bisikletcim.com'dan ayakkabı almak?

Tepki
7
Bisiklet
Merida
Merhabalar,
Aradığım spd ayakkabıyı sadece bu sitede bulabildim. Ancak shimano ayakkabı alırken her zaman bi numara büyük alın derler, öte yandan ürünle ilgili yabancı sitelerde ki kullanıcı görüşlerinde, ayak numaram ile tam uyumlu, büyük söylemeye gerek yok gibi mevzular okudum. Kısaca bir değişim gerekli olabilir. Bu konuda bu site ile deneyimi olan var mıdır? Fazlaca şikayet okudum ama bu ayakkabıyıda almak istiyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dediğiniz gibi çok memnun olmayan var siteden ve ayrıca bu tarz giyim ürünlerini deneyerek almak lazım bence...

öner yıldırım

Aktif Üye
Tepki
15
Ayakkabı teknik bir konu değil malesef, olması gerekenler, doğrular kişiden kişiye değişiyor. Bir sorunda iletişim kuracak biri bulsanız bile, karşınızda koskoca bir markanın mağazası olsa bile, bu ayakkabı tüketici hakem heyetinden başlayıp bilirkişiye gitse bile bu konudan olumlu yanıt alacağınız anlamına gelmiyor. Bence denemeden almayın.

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
hangi modeli alacaksınız. 42 gitmeme rağmen shimano alırken 43 aldım tam oldu aynı şekilde abimden 1 numara büyüğünü aldı

sonerveozer

Forum Bağımlısı
Tepki
177
Bisiklet
Mosso
bisikletcim.com en güven vermeyen siteler arasında, ben tayt almıştım senin gibi araştırdım herkes şikayetçi, bile bile aldım L beden yerine XL geldi baktım geri göndersem onuda alamıycam :) öyle kullandım...

Tepki
7
Bisiklet
Merida
(link)

ayakkabı şu. insanlar yürüyüş esnasında da oldukça başarılı diyor. Tipi de hoşuma gitti. Ama sanırım kısmet olmayacak. istanbulda hiç bi yerde yok online mağazalarda. Tabi internette satış yapmayıp yine bu tip ayakkabılar satan bi yer varsa bilmem. Eğer bu konuda tavsiyeleriniz varsa seve seve dinlerim şuraya git vs.

@sonerveozer

adamlar baştan sonra başarısızlık hikayesi. Ne kötü. Facebook sayflarında bile alakalı alakasız her paylaşımın altında isyan eden tüketiciler var.

Bozkurt

Üye
Tepki
6
Bisiklet
Cube
@Gökalp Gönen

Shimano CT45 modelini denedim, gercekten hafif ve rahat bir model. Ben MT34 modeli kullaniyorum.
Normal ayakkabida 43, spor ayakkabi (NB) 44 kullaniyorum. Shimano'da 44 güzel oturdu.
Ama endiselere katiliyorum, kimileri 1 boy kimileri 2 büyük boy diyor. Keske deneme imkaniniz olsa

Gökhan Kovancı

Aktif Üye
Tepki
30
Bisiklet
Wheeler
Bu siteden civata bile almam ben. Alisveris yaptigim en duzenbaz site.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

MeTaLioNs

Daimi Üye
Tepki
211
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
siteden hiç alışveriş yapmadım ama shimano ayakkabı alıyorsan bir numara büyük al. ben de büyük aldım ve ayağıma tam.

Mertztrk

Üye
Tepki
20
Kafanızı karıştırmak istemem ama yıllardır spor ayakkabılarda giydiğim 43 numara, spd ayakkabı için de geçerli oldu. Tam oturuyor. Kullandığım model şu. Beyaz olanı...

(link) Kalıplar farklı olabilir. Bu yüzden denemeden almak sakıncalı.

hsnbykkls

Forum Demirbaşı
Tepki
282
İsim
Hasan Büyükkeleş
Sikayetvar.com a gir ve bisikletcim icin yapilan sikayetlere bak.. yeterli olacaktir :)

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Kovancı

Abdullah Cimis

Forum Demirbaşı
Tepki
208
Bisiklet
Scott
Ayakkabıyı numarasına göre değil de santimine göre alırsanız sıkıntı yaşamazsınız.