Bisiklet yarışlarınaa nerden ve nasıl katılabilirim

Tepki
8
S.a beyler ben bisiklet yarışçısı olmak istiyorum.Kendime güveniyorum nerden ve nasıl katılabilirim

Scudo

Ufuk Yılmaz 45

Aktif Üye
Tepki
28
Öncelikle şunu sormak istiyorum.Bayan mısın ? Eğer bayansan Balıkesir/Edremit'te bayan bir yarış bisikleti takımı var.Onlarla irtibata geçmeni öneririm.Antrenörü de bayan ayrıca.(link) facebook'taki hesabına buradan ulaşabilirsiniz.İsmi Zeynep Özcan.Şahsen kendisini tanımıyorum sadece bisikletle uğraştığım için biliyorum.

Eğer erkeksen Balıkesir İl Gençlik Spor bisiklet antrenörü Gürcan Atılmaz Hoca var.Onunla da irtibata geçebilirsin.En azından yarışlara katılman konusunda yardımcı olabilir.

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Arkadaşım öncelikle il gençlik spor müdürlüğünden lisans çıkartman lazım.Eğer takımla yarışmak istiyorsan o şehrin bisiklet takımları vardır mutlaka onlara başvur takım lisansı çıkartırlar sana.Yok tek girecem diyorsan bireysel lisans çıkartıcaksın.Onu da önermem yarışlar hep bir yerde olmuyor her yarış farklı şehirde oluyor o şehirlere gitmek para konaklamak para otobüsle de bisikleti taşımak zor olur.Sen en iyisi git bir takımla konuş mesela il gençlik spor bisiklet takımı vardır sanırım