Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bİsİklet YariŞi

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Ahmet Gökdere tarafından paylaşıldı.

 1. Ahmet Gökdere

  Ahmet Gökdere Onursal Üye

  Kayıt:
  30 Mart 2006
  Mesajlar:
  1.629
  Beğeniler:
  2.836
  Şehir:
  istanbul-kartal
  Seviye:
  bisikletforumun yöneticileri ve üyeleri arasında yarışmalara katılanlar olduğunu ayrıca zaman zaman düzenlenen turlarla da amatörce de olsa organizasyon yeteneği olan arkadaşlarımızın olduğunu takip ediyorum
  en iyi antrenman yarışmaktır deyip, aramızda mtb ile 80 ile giden arkadaşlarımızın olduğunu da düşünerek bisikletforumun ayda 1 kez yolda bisiklet yarışı organize edebileceğini düşünüyorum , belki alınabilecek katılım ücreti ile forumun devamlılığına katkı sağlanabilir ayrıca yarışmacı arkadaşlarımız kendilerini görürler bizlerde onların arasında amatörce yarışma ruhunu hissedebiliriz.
   
 2. ahmet ozgen

  ahmet ozgen Onursal Üye

  Kayıt:
  1 Ekim 2006
  Mesajlar:
  1.760
  Beğeniler:
  645
  Seviye:
  bu yarış işi hakikaten çok güzel olurda biz nasıl gelebiliriz orası bilinmez ama çok güzel bir fikir tebriklerr: cyclist_43@hotmail.com
   
 3. behcetatinc

  behcetatinc Bisikletkolik

  Kayıt:
  18 Eylül 2004
  Mesajlar:
  1.382
  Beğeniler:
  1.387
  Şehir:
  İstanbul
  Seviye:
  Merhaba,
  Kısa bir süre önce bu işlere emek veren ve uzman olan bir bayan ile sohbet imkanımız olmuştu. Laf lafı açarken yarışma konularıda sohbetimize dahil olmuş, bu tür organizasyonlarda uyulması gereken kuralların anlatımının bile ne kadar uzun olduğunu anlamıştık.
  Özetle belirtmek istediğim, bu tür organizasyonların yapılması için İl Spor Müdürlüklerine kesinlikle bilgi verip onların tahsis edeceği hakemlerle çalışmak, parkurun uzunluğuna göre gerekli sayıda ambulans bulundurmak vs gibi örneklerle çoğaltılabilecek kurallar var. Bunların giderinin karşılanması için mali güç gerekiyor, forumumuzun bir resmi durumu olmadığından ve bu tür maddi konulara pek girmek istemediğimizden yarış organizasyonları düzenlemek bizler için uzak bir olasılık.
  Şu an için elimizden gelen yarışma düzenleyen firmalara, seyirci olarak gitsek bile destek vermek ve hafta sonu gezileri düzenleyerek arkadaşlarımızın birbirleri ile kaynaşmalarını sağlamak.
   
 4. HaliliOzturk

  HaliliOzturk Onursal Üye

  Kayıt:
  3 Temmuz 2005
  Mesajlar:
  7.282
  Beğeniler:
  9.881
  Seviye:
  Behçet Abi'nin söylediklerine ek olarak;
  Kaldı ki zaten bu tür organizasyonlar çeşitli firmalar tarafından geçtiğimiz yıllarda yapıldı, bu yıl da yapılacak. Tabi ki büyük çoğunluğu İstanbul'da gerçekleşiyor.
  Şu an için bizim elimizden gelen en iyi şey bunları tanıtmak, duyurmak, seyirci veya yarışmacı olarak katılmak.

  Yarışlarda görüşmek üzere... ;)