Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet ve kararsızlık :)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Akcakoca93 tarafından paylaşıldı.

1. Akcakoca93

Akcakoca93 Yeni Üye

Herkeze merhabalar,

Bisiklet almak istiyorum herkez gibi bende çok kararsız kaldım.
    Erzurumda okuyorum kampüs içinde üniversteye gidip gelirken, üniverste dışı, arada bir tur yapmak için (20-30km) düşünüyorum. Turu çok sık yapamicam onu belirtmek istedim.
    Erzurumu biliyorsunuzdur kar eksik olmaz ama yol temizlenince az da olsa kullanılabileceğini düşünüyorum. Bu yüzden kararsızım. MTB mi alsam ŞEHİR BİSİKLETİMİ. Arasında çok gidip geldim. Şehir alacaksam Salcano city sport 40 düşünüyorum (730 tl buldum. Max 730 olmak üzere öneriniz varsa çok iyi olur). MTB de daha bulamadım onuda max 550 tl harcamayı düşünüyorum eğer alırsam. Lütfen yaşadığım yer olarak ve fiyat bakımından hangisi iyi olur yorumlarınızdan mahrum bırakmayınn :) şimdiden çok teşekkürler.
    Son olarak şehir bisikleti olarak şunlarıda düşünmüştüm (bianchi touring 313 yada 413)

2. Yuppata

Yuppata Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Gardaş diyim o zaman :) salcanoya bulaşma sakın, bozuk araziye girmeyeceksen mtb alma sakın hantal olur çok yorar, şehir iyidir bende de şehir var; carraro, mosso, sedona bunlar yeterli olur saygılar :)

3. Akcakoca93

Akcakoca93 Yeni Üye

Eyvallah :) erzurumun karında şehir iyi olurmu ki.

Citysport 40 çok övdüler 24 altus vitesdir kilitlemeli maşa flndır. Bide çıkabileceğim max fiyat 730 tl sedano pahalı diye biliyorum :)

4. Yuppata

Yuppata Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    @Akcakoca93 erzurumluyum bende :) şehir değil mtbyide erzurum soğuğunda süremezsin terler üşütür donarsın hani bisiklet kendinden geçer yine de karların eridiği havanın yumuşadığı vakitlerde sürebilirsin sedona iyidir istersen 2.ellere bi bak, salcano zaten donanımla kandırıyor milleti bulaşma bana sorarsan ikinci ellere bak daha iyi onu alacağına :)

5. Akcakoca93

Akcakoca93 Yeni Üye

@M.Bedir 2. El sağlam bulabilirsem sedona alırım ama 2.el sağlam zor gibi :)

6. Yuppata

Yuppata Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye: