Bisiklet ve Köpek Sevgisi

Scudo

vulkanlodbrok

Aktif Üye
Tepki
360
İsim
BikingViking
Bisiklet
Scott
@haldun31 bizde 2 golden var ama bahçede kulübeleri var. Evde düşünemiyorum onları

haldun31

Daimi Üye
Tepki
799
İsim
haldun e.
@vulkanlodbrok
Hocam biz hep evde baktık psikopat benimki.canını sıkarsanız böyle bize ders veriyor.bir halı,perde vb. Parçalamışlığı vardır ne yapalım eşya bu bizle mezaramı gidecek deyip yaşayıp gidiyoruz

haldun31

Daimi Üye
Tepki
799
İsim
haldun e.
@vulkanlodbrok
Siz beni en iyi anlıyanlardan birisinizdir mutlaka.şimdide geldi üstüme çıkmaya çalışıyor

• Beğen
Tepkiler: vulkanlodbrok

can onur

Forum Bağımlısı
Tepki
3.289
İsim
Can Onur
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@cahitakin Yorumunuza bayıldım. Ben de bana havlayan ya da beni ısırmaya niyetlenen köpeklerle dost olmayı tercih edenlerdenim. Böyle davrandığım için de başıma kötü hiçbir şey gelmedi.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Köpekleri çok severim ama ne zaman dışarıya çıksam %70-%80 ihtimalle karşıma pitbull, doberman vb. köpekler çıkıyor.

Daha 3 gün önce biraz doğada bisiklet süreyim dedim, dağın başında 15-16 yaşındaki çocuk elinde ağızlıksız bu vs. tehlikeli köpeklerden gezdiriyor.

Ama köpekleri gerçekten çok seviyorum, ayrıca normal köpekler kolay kolay kimseye bişey yapmıyor.
Ama tehlikeli cinsler çoluk çocuğun eline verilince tehlikeye davetiye çıkıyor.

Ne olursa olsun köpeklere kötü davranmayın, hatta hiçbir hayvana kötü davranmayın :)

Ayrıca eğer bir köpek size havlıyorsa siz kaçınca size saldırma ihtimali bence %100"dür ama kaçmayınca en azından o riski %100 azaltırsınız.

Yalnız bunları söylememe rağmen köpek görünce 42-11 dişli kompinasyonlarıyla 60 kadans üstü kaçıyorum ben :D

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@cahitakin

nothing is as bad as it seems

• Beğen
Tepkiler: vulkanlodbrok

silent_ship

Aktif Üye
Tepki
167
İsim
Srd
Bisiklet
b'Twin
Ben, köpekler tarafından ısırılmış birisi olarak, köpeklerden hoşlanmam. Vahşi karakterli(pitbull vb) köpekleri besleyenleri de hoş karşılamam. Bisiklet sürerken karşıma çıkmalarından da hoşlanmam.