
Özetle : Tasvip etmiyorum...

Orkun KnighTR34

Kara atlı prens
Tepki
2.038
İsim
Orkun
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Peugeot
Bisikletin bagajına binmek sorun olmuyor mu peki? Benim bisikletimin bagajındaki etiketle max. 25 kg yazıyordu. Bagaj alüminyum. Etiket de ilk yıkamada gitti.

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
Yok canım sıkıntı olmaz. Jantın sağlam olsun.