Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet zili kampanyası

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında engin ernlr tarafından paylaşıldı.

1. engin ernlr

engin ernlr Yeni Üye

Arkadaşlar, öncelikle herkese selam olsun. Uzun süredir forumu takip ediyorum, forumun bisiklet seçimimde etkisi büyük oldu. Herkes gibi ben de çocukluğumdan beri bu nüyülü makineye hayranlık duyuyorum/duymaktayım. Haftasonu alışveriş için carrefour'a gittik, kızımın gözüne takılan hello kittyli kask benim gözüme şu zili iliştirdi. [​IMG] .

Bisiklet zili, tabi bence, bisikleti bisiklet yapan en güçlü manevi gereçtir ve bu gereç benim ghost 5100ümde gömülü gelmedi. Görür görmez aşık oldum aldım bi tane, fiyatı 8 küsur lira. Aradığım ses buydu buldum. Abarttın amma diyenler olabilir, haklı da olabilirler ama gerçekten benim için önemliydi ve çok mutlu oldum. Elbette beyaz şahinlerin asker konvoylarında çıkardığı tahrip edici gürültüye haiz değil, bak bunu kabul ediyorum ne var ki, çocukluğun izini taşıyan nesneler insanın yüzünde küçük de olsa bir tebessüm bırakıyor. Zevkli, kazasız sürüşler olsun dostlarım. Kaçırmayın maneviyata dokunan kampanyaları.

2. Oğuz han T

Oğuz han T Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bende de siyah olan modelden var yaklaşık 1 senedir kullanıyorum memnunum. Yayalardan yol istemek için kullanıyorum vede gayet işe yarıyor.

engin ernlr bunu beğendi.
  3. Fırat Y.

Fırat Y. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    yol bisikletinde zil kullanan varmı?

4. Murat YAZICI

Murat YAZICI Cube' lere bin! www.muratyazici.com.tr

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Ben de Decathlon' dan bir zil aldım. Bisiklete uzun bir aradan sonra yeniden başlayınca fark ettim ki zil şart. Yoksa sıkıntılı durumlarda hooopp, höööyyyyttt, pardoooonnnn gibi ünlem cümleleri kurmak zorunda kalıyorum. Aldığım zil bisikletimle tam uyumlu. Kırmızı ve siyah renklerde, sesi çok güzel :)