Bisiklet yoluna gerilen ip kazası

N0YAN

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
Noyan
Bisiklet
Canyon
Motorcunun bisiklet yolunda ne işi varmış ve kendisine ait olmayan yolda kaç km ile gidiyormuş bunu da sormak lazım.

Scudo

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kaza değil de cinayet diyelim ona.

• Beğen
Tepkiler: bisikletebin

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Valla insanlarin ölüm şekilleri aslinda ülkenin durumunu özetliyor. O bisiklet yolunda bir bisikletliye carpip canini da alabilirdi. Abuk subuk seyler iste.

Tepki
41
İsim
Tayfun y
Bisiklet
KTM
Neresinden bakılsa dehşet ve korkunç bir durum ipi oraya takan amacın neydi?? belli bir hızda giden biri takılır düşer biraz gülerizmi?? ya ölen genç arkadaşım hadi ordan motorla geçdin yahu kaç km hızla geçdin ordan.

OnurÖzdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
694
@Bicycle_Dream En akıllıyım demedim, akıllıyım da demedim. Sizin kullanmanız gereken şeyleri söylemiştim. Neyse size düz mesajı yapıştırayım ''Ölü birini azarlamaya gerek yok. Çünkü bir işe yaramayacak." Ayrıca çok da hızlı gitmesine gerek yok 30-40km/s de bile ipin yüksekliğine bağlı olarak boynu kopabilir.

• Beğen
Tepkiler: bisikletebin

tesla42

Aktif Üye
Tepki
168
İsim
alper
Bisiklet
Lapierre
Allah rahmet eylesin..Kardeşim kaçınız bisikletinizle bisiklet yolunu kullanıyorsunuz

nonsteril

Forum Demirbaşı
Tepki
786
Bisiklet
Tern
@OnurÖzdağ
Özelden atacağınız mesajı merakla bekliyorum

Tepki
41
İsim
Tayfun y
Bisiklet
KTM
@tesla42
Valla bak bu yorum süper hakikaten niye kullanmıyoruz dimi biz şimdi o bisiklet yollarını :D Dur onuda ben söylüyeyim bari ,mangalcılar,elele dolaşan şapşal aşıklar,köpeklerini o yolda gezdirenler,hayvanlarnı ve çocuklarını başıboş bırakanlar.... şimdi hadi biz sürelim bu yolda bisiklet hemde keyifle:ckskc::ckskc::ckskc:

tesla42

Aktif Üye
Tepki
168
İsim
alper
Bisiklet
Lapierre
@Bicycle_Dream
Haklısın hocam,benim değinmek istediğim o ipin orada sorgulanmasından çok motorcu niye o yolu kullanmış tarzı yorumlaraydı.Bu ülkede yolda yürürken çukura düşsen niye o yoldan gittin derler.

• Beğen
Tepkiler: Bicycle_Dream
Tepki
41
İsim
Tayfun y
Bisiklet
KTM
@tesla42 Dostum biz burda kendimizi paralasak,parçalasak inan boş. giden gitmişdir ama buna ecel!!! demiyorum ben pisi pisine ölmüşdür!!! bu arkadaşımız ben artık caddede veya bisiklet yolunda ip varmı, tel varmı diye kontrol edeceğim mazgallar,araçlar derken birde ipler,teller çıkdı başımıza hatta üstümüze uçak bile düşerse ona bile şaşırmayacağım.

• Beğen
Tepkiler: tesla42

emeritus

Aktif Üye
Tepki
165
Bisiklet
Carraro
bisikletlileri düşürmek için tuzak kurup videoya çeken çocuklar olabilir, youtube'da p.clik çok revaçta..

• Beğen
Tepkiler: Rocketman

Rocketman

Aktif Üye
Tepki
434
İsim
Ata A.
Bisiklet
Giant
Cidden, nereden çıktı bu ip şimdi? Birisi oraya gerçekten de seviyesiz bir eğlence anlayışı ile germiş olabilir mi? Yoksa başka bir ihtimal olabilir mi?

Bisiklet yolunda hasbelkader hız yapan birisi de olabilirdi. 30-40 km hiza ulaşmış bir bisikletçi öyle bir tele boğaz hizasından takılsa çok ciddi zarar görürdü diye düşünüyorum.

İnsanları bisiklet yolundan kaçınıp araç yollarını kullanmaya mahkum ediyorlar adeta.