Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet yarışlarınaa nerden ve nasıl katılabilirim

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Merdo Filiz tarafından paylaşıldı.

1. Merdo Filiz

Merdo Filiz Yeni Üye

Seviye:
    S.a beyler ben bisiklet yarışçısı olmak istiyorum.Kendime güveniyorum nerden ve nasıl katılabilirim

2. Ufuk Yılmaz 45

Ufuk Yılmaz 45 Aktif Üye

Seviye:
    Öncelikle şunu sormak istiyorum.Bayan mısın ? Eğer bayansan Balıkesir/Edremit'te bayan bir yarış bisikleti takımı var.Onlarla irtibata geçmeni öneririm.Antrenörü de bayan ayrıca.http://www.facebook.com/profile.php?id=1659651983 facebook'taki hesabına buradan ulaşabilirsiniz.İsmi Zeynep Özcan.Şahsen kendisini tanımıyorum sadece bisikletle uğraştığım için biliyorum.

Eğer erkeksen Balıkesir İl Gençlik Spor bisiklet antrenörü Gürcan Atılmaz Hoca var.Onunla da irtibata geçebilirsin.En azından yarışlara katılman konusunda yardımcı olabilir.

3. Mehmet_Gürsoylu

Mehmet_Gürsoylu Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaşım öncelikle il gençlik spor müdürlüğünden lisans çıkartman lazım.Eğer takımla yarışmak istiyorsan o şehrin bisiklet takımları vardır mutlaka onlara başvur takım lisansı çıkartırlar sana.Yok tek girecem diyorsan bireysel lisans çıkartıcaksın.Onu da önermem yarışlar hep bir yerde olmuyor her yarış farklı şehirde oluyor o şehirlere gitmek para konaklamak para otobüsle de bisikleti taşımak zor olur.Sen en iyisi git bir takımla konuş mesela il gençlik spor bisiklet takımı vardır sanırım