Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet yarışı hazırlık

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında tolsen92 tarafından paylaşıldı.

1. tolsen92

tolsen92 Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar,Bu yapılan bisiklet yarışlarına katılmak için yani bu konuda kariyere başlamak için ne yapmak gerekiyor.Kendimiz mesela vucut geliştirmede olduğu gibi kendimiz ders ders çalışıp uygulayıp bu şekilde hazırlanabilirmiyiz.

2. Malik altuntaş

Malik altuntaş Kıdemli Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Up

3. Recep-Şahin

Recep-Şahin Kıdemli Üye

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Konu hakkında forumda birçok konu mevcut arama bölümünden ulaşabilirsiniz.

4. taner07

taner07 Onursal Üye

Adı:
    Taner Yılmaz
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Açıkçası kariyer derken bu işten para kazanıp geçinmeyi kastediyorsanız bu biraz zor, hele ki çocuk yaşta başlamayan biri için imkansıza yakın diyebilirim. Ama amatör olarak yarışlara katılıp eğlenmeye ve zevk almaya bakabilirsiniz. Bunun için mümkünse profesyonel yardım alabilirsiniz, internette çok sayıda profesyonel yardım veren antrenman siteleri var, bunun dışında bol bol bisiklete süreceksiniz ve araştıracaksınız, İngilizce bilmiyorsanız bu büyük bir sıkıntı olacaktır ama üstüne giderseniz onun da üstesinden gelebilirsiniz :harika::harika:

Forumda zaten bol sayıda amatör olarak yarışlara katılan ve hazırlanan kişiler var ben de bunlardan biriyim. Kendim iyi kötü bir düzen oturttum onun üzerinden antrenmanlarımı yapıyorum, eğer mümkün olursa bu yaz birkaç yarışta kendimi deneyeceğim :komik::komik:

5. Asilzade

Asilzade Rüzgarı Hisset

Adı:
    Berkant
    Bisiklet:
    Ümit
    Seviye:
    Hazir boyle bir konu bulmusken sormak istiyorum

15 kiloluk mtb kullanicisiyim, gunluk antrenmanlarimi bu bisiklet ile ortalama 10 km rampa tirmanarak yapsam, mtb yarislarinda faydasi olur mu? Ve yol bisikletine gectigimde hafifligi ve akiciligi ile bi adim onde olur muyum?

6. beyazkuş

beyazkuş Yeni Üye

Adı:
    beyazkuş
    Bisiklet:
    Sedona
    @Asilzade merhaba bu forumda yenıyım bende yarışlara katılmak istiyorum ancak burada bayanlarla ilgili bir açıklama bulamadım..Daha önce buradan olusturulan bir yarışa katıldınız mı?

7. Asilzade

Asilzade Rüzgarı Hisset

Adı:
    Berkant
    Bisiklet:
    Ümit
    Seviye:
    @beyazkuş yarislara amator olarak katilabiliyorsunuz. lisans cikartirarak her yarisada katilabilirsiniz bu sizin isteginize baglidir. Ve malesef katilmadim.
    ( konu hakkinda net bir bilgiye sahip degilim bende yeniyim ve sizin gibi bende yeni ogreniyorum bisiklet sporunu size onerim forumu takipte kalarak guncel haberleri kacirmamanizdir )