Bisikletcim.com rezaleti

Mert Y.

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Bianchi
Merhaba arkadaşlar,

Bilen bilir forumda bisiklet seçimi için tavsiyeler arıyordum ve en sonunda kron xc250 modelinde karar kıldım. Ve bisikletcim.com adresli siteden 586 liraya sipariş verdim. 2 gün bekleniyor statüsünde kalan siparişim bir 2 gün daha sipariş hazırlanıyor statüsünde kaldı. Ve bugün aradıklarında bisikletin olmadığını ve özel bir üretim olduğu için kırmızı renginin bulunmadığını söylediler. Sen onu benim külahıma anlat. Madem sizde bu bisiklet yok o zaman stokta yok ibaresini sitenizde ürünün sayfasına koyacaktınız. Zaten müşteri hizmetleri deseniz rezalet, ilgisiz insanları geçirmişler oraya güya müşteri memnuniyetinden bahsediyorlar. Şu anda iade talebi verdim ve paramın iade edilmesini bekliyorum. Sizlere tavsiyem sakın ama sakın bu siteden alışveriş yapmayın asla güvenilir değiller, bir dediklerini bir dediklerine uymuyor. Paramın iade sürecinde sıkıntı çıkarırlarsa hakem heyetine başvuracağım, asla peşlerini bırakmayacağım.

İyi forumlar.

Scudo

Emre Sertkaya

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Kron
ben sana demıstım zaten bısıklet tavsıyesı bolumunde , sıkayetvar sıtesınde sıkayette bulunanlar var bu sıte hakkında dıye . (link) durum burda . hem keske elden almaya baksaydın nakıtte 500e alırdın . Hayırlısı olsun .

• Beğen
Tepkiler: gok

Mert Y.

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Bianchi
Elden alacak yer yok hocam merkezde kron bayi var diyorlar ama gidemem. Salcano'ya bakacağım artık. Hepsiburada'dan yıllardır alışveriş yapıyorum, salcano'yu seçersem hepsiburada'dan alacağım.

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Biz sana bisikletcim.com dan bisiklet alınmaz demiştik zaten:) Tabii Kron xc250'de alınacak bisiklet değil orasıda ayrı konu. Boşver sen paranı geri almaya bak, Kron alamaman bir yerde hayırlı olmuş, sen bisikleti arazide sürmek istiyordun xc 250 araziye gelmez pek.

zanaatkar

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
İbrahim Ç.
Bisiklet
Salcano
Sahsen bende bisikletcilerin tutumlarini begenmedigim icin hepsiburada uzerinden salcano city sport 30 aldim, ayin 1inde ilk dakikalarda siparis ettim, gunduz saatlerinde salcanodan aradilar ölcü sordular, 2sinde kargoya verdiler, 3unde elime gecti. Hepsiburadadan sasma ;)

Mert Y.

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Bianchi
@Gokalp Gokmenler

Aynen tecrübe edinmiş oldum. :) Her şeyde bir hayır vardır diyorum, parayı alayımda salcanolara bakacağım. Hepsiburada'da ne varsa ondan alacağım artık. Salcano 241 sv gibi bir şey vardı galiba. Onu inceliyorum.

iogee

Daimi Üye
Tepki
410
İsim
iogee
Bisiklet
Focus
Merhaba Arkadaşlar,

Bisikletcim.com dan bende 25 Nisan Perşembe öğleden sonra verdiğim Tern Link C7 modelini Cumartesi sabah evime ulaştırdılar. Başta burada okuduğum yazılardan çekindiğim halde inanılmaz şekilde çabuk elime geçti. Siparişi telefonla yaptım çünkü emin olmak istedim stok durumundan. İlgili arkadaşta kargo bilgisi dahil her konuda yardımcı oldu. Bu konuda şaşırttı beni. Çünkü ço şikayet var forumda. Şanş işi belki de.