Bisiklet yoluna parketmiş araçtan falçatalı saldırı

Anıl K

Daimi Üye
Tepki
282
İsim
Anıl Küçükgöksel
Bisiklet
Specialized
Bisikletle o adama herkes patlatsa ne falçata kalır piyasada ne adam kalır. Orada bir kişi kafa kaldırdıysa arkasında duracaksın. O kadar kalabalık o adamın üstüne yürürse zaten adam karşı gelirse fermanını imzalamış olur. Bu olayda ben ve çevremdeki bisikletçiler olsaydı o falçata ters kalabilirdi sahibine.

Scudo

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.006
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
Tartışma gereksiz yere uzamış gitmiş. bazı arkadaşlar da kısasa-kısas modeli ile şiddete şiddeti le karşılık verme yolunu seçmişler bakıyorum da. haklıyken haksız yere düşeceksiniz yani?
Burası İstanbul kimin ne olduğu belli değil insan hayatının en değersiz olduğu ülkelerden birinde yaşıyoruz farkındaysanız. Adam cinnet geçirir saplar bıçağı karnına , hadi diyelim bacağına salladı. kalbe giden ana damara gelir kan kaybından gidersin. ufak hesaplar yapıp ağır bedeller ödemenin bize faydası ne?

sakinliğimizi koruyalım arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: skywagon

Enis Arslan

Daimi Üye
Tepki
46
Bisiklet
Sedona
@angrist
Abi Yasın buyuk...Okudum gayet guzel yazmıssın begendim acıkcası..Ama ikimizde aynı yola cıkıyoruz..Cagresizlik yani elimizde olan tek cümle bu ''Burası türkiye''..Bana kavga ile olmaz anlamında carptırmıssın ama bak derdim su...Sana bısey yapsam benı dövsen vs vs..canım acımaz..Ama bır grupta BAYANLAR var atar yapıp agzını bozarsan..Hele hele esin kız kardesın vs olursa iste bitti..Dönüsü yok yani ben bunu hazmedemiyorum..Erkekligin...Kavganın haysıyetı var Bir insan afedersin onun bunun bilmem nesi bile olsa!..Yanında cocugu Esi kız kardesi vs varken ellemiyceksin eywallah diyeceksin sonra tekte cözersin..Bizi toplumda daha bu yok..Dövüceksin o otobuscuyu bana denk gelse anlattıgım sekılde olurdu hıcte uzulmezdım niye bak yazık orda bayan ayırmaya calıyor abi abi abi dıye dıye bı hal oldu korktu yazık ya bı kızın yanında yapılmaz...neyse uzatmayım zihnıyet belli abi helal guzel ozetlemıssın...

@Anıl Küçükgöksel
iste Kardesim bende az once yazdıgımda bunu bahsettim..Birlik olucak burdada aynısı olurdu cocuk tam gırıcek bakıyorlar yazık kız arada kalıyor ona canım yandı..Neyse hersey bır tecrube buda onlara ders olmustur..Belkide burda okumuslardır bunları...

@srdrmrs
Eger susarsan yarın ensene vururlar..Eger bagırırsan ezersen hurmet duyarlar..İnsan olan insana gore nabza serbet verıceksın..Bu adam cahıl..Ne eklersen ekle ustune..Üstüne gidersen kazanma sansın %50 kacarsan 0...Bu kavgada adam dalmadıysa ki korkak zaten kız sayesınde..Kız aracı olmasaydı ınan bu tabloda dogru cıkardık ve cıkardım adam ezerdi..Direniceksın..Eger ölürüm öyle olur boyle olur suclu durum dersen yediginle kalırsın..Adam ertesı gun cesaretlıkle ve bi önceki olayda nasılsa haklı cıktım dıye aynısı yapıcaktır..Bugun bu ülke boyle seyler yasıyor cünkü herkes koyun..Ses cıksın bakalım neler oluyor yermi bıdaha o adamın...

Gün A.

Daimi Üye
Tepki
428
Bisiklet
Cannondale
İki ayaklı olarak görünce, konuşarak iletişim kurmaya çalışmışlar ama bu insan görünümündeki hayvanlarla muhatap olarak hata yapmışlar, yok yere canlarını tehlikeye atmışlar.

Arkadaşlar ikna edemezsiniz, doğru yola getiremezsiniz, bu ve bunun gibi milyonlarca öküz kendi doğrularından başka kural, ilke vs. tanımaz, kendi faunasında başka yaşamlara saygı duymaz, basit park konusu için falçatasını çekerek sizi ikna etmeye çalışır.

Sağlıkla pedallayın, itle köpekle muhatap olarak kendinizi ve sevdiklerinizi üzmeyin...

• Beğen
Tepkiler: Enis Arslan

Silmarillia

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Aykut Aydoğmuş
Bisiklet
Look
Ülke bu işte. Bisiklet yoluna bir daha hangi yiğit park edebilirki ? :)

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Oradan uzaklaşıp sonra geri gelip o falçatayı bi yerlerine sokmayı düşünmeliydi videoyu çeken arkadaş.Ben bir saat takip ettim taksiyi ışıklardan yakaladım aynasını eline verdim.Bunlara kibar mı davranılır? En başta uzaklaş sonra yakala ver dersini.Bu böyle olmalı bana göre

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
Bisiklet
Ghost
videodaki o ak saçlı herif hışımla ne var ulan diye fırlıyor bisikletçilerin ortasına, yaptığı atara atarla cevap verecek bir muhatap arıyor, bu görüntü bana bisiklet antremanı sırasında havlaya havlaya üzerime koşunca tırsıp kaçacağımı sanan fakat soğukkanlı bir şekilde dikilip kendi alanımı savunduğumu görünce ne yapacağını şaşıran köpekleri hatırlattı.

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
birlikten kuvvet doğar o kadar kişi elindekini alıp bir temiz dövmeliydi...