Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisikletcim.com'dan ayakkabı almak?

Konu, 'Giyim' kısmında Gökalp Gönen tarafından paylaşıldı.

1. Gökalp Gönen

Gökalp Gönen Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merhabalar,
    Aradığım spd ayakkabıyı sadece bu sitede bulabildim. Ancak shimano ayakkabı alırken her zaman bi numara büyük alın derler, öte yandan ürünle ilgili yabancı sitelerde ki kullanıcı görüşlerinde, ayak numaram ile tam uyumlu, büyük söylemeye gerek yok gibi mevzular okudum. Kısaca bir değişim gerekli olabilir. Bu konuda bu site ile deneyimi olan var mıdır? Fazlaca şikayet okudum ama bu ayakkabıyıda almak istiyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

2. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Dediğiniz gibi çok memnun olmayan var siteden ve ayrıca bu tarz giyim ürünlerini deneyerek almak lazım bence...

3. öner yıldırım

öner yıldırım Aktif Üye

Seviye:
    Ayakkabı teknik bir konu değil malesef, olması gerekenler, doğrular kişiden kişiye değişiyor. Bir sorunda iletişim kuracak biri bulsanız bile, karşınızda koskoca bir markanın mağazası olsa bile, bu ayakkabı tüketici hakem heyetinden başlayıp bilirkişiye gitse bile bu konudan olumlu yanıt alacağınız anlamına gelmiyor. Bence denemeden almayın.

4. mustafa genç

mustafa genç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    hangi modeli alacaksınız. 42 gitmeme rağmen shimano alırken 43 aldım tam oldu aynı şekilde abimden 1 numara büyüğünü aldı

5. sonerveozer

sonerveozer Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    bisikletcim.com en güven vermeyen siteler arasında, ben tayt almıştım senin gibi araştırdım herkes şikayetçi, bile bile aldım L beden yerine XL geldi baktım geri göndersem onuda alamıycam :) öyle kullandım...

6. Gökalp Gönen

Gökalp Gönen Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    http://www.bisikletcim.com/shimano-ayakkabi-clickr-model-ct45-gri#Properties

ayakkabı şu. insanlar yürüyüş esnasında da oldukça başarılı diyor. Tipi de hoşuma gitti. Ama sanırım kısmet olmayacak. istanbulda hiç bi yerde yok online mağazalarda. Tabi internette satış yapmayıp yine bu tip ayakkabılar satan bi yer varsa bilmem. Eğer bu konuda tavsiyeleriniz varsa seve seve dinlerim şuraya git vs.

adamlar baştan sonra başarısızlık hikayesi. Ne kötü. Facebook sayflarında bile alakalı alakasız her paylaşımın altında isyan eden tüketiciler var.

7. Bozkurt

Bozkurt Yeni Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Shimano CT45 modelini denedim, gercekten hafif ve rahat bir model. Ben MT34 modeli kullaniyorum.
    Normal ayakkabida 43, spor ayakkabi (NB) 44 kullaniyorum. Shimano'da 44 güzel oturdu.
    Ama endiselere katiliyorum, kimileri 1 boy kimileri 2 büyük boy diyor. Keske deneme imkaniniz olsa

8. Gökhan Kovancı

Gökhan Kovancı Aktif Üye

Bisiklet:
    Wheeler
    Seviye:
    Bu siteden civata bile almam ben. Alisveris yaptigim en duzenbaz site.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

9. MeTaLioNs

MeTaLioNs Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    siteden hiç alışveriş yapmadım ama shimano ayakkabı alıyorsan bir numara büyük al. ben de büyük aldım ve ayağıma tam.

10. Mertztrk

Mertztrk Yeni Üye

Seviye:
    Kafanızı karıştırmak istemem ama yıllardır spor ayakkabılarda giydiğim 43 numara, spd ayakkabı için de geçerli oldu. Tam oturuyor. Kullandığım model şu. Beyaz olanı...

Bu ayakkabı tabii yol için. Kalıplar farklı olabilir. Bu yüzden denemeden almak sakıncalı.

11. hsnbykkls

hsnbykkls Dağda Asfaltta Karda Güneşte, 4 x Derrace

Adı:
    Hasan Büyükkeleş
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sikayetvar.com a gir ve bisikletcim icin yapilan sikayetlere bak.. yeterli olacaktir :)

Gökhan Kovancı bunu beğendi.
  12. Abdullah Cimis

Abdullah Cimis Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ayakkabıyı numarasına göre değil de santimine göre alırsanız sıkıntı yaşamazsınız.