Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisikletçi Tavsiye Eder Misiniz?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Uğur Yeşilyurt tarafından paylaşıldı.

1. Uğur Yeşilyurt

Uğur Yeşilyurt Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. Ben beylikdüzünde oturuyorum. Cannondale caad 9 yol bisikletim var. Bisikletimi bakıma götürmek istiyorum. Gidondaki sargı değişeceki, vites kablosu kısalacak, vites bakımları yapılacak falan. Bana en yakın donanımlı bir bisikletçi tavsiye edebilir misiniz? Bisikleti araba ile götüreceğimden ulaşım pek sorun değil. Şimdiden teşekkürler.

2. emir arıca

emir arıca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Size yakın değil ama ben İstanbul'da bakım için Ortaköy Kaçkar'a Aydın bey'e gidiyorum... Bir arkadaşımın Scott'unu ön göbekten ses geliyor değişmesi lazım diyen bir sürü bisikletçiden sonra benim ısrarımla ona götürmüştük... Hafif bir kullanımla test etti ve göbek temizlenince sesin kesileceğini söyledi... Arkadaşım bıyık altından gülse de temizlikten sonra sesin kesildiğini görünce yaptığı işe ve bilgisine saygım bir kat daha arttı...Kısacası tavsiye ederim ama önce randevu alırsanız daha rahat edersiniz... Ufak bir atolye ve her daim bakım için gelen bisikletler oluyor çünkü..

Emrah Pektaş ve Uğur Yeşilyurt bunu beğendi.
  3. Uğur Yeşilyurt

Uğur Yeşilyurt Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bugun hallettim bakım işini, uzun bir aradan sonra da bisikletle turlama fırsatı yakalamış oldum. Ortaköy de Delta bisiklete baktırdım bisikleti. Bunun dışında Beşiktaşdaki Bikeandoutdoor'a ve ortaköy'deki Kaçkar bisiklete de gittim. Arabayla 40-50 km yol gittim. Ama ne yazık ki ilgilenilmedi. Bisikletciler hafta sonu bakım işleri yapmıyorlarmış, kimisi izinli, kimisi yarışa hazırlanıyor denildi. Delta bisikletteki arkadaşlar hemen ilgilendiler sağolsunlar. Zaten işim 1-1,5 saat sürdü sürmedi. O da gidandaki sargıyı değiştirdiğim için. Hafta içi ben de çalıştığım için ancak hafta sonu bisiklete fırsat bulabiliyorum. İzlenilen bu politika biraz garip geldi doğrusu. Neyse kimseyi suçladığım yok tabi, haftasonu bakılmıyorsa, zorla baktıramayız. Delta bisiklete tekrar teşekkürler.

özençekçen bunu beğendi.
  4. emir arıca

emir arıca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Her daim yoğunluk olduğuna inanıyorum..Dediğim gibi randevu istemenize rağmen haftasonu bakım yapmıyoruz dedilerse ilginç bir durum olmuş.. Bakımı yaptırmanıza sevindim, ortaköy delta'da sorduğum sorulara ben de ilgili bir yaklaşım görmüştüm.. Ama Kaçkar'da karşılaştığınız duruma üzüldüm..

5. Uğur Yeşilyurt

Uğur Yeşilyurt Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ne yazık ki Kaçkardan randevu almamıştım. Çok acil gitmem gerekti. O yüzden durumdan şikayetçi değilim, yanlış anlaşılmasın. Sadece hafta sonu bakım yapmama olayına biraz şaşırdım. Beylikdüzünden o kadar yol geldiğimi belirtmeme rağmen yardımcı olunmadığı için biraz garip geldi sadece. Bu durum Bikeandoutdoor da yaşandığı için biraz sıkıntı oldu benim için. Aramamam benim hatam olmuş sanırım. Size de ilginiz için teşekkürler Emir bey.

emir arıca bunu beğendi.
  6. ayhan met

ayhan met Üye

Seviye:
    atilla bisiklette Yasin diye bir arkadaş var 2 hafta önce gittim . sirkecide efor bisiklette 1.5 saat uğraşıp yinede yapılamayan üstelik ''abi bu bisiklet böyle ses yapar '' diyen bir durumdaydım.Atilla bisiklette arkadaş bir baktı direk anladı sorunu 10 dakikada halletti. Tavsiye ederim çok yetenekli bir arkadaş