Bisikletçiye pkk saldırısı

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Tepki
770
İsim
Çağlar ç
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Belki haberiniz vardır, bir bisikletçi kardeşimiz, ülkemizi karış karış geziyordu. Malesef dün saat 16.00 sularında Kars'ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı Geçidinde yolu pkklı kalleşler tarafından kesilmiş. Eşyalarını gasp edip kendisini de yaralamışlar. Lanet olsun.

(link)

Scudo

Bisnev99

Üye
Tepki
8
İsim
Ramazan
Bisiklet
Trek
Allah belalarını versin. İyi barı canını kurtarmış.

Kürşatt

Daimi Üye
Tepki
156
İsim
Kürşat
Bisiklet
Cube
Duymamistim çok üzüldüm insan değil bunlar hain ...

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Sonra barış barış diye ortalarda gezer şerefsizler. Verilmiş sadakası varmış arkadaşın gerçekten.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
adamdaki cesarete bak bee ülkede bu kadar şerefsiz kalleş varken masum şekilde barış turuna çıkmış

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege
Tepki
770
İsim
Çağlar ç
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Haber gerçeği ne kadar yansıtır bilmem ama verdiğim linkteki arkadaşın görüntüsü gayet gerçekçi geldi bana

m.klcts

Forum Bağımlısı
Tepki
428
İsim
Muhammed
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@dhyana belki de go proyu bi çeşit silah zannetmişlerdir :D

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.634
İsim
Ahmet
Tamamını okudum, Pkk olduğunu nereden anlamış onu anlamadım?
Eleman bildiğin trafikte tacize uğramış.
İki araba adamdan dayak yemiş, bisikleti ve kendisi gayet düzgün.
Asker kurtarıyor ve güya tacizci pkk'lı ama çatışma yok...
Bana biraz saçma gibi geldi...

Ahmet SARI

Daimi Üye
Tepki
220
Barış turu nedir yahu?

Yanlız shortland'ın içini özlemişim(Yanlış görmediysem)

ozgur908

Forum Bağımlısı
Tepki
999
haberin gerçekliği biraz şüpheli gerçekten. haber kaynağı olan site zaytung ile aynı kategoride ama mizah yapma iddiası yok. bisiklet algı operasyonu çabalarına alet edilmiş gibi duruyor. askerler kurtardıysa çatışma çıkmadı mı? adli süreç ne alemde? bir terör örgütü söz konusuysa, arkadaşı askerler kurtardıysa ve çatışma çıkmadıysa bir de üstüne örgüt üyelerinin suriyeden geldiği söyleniyorsa bu kişilerin sırtı sıvazlanan, gülücükler içinde göz altına alınıp serbest bırakılan, devlet hastanelerinde öncelikli tedavi görenlerden olmadıkları ne malum.

Kürşatt

Daimi Üye
Tepki
156
İsim
Kürşat
Bisiklet
Cube
@cyclopath haber kaynağının altında ki yorumları okudum mhp li nickli nin yorumu gayet sahte geldi. Her neyse arkadasin yaşadıkları gerçek olabilir haberi yorumlayan kişilerin abartısı olabilir ama kimse propaganda yapmasın zira bu forum yeri değil

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Kürşat Tanır ne propagandasından bahsediyorsun?? çelişkiler içeren, gerçekliği şüpheli bir haber olduğunu kastettim. hassasiyetin bu kadarı da fazla.

Kürşatt

Daimi Üye
Tepki
156
İsim
Kürşat
Bisiklet
Cube
@cyclopath yanlış anlaşılmasın noktaya kadardı size yorumum propaganda yorumu size değildi yanlış anlaşıldı ise Özürdilerim. Bu pkk konusunda hassasiyetimin fazla olması kimseyi ilgilendirmez bence.

• Beğen
Tepkiler: Bisnev99

Wasabie

Daimi Üye
Tepki
1.235
İsim
ALİ ALPER
Bisiklet
Diğer
geçen sene ağrı'da mecburi hizmetimi yaparken, yazıcı barajı etrafında poşulu bir eleman durdurdu telsizi falan vardı.( Tahminimce pkk li idi) beni bir sorgudan geçirdi, nerdensin napıyosun falan filan, bayağı pis bakiyordu bana. Dr olduğumu söyledim nerde çalıştığımı söyledim. Üstüm tam takımdı forma kask falan filan.. yasak burası dedi, ben de baraj etrafında tur atıyordum bitişe az kalmıştı. Bırak orada araba dedim sonra saldı beni. Döndüğümde kaldığım pansiyondaki arkadaşlar kızmıştı bana. uyarmışlardı beni sinek vadisi orası sakat yer falan dinlememiştim.
Sonraki bikaç hafta sonra anayoldan teğmen bir arkadaşımla taşlıçay a gittik dönüşte polis ekibi durdurup bize kimlik kontrolü yaptı. Bi daha koyarım böyle memlekete dedim ve sürmedim. hatta dönüşte bir yabancı çift le karşılaştım erzurumdan sorna kız kapanmış ve yüzük takmış buradaki insanların tepkisinden korktuğundan dolayı. Maalesef arkadaşlar o bölgeler çok küfür ettiğiniz istanbuldan bile 30 yıl geride. Ve isterseniz inanın isterseniz inanmayın ve bu turumuzda yoldan geçen arabalar bize zafer işareti çekip duruyorlardı. Bilhassa doğubayazıt ve diyadin plakalar.

Roti

Aktif Üye
Tepki
182
Bisiklet
Diğer
Yalan olduğu çok belli.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.