Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Yarışmaları-Kampanyalar-Ödüllü Çekilişler-İndirimler

Konu, 'Basında ve Medyada Bisiklet' kısmında Rotinda A. tarafından paylaşıldı.

1. Rotinda A.

Rotinda A. F*ck for life

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar, forumda bazen denk geldiğiniz oluyordur bazı arkadaşlar indirimle veya çekilişle bisiklet kazananlar/alanlar oluyor. Tabi birçoğumuzun haberi olmuyor benim gibi(Olsa da alamam, ben işin çekiliş kısmındayım :D) ama alabilecek arkadaşlarda mevcut forumda, en azından onlar için yararlı olabilir bu konu.
    Konun temel amacı başlıkta olduğu gibi; gördüğünüz veya duyduğunuz "bisiklet" hakkındaki ödüllü çekilişleri, kampanyaları ve yarışmaları(amatör veya profesyonel) bu konu altında bildirmek.
    Kampanya/çekiliş veya yarışma olduğunu bildirdikten sonra.
    Yer(Kampanyanın/çekilişin/yarışmanın yapılacağı il):
    Mekan(Kampanyanın/çekilişin/yarışmanın yapıldığı yer; mağaza adı, adresi):
    Ödül(Bisiklet veya ekipman):

Ek olarak: Kampanyanın/yarışmanın/çekilişin kim veya kimler tarafından yapıldığı, son katılım tarihi ve nasıl olacağı hakkında bilgiler verirseniz çok daha güzel olacaktır.
    Ayrıca konuda internet üzerindeki indirimler de dahildir. Onlar için, birkaç ufak bilgi ve ilan linki yeterlidir.
    Lütfen konuda kendi bisikletinizi, ekipmanınızı "indirdim bu fırsat kaçmaz" şeklinde satmaya çalışmayın. :D

Örnek verecek olursak;

Çekiliş
    Mersin
    Mersin Marina
    Son katılım 20.06.2014

XXX adlı yerden 50 TL ve üzeri alışveriş yaptıktan sonra ismini yazdırıp yakında yapılacak olan çekilişten sonra XXX marka bisiklet, XXX marka kask, KM saati, Suluk, Kilit, Üniforma kazanabilirsiniz.

gibi.

Umarım konu tutar ve herkes yararlanır. İyi forumlar. :)

özgürakt ve YüzSürKoş bunu beğendi.