Bisikletçilerin Metallica sevdası

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
arazi hakkinda bi fikrim olsun diye izmir balcova civarinin mtb tur videolari izleyim dedim, degisik bir sekilde her video'da metallica caliyor, bunun bisiklet sevgisiyle bir ilgisi var mi, cunku cevremde bisiklet binen cogu kisi de metallica'yi seviyor

• Beğen
Tepkiler: ozgurpedalyoutube
Scudo

Xoqo

Forum Bağımlısı
Tepki
443
Bisiklet
Diğer
Yani şöyle sınıflandırabiliriz. Hareket yapanlar (bmx, fixie trick, trials) metal yada rap dinlerler ve sokak giyim modasını uygularlar. Dubstepte fena olmuyor hani :D . Metal tarzı müzikler özellikle heavy(ağır) metal türleri insana çoşku verir ve cesaretlendirir.

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
karsiyaka sahil bmx'ci dolu, hepsi dubstep dinliyor, tanidigim tum yol ve mtb'ciler rock ve metal'i soyle veya boyle dinliyor

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Size öyle denk gelmiştir yada Metallica dünyanın en büyük metal gruplarından birisidir ondan da olabilir :)

• Beğen
Tepkiler: Atasoy

Gültekin R. Demirkaya

Forum Demirbaşı
Tepki
275
Bisiklet
Kron
Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama hard, heavy ya da thrash metal bisiklette iyi gidiyor. Özellikle rebaket gerektiren yolda ( yarışmayı kastetmiyorum ) Ama boş sakin yolda ne olsa gidiyor kardeşler. Müzik iyidir ama dikkati dağıtmadığı sürece.

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
Heavy Metal, tempolu bir ritimle çalındığı için spor yaparken fena gaz veriyor. Bisiklet kullanırken müzik dinlemem güvenlik nedeniyle ama koşarken hep Metal dinlerim, Judas Priest, İron Maiden, Metallica hey gidi günler... :))))

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Metallice severim; ama sevdalısı değilim. Her tür gibi o da bir müzik ve sevilmesi doğal...

• Beğen
Tepkiler: Atasoy

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Benim bilader Beykent yokuşunu sadece Skid Row dinleyerek çıkabiliyordu. Bense Nokia müzikten Slayer veya Erkin baba mixini dinliyorum. Rampada heavy faydalı.

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Rampa konusu kesinlikle doğru :) Benim gibi trash metal sevenler ve Metallica'dan sıkılıp onun gibi müzik dinlemek isteyenler için eski basçısı Jason Newsted'in yeni albümünü şiddetle öneririm. İzmir/Karagöl rampalarında kurtarıcımdır kendileri :)

• Beğen
Tepkiler: ozgurpedalyoutube

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
bune yav hiç sevemedim şunları değişik değişik tipler :D bmx freestyle a uygun bunlar en iyisi dj juicy m,elon matana,tiesto :D

Umut Tekin

Forum Demirbaşı
Tepki
284
İsim
Umut Tekin.
Bisiklet
Carraro
Tekno-Deep House-Progressive house bunlar vazgeçilmezimdir ) Özellikle deep house sakin bir sürüş isteyenler için biçilmiş kaftan )
Arada Rammstein de çok iyi gider. Hareketli durumlarda :) İlla metal diyorsanız

deathsidestory

Daimi Üye
Tepki
496
İsim
Cem
Bisiklet
Diğer
Bana bir tutam Napalm Death, biraz Obituary, biraz da Brutality verin, size Giro'da etap liderliği getireyim!

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kendimi yormak içik olabildiğince hızlı ilerleyerek yaptığım turlarda AC/DC dinlerim.
Gezi amaçlı yaptığım uzun ve sakin turlarda Eddie Vedder dinlerim.

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
Evet, şöyle gaza getiren güzel rock/metal türü müzikler dinlemek fena olmuyor yolda. Ama mesela Grup Yorum dinleyerek bisiklet sürdüğüm bile oldu. O an nasıl bir ruh halindeysen, gündeminde ne varsa, ne hissediyorsan, kafana göre...

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
Metalica-Bisiklet, bazen ayrılmaz ikili oluyor. Ama sahilde sakin şarkıları severim. Lakin yüksek tempoya kalkacaksanız, kesinlikle Fade to Black!! :)