Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisikletçilerin tatlı belası köpeklerden kaçış yok :)

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında marule tarafından paylaşıldı.

1. marule

marule Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşlar profesyonel, amatör, yeni başlamış ya da 4 teker bisiklet sürüyor olun köpeklerden kaçış yok :)

Fransa Bisiklet Turu'nun 9. etabında T-Mobile Race Team den Marcus Burghardt isimli yarışçı yoluna çıkan bir köpeğe çarpıyor. DÜşüyor. Allahtan ikisi de sağlam. Tekerini tamir edip devam ediyor. Şimdi Beni köpeklerden nefret eden biri gibi görmeyin aksine severim onları ama adamın aylardır yaptığı antreman, verdiği emek fln boşa gitmiş olmadı mı :)

bu haberin kendisi(ingilizce)

http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/worldnews.html?in_article_id=469049

bu da videosu

http://www.youtube.com/watch?v=eT7f6Ac3FHI

2. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Hepimizin ortak derdi aslında..Eski bir anımı hatırladım..
    Eski bir konu amA GÜZEEL PAylaşım.

3. Erol KOLAS

Erol KOLAS Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    işte olmam gerekirken son anda gelen bir telefon üzerine il merkezine gidip gelmem gerektiği için motorumla çıktım yola, dönüşte önüme aniden çıkan bir köpeğe çarpmıştım ve 2 günüme mal olmuştu. diyeceğim o ki olacak oldumu kurtuluşun yok. büyük şansızlık diyelim, öyle olsun.

4. Ahmet Gürkan

Ahmet Gürkan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    aman ne tatlı ne tatlı bela!!! biraz daha tatlı olsalar, dayanamayıp yiyeceğim hepsini :) köpekleri oldum olası sevmezdim zaten, bisiklet sevdasına tutulduğum günden sonra daha da gıcık olmaya başladım...
    (yanlış anlamayın hayvan düşmanı falan değilim, evimde kedilerim, kuşlarım, balıklarım var; hepsi de canımdan bir parça gibi)

onder bunu beğendi.
  5. hakano

hakano Kıdemli Üye

Seviye:
    BU goruntuleri daha once gormustum. Ama bu degisik bir acidan cekilmis. Daha once tekerin carpma sirasinda hicbir direnc gostermedigini, kolayca egildigini dusunmustum. Bu videoya bakinca, carpmanin neredeyse 45 derecelik bir aciyla gerceklestigi goruluyor. Yani tekerin gocmesinden sadece kopek sorumlu degil gibi. Dik aciyla gerceklesseydi bu kadar hasar olacagindan supheliyim.