Bisiklet Yolunu Kapatan Aracı Çektirenler ( TEBRİK ETMEK LAZIM VE EDİYORUMDA ! )

Efecan UZUN

Daimi Üye
Tepki
72
Bisiklet
Corratec
Şimdi facebookta izledim ve hemen sizlerle paylaşmak istedim youtube a aktardım paylaşacağım =) . Hangi ülke olduğunu anlayamasamda bir bayan bisikletiyle seyir halinde iken bisiklet yolunu arabasıyla işgal etmeye kalkışan araba sürücüsünü fotoğraf ve video ile görüntüye alarak şikayet edeceğini söylüyor ve arabayı çevredeki vatandaşlarında desteği ile oradan gönderiyor. Kesinlikle alkışı hakeden bir davranış :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Scudo

hsnbykkls

Forum Demirbaşı
Tepki
282
İsim
Hasan Büyükkeleş
Bizde de bisiklet yoluna tabela falan koyuluyor. Onu bile aldiramiyoruz

Hüseyin Kara

Aktif Üye
Tepki
141
Bisiklet
KTM
Medeni ülkelerle aramızda olan mantelite, düşünce, anlayış ve kültür farkı ne yazık ki çok fazla. Bırakın bizim ülkemizde böyle durumların olmasını, aynı durumda bisikletinin dayak yemesi büyük Olasılık ya da otomobil Tarafından çiğnenmemesi bir mucize olurdu.

Önce eğitim...

• Beğen
Tepkiler: Efecan UZUN

Efecan UZUN

Daimi Üye
Tepki
72
Bisiklet
Corratec
@Hüseyin Kara

Sizede katılmamak elde değil kendim yaşayarak ve forumdaki arkadaşlarında anlatımlarıyla hepimiz maruz kalıyoruz böyle şeylere. Üstelik trafikte sıkıştırmaya yeltenen camışların içerisinde nasıl hak kullanabiliriz buda üzülebileceğimiz diğer bir mesele...

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin Kara