Bisikletcim.com

Tolga Günsezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.060
Bisiklet
Whistle
@Mert Y.

GT her şartta Kron XC250'den daha dayanıklı ve kalitelidir.
Dayanıklı ve kaliteli Dağ bisikleti istiyorsanız markaların giriş modelleri ihtiyacınızı karşılamaz. En azından orta sınıf bir bisiklet bakmalısınız.
Kron markasını düşünüyorsanız XC 1000 ve üzerine bakın alt modeller aradığınız sağlamlığı vermeyecektir.

• Beğen
Tepkiler: gok
Scudo
Tepki
54
İsim
Abdullah Keleş
Bisiklet
Scott
bugün bu siteden satın aldım bir bisiklet. yarın söylerim size durumu. kendimi kobay olarak kullanıyorum :)

Mert Y.

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Bianchi
@abdullah keleş

Çok teşekkürler, cevabınızı bekliyorum. :)

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
@Mert Y.

Sonuçta her bisikletin liste fiyatı belli, internette var. Sen herhengi bir bisiklet bayisine gidip pazarlığını yaptığın zaman o bisikleti sana bisikletin resmi liste fiyatının en az %10 altına veriyor olması lazım. Örneğin liste fiyatı 500 TL olan bir bisikleti bayisinden 450 TL civarı bir fiyata alabiliyorsan kazık yemiyorsun demektir. Bisiklet bayisi sen bisikleti almaya kalktığın zaman o bisikletin liste fiyatını hatta liste fiyatından bile fazlasını söylüyorsa oradan bisiklet alınmaz, adam seni kazıklamaya çalışıyordur. Ama dediğim gibi, Kron XC250 alıp bisikleti araziye üzerindeki lastiklerle sokarsan hergün lastik yaması yapmaktan bisiklete binemezsin. Kron'un üzerindeki Rubena marka lastikler bildiğin naylon ve en küçük bir diken parçası bile lastiği delip geçiyor. GT Traffic 4.0'ın üzerinde SCHWALBE ROADCRUISER lastik var. Schwalbe piyasadaki en iyi lastik markasıdır. Kağıt üzerinde Kron xc250 dağ, GT Traffic 4.0 şehir bisikleti olsa bile arazide GT'nin Kron xc250'den daha iyi bir performans göstereceğine ben eminim. Ben senin yerinde olsam Biga'dan kalkıp Çanakkale'ye gitmek yerine Delta bisiklete telefon edip konuşup bisikleti internetten sipariş ettiğin zaman ne şekilde gönderdikleri ve bisiklet hakkında konuşurum. Delta Bisiklet Türkiyede ki en iyi 2-3 bisiklet satıcısından birisidir, oradan güvenle alışveriş yapabilirsin.

Tepki
54
İsim
Abdullah Keleş
Bisiklet
Scott
1.
Kabul Edildi - SİVAS(SİVAS P.İ.M/SİVAS P.İ.M)
10/04/2013 20:27:33
2.
Sevk Edildi - SİVAS(SİVAS P.İ.M/SİVAS P.İ.M)
10/04/2013 22:22:57
3.
Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - ANKARA(ANKARA KİM/ANKARA KİM (Kargo İşleme Merkezi))
11/04/2013 07:29:36
4.
Sevk Edildi - ANKARA(ANKARA KİM/ANKARA KİM (Kargo İşleme Merkezi))
11/04/2013 09:38:42

firma sivas ilinde çıktı :) ürün yarın elimde olabilir. ptt kargo malum :(

Fat1h

Forum Demirbaşı
Tepki
592
İsim
Fatih ÇAKMAKCI
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Single Speed
Ben ordan kapıda ödeme spariş vremeyi düşünüyodum ,iyi değilmi :) istanbul en kör noktasındayım burda sedona dedinmi o ne diyolar bilen yok :(

Mert Y.

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Bianchi
@abdullah keleş

Hemen kargolamışlar 3 gün falan beklerler sanıyordum. :)

Mert Y.

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Bianchi
@Gokalp Gokmenler

Haklısın hocam burdaki bayileri görsen düşük değil fazla fiyata vermek için uğraşıyorlar. Delta bisiklete bakayım ben bi. :)

Mert Y.

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Bianchi
@abdullah keleş

süpermiş dostum, bol pedallar diyelim yakında bende alacağım bugün belki sipariş verebilirim. :)

kubilay tüney

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Bianchi
Performans bisikleti tavsiye ederim , kesinlikle güven konusunda sıkıntın olmasın . (y) :) Bende bisikletcim.com dan astro 240 srv almak istiyorum da bilemedim ya .:)

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
Stokta olmayan ürünleri var gibi gösteriyorlar , arıyorsun elinizde var mı diye soruyorsunuz bekleyin kontrol edelim diyorlar. Daha sonra arıyorlar ( diğer mağazalarda) daha uyguna bulurlarsa size elimizde var diyorlar eğer yoksa başka model öneriyorlar ... Kısacası kesinlikle alışveriş yapacagım bir site değil. (Daha önce yaşadım kendimden biliyorum..).

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Kovancı

muratty

Üye
Tepki
143
İsim
Murat
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Güvenilir bir firma değil, hem müşteri hizmetleri çok kaba, telefonu suratıma kapattı :)

Bana yanlış ürün gönderdiler, fotoğrafını istediler çekip gönderdim.

Bana diyor ki bayan, kargo bedeli tarafıma ait olacakmış.
Karşı çıktım telefonu suratıma kapattılar.

Sonra bir kaç kez aradım, ulaşamadım, açmadılar sanıyorum.

Bir daha buradan ürün alır mıyım, asla!!

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Ben 4 adet bisiklet aldım ve hiç bir sorun yaşamadım. Son olarak arkadasıma mosso sordum mavi beyazı yok kırmızı beyazı var dedi ne zaman gelir dedim elimizdekiler bitince dedi. Tuhaf bir cevap oldu ama çok yadırgamadım..

muratty

Üye
Tepki
143
İsim
Murat
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Şehir - Tur
az önce sabahki konuştuğum, yüzüme telefonu kapatan bayan aradı ve benim google plus'taki sayfalarına yazdığım şikayetimi geri almazsam, düzeltmezsem yardımcı olamayacağını beyan etti!!

ne enteresan bir yerden alışveriş yapmışım. ve yine telefonu suratıma kapattı.

yazık diyorum sadece.

muratty

Üye
Tepki
143
İsim
Murat
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Az önce firma sorumlusu Mesut Beyle konuştum, durumun takipçisi olacağınız, sorunu yarın halledeceğini belirtti. Burdan da kendisine teşekkür ediyorum.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
@muratty

"battıkça batmayı" örnekle açıklayın deseler bundan daha iyisi olamazdı sanırım :confused:

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Kovancı

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@muratty

mesut'a "şikayeti kaldırmazsan sorununu çözmeyiz" diyen bayanı da ayrıca şikayet etmek lazım.

muratty

Üye
Tepki
143
İsim
Murat
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@volkan a

evet bunu da konuştum, konunun takipçisi olacağını söyledi. ben güveniyorum bu konuşmaya.

sorun olursa, sosyal medyadan facebook ve google plus sayfalarından iletişime geçebilirsiniz, ilgileniyorlar.

---///----

anladığım kadarı ile müşterilerle görüşen personel, müşteri yönetimi bilgisinden yoksun. Çünkü firma sorumlusu ile yaptığım görüşmede tam tersi, müşterilerden yana bir tavır gördüm. Eğer bu tavrı, personel uygulayamıyorsa, sorun var bence. Fakat düzeltilemeyecek bir şey değil, ufak bir eğitimle hallolabilir.